34
  • gz_8
    #34
    Egészségedre! ;->
  • Benedekco
    #25
    Athlon 64-el?? aszt hogy eztet a home felhasználóknak/workstationokba tervezik!
    Pubi előbb gondolkozz majd nyiss @rcot!
  • Benedekco
    #22
    "Magyarul ez azt jelenti, hogy az idei évben forgalomba kerülő Athlon 64 alaplapok várhatóan nem futnak majd be túl hosszú karriert, !!!ugyanis a jövő évben érkező Athlon 64 4000+, illetve az ennél újabb Athlon 64 processzorokat már nem lehet majd beléjük helyezni.!!!"
    nem lehet beléjük helyezni! aszondom ugyan az a tokozás azaz fizikailag belemegy de gyakorlatilag nem, csinál semmitcse (jóesetben) !!!
    tehát tök uaz mintha új tokozás kéne neki! kivéve ha a régi procik menni fognak az új lapba.
  • Pheel
    #21
    "Egyebkent, ahogyan az eddigiekben, ugy a kozeljovoben sem kell majd egy memoriakontroller csereje miatt uj tokozast kitalalni. ld. socketA! vagy akar s478! erdekes ott is a dual ddr utan is megmaradt mind2 socket!"

    Egy szó sem esett róla, hogy akkor is változik a tokozás, de ha használni akarod az új tulajdonságot, akkor lapot KELL cserélned. Ha ez neked magas, akkor inkább maradj csendben.
  • Benedekco
    #17
    a qrv* annyát az AMD-nek meg a buzeráns tokjainak!
    büdös retkes qrvák f*szát!
    itten most qrva jó volt 1 rohadék alap elvitte nekem a 600-as D-t majd a 1200-as TB-t aszt a 1,8+os XP-t!!! most bepótólják? aki eddig nem váltott lapot az most válcson 5*??? a büdös mocskos qrvák f*szát! én még ilyet nem b*sztam!!
    azt mos mia pék lesz mi? meg ez a izéis eza --- Ámind1 nekem ez mársok!
  • Csudri #16
    Ez bizony szívás!!! Most pattogjanak az AMD fanok, hogy igy genyó meg úgy genyó az Intel!
  • gz_8
    #13
    Vagy inkább venni egy számológépet?
  • [HUN]PAStheLoD
    #11
    ki mondta hogy nem fog ? :))
  • [HUN]PAStheLoD
    #10
    hát ez az "kis matek" 10 hónapig sok matek volt most meg 0.
  • Pheel
    #9
    Közel sem arra gondolok. Számolj utána!

    * Végy egy valódi órajelet!
    * Oszd el 600-zal!
    * Szorozd meg 900-zal!
    * Vonj le 266-ot!

    Kész is a +-os órajel. És ez stimmel a cikkben említett mind a négy procinál...
  • Frenzy
    #4
    csak egy kis matek, szamolj utana :P
  • [HUN]PAStheLoD
    #3
    mivan?
  • Pheel
    #2
    1.8 ~ 3100+
    2.4 ~ 4000+

    Ha úgy vesszük, akkor 600 MHz, az 900 MHz :) De akkor a 4000+-os miért nem 2.66-os és a 3100+-os miért nem 2066-os? Vagy minden procinál eleve le kell vonni 266-ot? :)

    Megvan az új számláló AMD procikhoz!
    A +-os órajel osztva 900-zal, szorozva 600-zal, majd levonva 266. És ami a legdurvább, hogy kijön! :) LOL