23
Gamecam
  • Razero
    #23
    Helló!
    Melyik a legjobb "kamera" amivel játékot, és más egyéb tevékenységet fel lehet venni??? Ja és olyan kéne ami hangot is vesz fel...
  • BIKA95
    #22
    Home és f5 a screanshot
  • Blazer55
    #21
    hogy kell használni meg kéne egy serial szán nekem is lécci valami kocka segítsen nekünk
  • Viruz mark
    #20
    Csumi nekem is megvan de kéne a serial szám és jó is legyen.
    Tud esetleg valaki mást ajánlani más progit ?
  • david130
    #19
    csá
    hogy kell használni a gamecamot? sehogy sem tudom elindítani a felvételt
    tudja vki hogy hogy kell felvenni?
  • vida1996
    #18
    Csá
    valaki linkelje már be a game camot
  • CroftManor
    #17
    Hi
    Nekem nagyon kéne a Gamecam Vistán működő változata! mert hiába telepítem fel, azt írja:ERROR: codec failed initialize
  • zedleey
    #16
    probáltad már a frapsot?
    igaz az azzal felvet anyagot áttkell méretezni
  • Dudu Tekh
    #15
    :| ez a topik is halott
  • Dudu Tekh
    #14
    Csa all, lehet mar volt kerdezve nem tudom, csak most talaltam ra gamecamra, hogyan tudom azt megcsinalni gogy pld warcraft kozben elinditsam es le is tudjam zarni?
  • Antiga
    #13
    crac : patesz.uw.hu
  • Balint007
    #12
    El tudnátok nekem küldeni a progit crackelve? Mail:[email protected]

    Előre is kösz
  • roli613
    #11
    Bazmeg nekem kiír egy errort és nem jön be,lécci segítsetek mert megbaszom ezt a gépet.
  • destroyer140
    #10
    Csá én ismerem a progi.Meg isvan az 1.4es crackelve csak van 1 kis gond... A crack xart semér mert nem engedi átállítani a videófelvételhez beállítottakat(PL hogy 1024X768 ba vegye fel a videót) tehát a ha a te crackelt verzíódban nincs ilyen hiba akkor érdekelne hogy hányas verzió vagy ha ismered a problémámat akkor tudsz segíteni?
  • pocok16
    #9
    CSá akinek kell a game CAm az írjon ide= [email protected].
    Teljes és van crack is!
  • teve95
    #8
    Rosszul írtam. A GameCam Lite az 9.45$ és a GameCam pedig 24.95$ kerül:(
  • teve95
    #7
    Nem tudtok a Gamecamhoz serialt, vagy bejelentkező (letöltő) kódot?
    Mert a honlapján van egy rész, ahol le lehet tölteni a full verziót, de kell név (vezetéknév, keresztnév) email cím, és a regisztrációs kód, amit 2.99$ lehet venni PayPal-en keresztül.
  • painkiller25
    #6
    A gamecam et letöltheted az oldaláról.Google jóbarát!
    nekem más kérdésem lenne honna szerezzek krekket hozzá?:P
  • SFR V1P3R
    #5
    Sziasztok légyszives segitsetek nekem hogy a a GameCam ot honan lehet letölteni nekem már 1szer meg volt és a COunter Stike Source-bol szerettem volna felvenni videot s amikor ment a játék akkor a monitor közepén egy zold kocka volt és beleirva valami ez ellen mit tegyek? kérlek segitsetek nekem mert fontos lenne PLS PLS
  • SFR V1P3R
    #4
    Sziasztok légyszives segitsetek nekem hogy a a GameCam ot honan lehet letölteni nekem már 1szer meg volt és a COunter Stike Source-bol szerettem volna felvenni videot s amikor ment a játék akkor a monitor közepén egy zold kocka volt és beleirva valami ez ellen mit tegyek? kérlek segitsetek nekem mert fontos lenne PLS PLS
  • neménvoltam
    #3
    próbáld meg a http://www.downloads.com oldalon.
    Bár azt se tudom miről beszélsz.
  • orkenyid
    #2
    ???
  • orkenyid
    #1
    Honnan lehet leszedni a RealityFusion GameCam-jét??? A www.realityfusion.com nem megy.