2194
  • Tibre
    #233
    Akkor legyen szabad slot :)
  • Skynet
    #232
    fullosan magamnál vagyok az MI Chromeban sokkaljobb a grafuika messzejobb....
    A terepek meg sokkalnagyobbak....
    Halo amikor megjelent nagydurranás volt mostmár maximum a mesterséges inteligenciájával lehet nagy a többijáték között,de már abban is lenyomták...
    Halo2 pedig a HL2-höz képest seehoolsemlesz:)
  • Tibre
    #230
    DC++-on melyik hubokat érdemes nézni?
  • Tombi
    #229
    MEHJELENT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Végre !!!
    Nekem nem teccett a Chrome ! DE ez nagyon bejön !!! már csak be kéne szerezni :-)
  • Skynet
    #227
    A full szép szép jójó...De Chrome még mindig veri minden téren:)
  • TheZsenyka
    #226
    Jaja, már hajnal óta rántom én is. Ma este kétszer fogok halózni: egyszer krumplit, aztán a gammát.
  • Mayday
    #225
    Asszem install elott veszek fel tiszta pelust, biztos-ami-biztos!
  • NeoMaN
    #224
    Képektő má befostam..... :))
    Monnyuk azé kiprószálom, de PC-s közegben nem fog ez akkorát ütni.......
  • Mayday
    #222
    Biztonsagi masolattal fog szaladni a multi?
  • Pontius #218
    Valaki lepjen már meg egy linkel
  • Mayday
    #216
    Na nezzuk.
    En a pre-golddal nem foglalkoztam, de hiaba huzta le mindenki, adok neki egy nagy eselyt!
  • Dynamic
    #215
    Megjelent!

    2003-09-26 PC Game ISOs HALO (c) Microsoft / Bungie Studios 48x15 MB FAIRLIGHT
  • Lacc
    #214
    Hát ja nekem is jobban bejött a Chrome mint a Halo 1.
  • Skynet
    #213
    Csak annyit mondok: Chrome...
    Nemkell hozzá erőmű grafikában mégis veri a Chrome-ot az Unreal 2-őt...Mesterséges intelligenciában a Halo sehhholsincs a Chrome-hoz képest...
    Halo1 és a hamarosan megjelenő HALO2 sehhhholsincs a Chrome-hoz képest.
    Bejött nekem a HALO elvoltamvele de páróra Chrome-ozás után csak ezt tudom mondani...
  • WiZZaRD
    #210
    a hl2-ben is csak rohangalni fogsz mint egy idegbeteg, es melle vehetsz meg majd egy atomeromuvet amin meg is mozdul:)
  • Skynet
    #208
    Akad???
    Jesszusom milyengépedvan?:)))))))

    Shan_ a grafika tény nemnagyszám sőt ronda...De ez csak egy Beta egyenlőre,tehát szebblesz....HL2 szintü nemlesz sosem se ez sem a HALO 2...De ebben a játékban a mesterséges inteligencia meg a csapatgame a frankó,meg a járművek:)
  • Jacek
    #207
    nem anyazok megvarom a fullt de ez az elso Xbox port ami szarul megy a gepemen akad mint a szar:D
  • toMpEr
    #204
    1. palyan teny, hogy sok texturahiba van, de utanna mar nincs
  • JxOxExY
    #203
    Nekem is ment a zuzdába. Ati 8500-n 1024*-ben annyi textúra hiba van hogy néha azt se tudtam merre kell menni.Ha a végleges verzióba nem javítanak tisztessen akkor sajna marad a Breed.Pedig xbox-on nagyon kafa
  • PResident Evil
    #202
    aszongyák nagyon zsír lesz... hát nemtom... mindig sokat várok ;)
  • Hmuda
    #201
    Már letöröltem, mert úgyis csak a helyet foglalná. Inkább várok a fullra.
  • DarkHorSe
    #200
    csak lan van ha jol tudom
  • Lacc
    #199
    Na megvan. Tényleg kár hogy ez az uccsó :( A fullt is biztosan kipróbálom, egész jó game.
    A multit nem nézzük meg?
  • Hmuda
    #198
    Á, annyira nem nehéz. Csak kár, hogy az az uccsó pálya a bétában. :(
  • Lacc
    #197
    Ok már megvan, köszi. Most menekülök a pincéből, elég idegtépő ilyen mentési rendszer mellett :)
  • Hmuda
    #196
    Menj körbe a szigeten és majd lesz egy rész, ahhol sok kis pajzsos gizmó lófrál. Na ott lesz egy kis kanyon szerűség, ott fel és onnan csak egy irányba lehet menni, ami elvezet a biztonsági konzolos épületez.
  • Lacc
    #195
    Na leszedtem, kipróbáltam, és összességében igencsak bejövős játék. A grafix még elmegy szerintem, nem olyan rossz, a hangulat meg igencsak jó. Azt mondják igazán megtehették volna, hogy kicsit csökkentik a célzkereszt méretét, ez már nem konzol, hogy gamepaddel kelljen szerencsétlenkedni a célzáskor.

    Most tartok ott, hogy a Cartogrpaher roomot kell megkeresni egy épületben, a parancsnok kiszabaditása után. De bezárták a covok az ajtót, meg kéne keresni az overrideot hozzá de sehol nem találom... Help! Azért remélem a fullba majd át lehet vinni a bétás mentéseket. Mondjuk erre kevés esély van.
  • Hmuda
    #193
    Kár. Na akkor kivárom a fult.
  • toMpEr
    #192
    Nem is fog atmenni,mert az mar nincs benne ebben a betaban...
  • Hmuda
    #191
    WC
  • Lacc
    #190
    Hmuda te honnan szedted le?
  • Hmuda
    #189
    Már háromszor próbáltam vhogy átjutni a köv pályára, de mindig kiakad. Pedig szivesen megnézném azt a havas pályát (a pályalistán ki van rakva a képe, de nem hajlandó betölteni).
  • Lacc
    #187
    Emberek akkor most a pre-gold jött ki, vagy ez már a végleges verzió?

    A képek alapján igen hányás a grafix, de bban még bizakodok, hogy a játékélmény tényleg olyan jó ahogy mondogatták.
  • toMpEr
    #185
    szet kell verni a puskatussal, azthiszem alapbol F billentyu
  • toMpEr
    #183
    Halo Internet server browser
  • Hmuda
    #181
    Bakker. Megszereztem a Halo vezérpőtermének a helyét, nagynehezen felküzdöm magam a felszínre, felvesz a dropship, elkezdünk ereszkedni, de a film után nagy sötétség, és fagyás. Talán tényleg megéri várni a fullra. :D
  • Hmuda
    #180
    Leszedtem és klafa meg minden, de azért egy P4 1.5GHz GF4Ti1400 64MB 512Ram mellett illene egy ilyen "régi" játéknak rendesen futnia max részletesség mellett 1024-es felbontásban, de nekem 640*480-ban is szaggat az idegen hajón, de nagyon.
  • Knox
    #179
    guggolj le és előre az égő valamik mellett!
  • Radir
    #177
    Sziasztok!

    Nekem még csak most sikerült megszereznem a bétás verziót, s az lenne a kérdésem, hogy más is tapasztalta-e, hogy telepítéskor az f-prot a halo.exe-ben valamilyen ismeretlen vírust talált. Frissítve az f-protot a helyzet ua.
    ??

    Köszi, üdv!
    Radír
  • WiZZaRD
    #176
    es a lenyeg jol sikerult - konverzio ide vagy oda - az iranyitast jol sikerult pc-re atrakni