2194
  • kev
    #888
    Nekem gyengébb gépem van, mégis jól megy max. beállításokkal, akadozás nélkül.

    Kevés a ramod, vagy talán az élsimitást kéne lekapcsolnod.
  • NeoMaN
    #887
    Na nyugi: Nálam AMD Barton 3200+-on Gef4 4600-al még mindig nem megy normálisan. Bosszantóan rossz engine, csúnya textúrákkal.
    Inkább a Chrome......
  • Braveheart
    #886
    Az előbb épp ezt mondtam... csak néhány szerveren lehet, pl. aminek a neve cracked meg ilyenek... amúgy a your c-key is invalid vagy the game has shut down üzenetet kapod, ami engem nagyon felb@szott a 30-ik próbálkozás után...
  • Amse
    #884
    Botok vannak multiban?
  • Adam5
    #883
    nem megy, a netről le töltöttem a halot és utána egy
    patch et de igy meg kéri a korrekt cd-t
    de a patch meg kéne a nethez

    mit csináljak?
  • Adam5
    #882
    Melyik a leg ujabb patch hozzá?
  • Adam5
    #881
    Letöltöttem hurrá!
    nagyon cool!
  • Amse
    #878
    Vanak botok multiban?
  • Braveheart
    #877
    Hali van rá vmilyen mód, hogy ne kapjam multiban mindig az invalid cd-key üzenetet? (Azonkívül hogy egveszem a játékot) Reggel még tudtam játszani, most már szinte sehol sem.
  • IMYke2.0.0.0
    #876
    Én már fél éve ismerem ezt az oldalt...!

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #873
    SDK release still unclear
    Looks like it will be a while before the SDK released. The next patch (1.03) is currently in QA testing at Microsoft, but David said that this next patch would not include the SDK. As Halo was never designed from the ground up to be a mod-able, it is taking some time to make it that way.

    Annak aki nem ért angolul:

    Az SDK kiadása még nem tisztázott
    (SDK = pálya- és modszerkesztő csomag by .:i2k:.)

    Úgy tűnik, még egy kis idő eltelik az SDK kiadásáig. A következő javítást (1.03-as patch) már a Microsoft minőségellenőrzési osztályán tesztelik, de David (ki ez? .:i2k:.) azt mondta, hogy ebben a következő javításban nem lesz SDK. S mivel a HALO nem MOD-olható alapokra készült, még egy kicsit várnunk kell ennek megoldására.

    Szóval: még egy jó ideig nem nyúlhatunk klikkelgetve a pályákhoz. Aki viszont nagyon akar, az a SparkEdit 2.0 PC-vel már tud a létező pályákon variálni...

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------

  • kev
    #872
    Egy pályaszerkesztőt kiadhatnának a játékhoz...
  • IMYke2.0.0.0
    #871
    Mert érvénytelen a CD-kexed, azért.
    Vagy eredeti CD-kóddal, vagy crackelt szerverek keresésével oldhatod meg a gondot!


    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #867
    Huszonöt darab 1-es például. De választhatsz BÁRMIT, mert el fogja fogadni - amennyiben warez (másolt, letöltött) CD-ről van szó.
    Ha original a lemezed... akkor pedig kell lennie vhol egy kódnak a borító belsejében...!

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • Drizzthsz
    #866
    cdkeyt tudna valaki adni?

    Nekem sajna nincs csak a cd, kulcs nincs rá írva...
  • Tibre
    #865
    Hát magyar szerver nem mostanában lesz szvsz :).
  • gabesz752
    #864
    szóval nem :(((
  • gabesz752
    #863
    lesz mostanában hálógame?
    A 25db 1-es bejött :))
  • gabesz752
    #862
    Valaki megtudná mondani a halo cd kulcsát????
    Előre is köszi.
  • GeeKay
    #859
    akkor tovább kerestem, mert nem tudtam 'körbenézni se'

    tehát inditosorba
    halo.exe -console -vidmode 1024,768,85
    felbontás, és frissités
  • GeeKay
    #858
    na, szal beállitottam, hogy win98as kompatibilitási üzemmódban menjen, és elindult
  • GeeKay
    #857
    nekem is ugyanez a problémám Radeon8500-zal
    most akartam benézni, hogy volt-e már ilyen gond, erre pont az utolsó hozzászólás...
  • ricsik
    #855
    az a kérdésem, hogy van magyar krekkelt server, vagy hol lehet rendesen játszani?
  • Tibre
    #854
    A hiba az ön készülékében van.
  • Inquisitor
    #853
    Multiban próbáltam, és siralmas a hálózati kezelése!
    80-as pinggel úgy szaggat, mint pl. ET 2000-es pinggel vagy UT2K3 1000-es pinggel. És csak 4-5 ember volt bent!!!
  • ollie
    #852
    pedig nyugaton sokan a HALO miatt vettek XBOX-ot
  • kev
    #850
    A Halo Xboxos sikerjáték volt, evvel adták el a legtöbb konzolt. Azért nem adták ki elöbb Pc-re, mert nem akarták hogy e miatt kevesebb Xbox fogyjon. Igy lesz a Halo 2-vel is, majd csak évek multával jelenik meg Pc-re.
  • kev
    #848
    Deneca-Y - nak : Amikor én először játszom egy játékkal nem a részleteket nézem hanem az összhatást. Azt figyelem hogy összességében van e hangulata a játéknak vagy nincs. A Halo-nak, mindent egybevetve van hangulata, légköre - ez az amitől egy játék jó lesz.

    pozitivumok :

    - fordulatos, látványos történet

    - járműhasználat - a járműszimuláció jól eltalált

    - nem kell játékállást mentegetni, töltögetni - ezt mások is átvehetnék már..

    - könnyen konfigurálható multiplayer


    negativumok :

    -kevés ellenfél (bár mindegyik más tulajdonságokkal rendelkezik, "személyiségük van"

    - a textúrák nagy része az xbox-ról átvett, alacsony felbontásu fajta.

    a játék vége felé a pályák egy része ismétlődik.


    Végül :
    Ez egy Nvidia chipre optimalizált játék, akinek nem ilyen van, az ne lepődjön meg ha nála lassabban megy.
  • gonosz
    #847
    szerintem rohadt csicsas a grafika. sokat csillog-villog, domborodik minden, de reszletesseg meg csak mertekkel. elethu alatt nem tudom mit ertesz mert egy elethu porcikaja sincs a jateknak (nem is celja).

    "Midenki említi a megijedő kis gnómokat amik illúzió rombolók, na erre csak annyit, hogy ettől még élethűbb és egy kicsit "laza" is (hiszen vannak beszari idegenek, mint ahogy vannak beszari emberek is)."
    a vihogasukrol is biztos az elethu ai gondoskodik, mikor vicceket talalnak ki es meselik egymasnak :)
  • kulaluk
    #846
    SzÍvesen eljátszogatnék ha be tudnám indítani ,de mivel beindítani nem tudom játszogatni se fogok.

    Azért nem megy a játék ,mert nem jó a serial number amit hozzá adtak.Igen,igen én is jól tudom ,hogy csak ki kell tölteni a 25 karakternyi helyet számokkal vagy betűkell ,de nálam ez nem így van.Akármit írok be a játék nem fogadja el a kódot.És nem csak a multy részhez kell a serial number.(((mert sokan ezt írták)))NEM TUOM AZ IS LEHET ,HOGY AJÁTÉK HIBÁS!!!!!!!!!

    LÉGYSZÍ!!!!!

    Ha ismeritek az eredeti kódot irjátok le ide ,vagy küldjétek el nekem:[email protected]
  • Wolwarine
    #845
    Nos akkor én is hozzá tennék valamit...
    Én sem pont ilyenre gondoltam mikor láttam az X-Box shotokat és videókat, én nagyobb szabadságra gondoltam és nem ennyire feszes játék menetre. Sokkal inkább úgy gondoltam el, hogy adnak egy célt és ezt a te terveid szerint megoldod (olyasmi mint az Operation Flashpoint). na ennek lőttek egyértelműen. A grafika: szerintem jó lett nem túl csicsás inkább élethű (bár néhol szegényesnek nem kidolgozottnak tartom, gondolok itt példáúl arra amikor asszem előszőr kerülünk a HALO-ra és egy hídon megyünk ár és alattunk egy nagy távlatot lehet belátni, ami elég "hiányos") egy két hihagyást nem figyelembe véve. Az ellenségek szerintem jól elvannak találva, kevés ugyan de kidolgozott. Midenki említi a megijedő kis gnómokat amik illúzió rombolók, na erre csak annyit, hogy ettől még élethűbb és egy kicsit "laza" is (hiszen vannak beszari idegenek, mint ahogy vannak beszari emberek is). A hangok azok nagyo jók bár egy kicsit néha "hallgat" a játék. A multiplayer sztem nagyon jó, és mint itt alattab olvastam sajnos közbe kell, hogy szóljak ugyanis minden beállítás szerepel a játékban kivétel a bot.

    Röviden ennyi...
  • Evil
    #841
    hat aszem amig nem lesz normalisabb videokartyan nem ez lesz az ev jateka nalam.
  • Wolwarine
    #839
    nem mondtam hogy a legszebb :)

    felbontás 800x600 miden effect ki és menni fog az !
  • Evil
    #838
    szamithattok, ha van valami tipp mivel gyorsitsak a jatekmeneten.Ennel ezerszer szebb jatekok is siman mennek.
  • Wolwarine
    #837
    Akkor ne számítsunk rád mi ? oha

    VALAKI PLS JÖJJÖN MÉG MOST 9-előtt !! Küldöm neki az Ip-t és bumm...
  • Evil
    #836
    no aszem nem ez lesz a kedvenc jatekom.szerencsetlen gef3 am osszefossa magat.
  • Wolwarine
    #835
  • Evil
    #834
    egye fene, csak akkor elorol minden :(
  • Wolwarine
    #833
    Jól tennéd :)
  • Tibre
    #832
    LoL :))