2194
  • KILLER2
    #2114
    Jól mondod!
  • Zozo76
    #2113
    Akarki akarmit is mond a HALO csakis XBOXon az igazi...
  • dinomano
    #2112
    nekem a halo is durvan akadva ment; föleg ha jarmüveztem, mondjuk minimum config alatt voltam... 633mhz celerongy+geforce2...de ment!
  • Zozo76
    #2111
    Inkabb KIRALY! :)
  • dinomano
    #2110
    most nyomom ujra a single kampanyt; már vége felé vagyok, masfel eve nyomtam ki utoljara, és megint megkellett allapitanom, h. ez az egyik legfaccabb program! :-D THE BEST!!! :-D
  • Zozo76
    #2109
    Mi szoktuk nyomni 3an a HALOt, nincs kedved jonni hogy 4-en legyunk magyarok?
  • Zozo76
    #2108
    csak valami utkozes lehet
  • KILLER2
    #2107
    Szégyen! A gépem tökéletesen viszi a Doom 3-at 1024*768-as grafikán, de a Halo Zero akadozik! (igaaz nem nagyon, de azért mégis)
  • Zozo76
    #2106
    jaja
  • Szabi84
    #2105
    Nagyon baba
  • haxoror
    #2104
    Most néztem még mindig 3830 Ft a cdgalaxisnál, hát ez egy vicc...
  • haxoror
    #2103
    Halo Zero egy 2D-s mászkálós Halo játék KURVANAGY!!
  • KILLER2
    #2102
    Lehet. Elhiszem neked.
  • Zozo76
    #2101
    Nem is vagyok gonosz! :)
  • KILLER2
    #2100
    Gonosz! Amúgy már megcsináltam Legendary-n, csak most ki akarom próbálni így is.
  • Zozo76
    #2099
    Tessek tisztesegesen jatszani, es Legendary-n .
  • KILLER2
    #2098
    Nem tudja valaki, hogy az miért van, hogy ha trainert használok akkor hibát ír ki a játék? És ha valaki tudja, hogy a kódokat hogyan kell használni akkor az is írjon.
  • Zozo76
    #2097
    erdekes. nalam geforce 4200ti van megy radeon 9600pro, es nincs problema.
  • Szabi84
    #2096
    Ati Radeon 9600XT 256MiB
  • Zozo76
    #2095
    Milyen a videokaresz?
  • Szabi84
    #2094
    Elindítom a játékot és FATAL ERROR: A problem occured initializing Direct 3D. Hardware acceleration maybe disabled, please run DXDIAG!!! Valami probléma van a D3D-vel meg azt írja a hardware-s gyorsítás lehet ki van kapcsolva! Most mi a fenét csináljak?!?!?!!?
  • Szabi84
    #2093
    Én most szedem le két év után újra! Már hiányzik.
  • KILLER2
    #2092
    Aki nem ismeri annak ajánlom ezt a programot. Érdekes Desktop Master Chief
  • haxoror
    #2091
    thx kipróbálom
    vannak még szerverek jó pinggel?
  • Zozo76
    #2090
    kell neked egy 1.07-es patch, es egy 1.04-es crack
  • haxoror
    #2089
    Valaki plz írja már le lépésről-lépésre hogy pontosan hogyan és miket kell telepíteni hogy tört szervereken játszhassak
  • haxoror
    #2088
    Kit érdekel?
    Így legalább azt képzelsz oda amit csak akarsz, ez olyan mint Colombo hadnagy felesége akinek sose látni az arcát sztem tök jó hogy ilyen "titokzatos" :)
  • KILLER2
    #2087
    Ja. Pedig a 2 elején egy filmben nincs rajta, de csak nem vitték oda a kamerát!
  • Zozo76
    #2086
    Szerintem meg a HALO 3-ban sem lehet majd latni... :(
  • Zozo76
    #2085
    Meg senki sem latta! :)
  • KILLER2
    #2084
    Nem tudja valaki, hogy milyen Master Chief feje sisak nélkül?
  • Zozo76
    #2083
    En szoktam jatszani mondhatni rendszeresen meg 2 magyar sraccal, johetsz te is ha szeretnel. A TSel dumalunk kozben. Minden magyart szivesen latunk :). Ja mi nem vagyunk klan, csak jatszunk.

    Valoszinu ma is lesz delutan jatek.

    Ha van kedved vegyel fel az MSNbe: [email protected]

    :)
  • DEXTER92
    #2082
    Hy! Halo egyel nem foglalkoztok?
  • Chabi89
    #2081
    Sziasztok!Megjelent az oldalunk,mi egy Halo 2-es klán vagyunk...Vannak videók,képek és még sok minden más!Jó nézgelődést!!
  • KILLER2
    #2080
    Az a lényeg, hogy kell a telepítője, mert így nem érzékeli a gépem, hogy fent van és nem lehet frissíteni!
  • haxoror
    #2079
    sry de számomra teljesen értelmetlen amit írtál, nem tudok segíteni :(
  • KILLER2
    #2078
    Nos ezt félreértetted. Nekem le lett töltve a maga a játék és csak ki kellett tömöríten és kész. Nos maga a játék sem teljesen jó amit letöltöttem, de még a gépem sem érzékeli, hogy fent van, mivel ne, lett felrakva, így a patch sem érzékeli. Érted már? Ezért kellene a telepítője.
  • haxoror
    #2077
    Játékból nem szabad frissíteni ha a cd-kulcsod nem eredeti. külön kell letölteni a patchet
  • KILLER2
    #2076
    Nem tudja valaki, hogy honnan tudnám letölteni a Halo 1 cd-jének a tartalmát, mert nekem valami rossz rajta és nem lehet rendesen feltenni a játékot nem lehet frissíteni ezért multizni sem és a pályáknál is sokszor lefagy vagy kilép. Kérlek sürgőssen válaszoljatok, mert nagyon kéne a játék rendesen.
  • Zozo76
    #2075
    En most nem tudom hol hagytam abba. Legendary-n nyomtam. Ha kell, szolj!