2194
  • Crazy Mate
    #2154
    I Rule!
  • Crazy Mate
    #2153
    Menj a www.gameburnworld.com-ra ,itt a jobb oldalon keress rá,hogy halo,menj rá az első találatra,és ott lesz crack.
  • IvanovicsTech
    #2152
    Szevasztok.Megtudnátok mondani ,hogy honan tudom letölteni a halo 1.04 crack-et?
  • Crazy Mate
    #2151
    Szal valszeg lefordítom,ha nem sok.
  • Crazy Mate
    #2150
    De engem is érdekelne.
  • Crazy Mate
    #2149
    Nem,németet tanulok,jövőre angolt fogok...
  • Zozo76
    #2148
    Valami azt sugja nekem hogy te egy fordito-gep lehetsz...
  • Crazy Mate
    #2147
    Talán ha bemásolnád ide...
  • tigeroo
    #2146
    csak a kis bevezetőket az alsó linkben :)
  • Crazy Mate
    #2145
    Mennyit kell fordítani?
  • tigeroo
    #2144
    jah...

    valaki fordíthatna :D
  • Bankrupt #2143
    Angolul akkor már ott van az eredeti manual :o)
  • tigeroo
    #2142
    halo könyvek
  • Crazy Mate
    #2141
    Bővebben?Nem ugrik nagyot,pácél nélkül egyből leszedik,a külse sem más mint a többi emberé...Szal nem értem mi benne a nem emberi.
  • Bankrupt #2140
    Hát ilyen felturbózott hapi :D
  • Crazy Mate
    #2139
    És most mi?Már nem ember?
  • Bankrupt #2138
    Ember... legalábbis emberből lett....

    A csajt "rakják beléd", ő dumál végig, aztán a játék közepe fele veszik ki belőled, akkor jön majd az a repülő kis kék gömb, azt kell követned...
  • Crazy Mate
    #2137
    De ember?Vagy robot?Az elején,amikor megkapjuk a nagy hajón a fegyvert,akkor valami cchippet is magába rak...
  • tigeroo
    #2136
    nemm, ilyen terminátorféleség

    asszem az emberek kifejlesztettek egy szuper-klónhadsereget akik szembeszállhatnak az élienekkel, de csak master chief élte túl (katasztrófa, lezuhantak vagy lelőtték a hajójukat nemtom) szal bazinagy tisztelet övezi, ő az uccsó esélye az emberiségnek
  • Crazy Mate
    #2135
    Lehet,hogy hülyének tűnök,de azért megkérdezem:mivel vagyunk a játékban?Játszottam vele,valami Master Chiefnek nevezik benne,beírtam szótárba a chiefet,de elég sok találatot adott ki,mi rejtőzik a ruha alatt?Egyszerű ember?
  • Homeworld30
    #2134
    Wikipédia tök kira minden benne van a haloról
  • GiGa master
    #2133
    hy szeretnék multizni tudna valaki segíteni hogy lehet tört haloval játszani neten?előre is thx
  • Zozo76
    #2132
    de az 1_07-es en 1_04-es patch/crack az az alap HALOhoz kell. nem a HALOCE-hez!
  • riddick22
    #2131
    Idő közben visszaolvastam a hsz-eket és szereztem 1.07-es patchet meg 1.04-es cracket de így sem megy :(
    HELP ME PLEASE
  • riddick22
    #2130
    hi all!!

    Ma akartam multy-zni a Halo:CE-vel, de nemtom mi kell hozzá
    van hozzá egy 1.02-es patch meg a hozzá tartozó crack, de így 1 serverre sem enged be :(
    Tud vlk segíteni esetleg???
  • Vlala #2129
    Nekem is tetszett, volt benne pár jó újítás, a főszereplő karakter kifejezetten szimpatikus volt. Kár, hogy a játék második felében túl sok a flood, az egy chatnek sem tesz jót, hát még egy játéknak.
  • Bankrupt #2128
    Hy!
    De jó, ennek is van fóruma! Ezzel régen óra hosszakat játszottam, a másodikat rettentően várom, de azért ezt se fogom elhanyagolni ;)
  • HF
    #2127
    Hogyne! :D
    Eggyik kedvenc game-em
    Halo CE-n nyomulok, és viszonylag gyakran találkozom magyarokkal...
  • REALITAS
    #2126
    Haolozik valaki mostanában?
  • Zozo76
    #2125
    Amirol irsz az a HaloCE. Annyi kulonbseg van benne hogy kiszedtek a single-playert, illetve hogy lehet betenni palyakat a jatekba.
  • dinomano
    #2124
    ...bizti szép a pc-s is, izomgépen; én minimum configon nyomtam pc-n; a garftol ugy nem voltam elajulva, picit szaggatott is; de nem érdekelt; maga a gém ugy elvarazsolt; h. nem szabadultam sokaig a hatasa alol... Huh; megaatomjo! :-D
  • KILLER2
    #2123
    Ha inden igaz végre sikerült úgy megszereznem a halo 1-et, hogy lehessen vele multizni, ezért lenne pár kérdésem: érdemes leszedni a custom editiont? mire jó az pontosabban? mennyire használhák a neten?
  • Zozo76
    #2122
    En szintugy!

    PCn jatszottam elosszor, de az XBOXos az valami meses!
    Mas a felling...
  • MasterChief
    #2121
    PC-n tetszett...
    De az Xboxostól fanatista lettem.
  • Zozo76
    #2120
    PC-n koze nincs ahhoz az erzeshez amit BOXon nyujt. A PCs csak egy silany konverzio.
  • Zozo76
    #2119
    Lattad te mar az XBOX verziot? Szinkronban a PC-sel? Mindket etthoni gepen maxon volt.
  • haxoror
    #2118
    Vagy csak simán a PC volt gyenge amin nézted :)

    Nemrég megint végigtoltam mostmár az új konfigomon, így hogy mindent maxra tudtam állítani baromi gyönyörű a gém!
  • Zozo76
    #2117
    Hehe :)

    En az elso reszt PCn nyomtam elosszor vegig. Majd mikor meglett az XBOX, akkor ott is. Szebb az XBOX verzio! Szebbek a fenyek.
  • KILLER2
    #2116
    Nekem az 1 pcn a 2 xboxpn van meg. a kettő tényleg k***ajólett!
  • dinomano
    #2115
    a 2. rész alltiolag megaatombrutalgigaqrvajo, faj a szivem, h. nem tolhatom végig...nekem még pc-s 1. rész is azonnali szerelem lett...