2194
  • REALITAS
    #1754
    Akkor lehet nálad van a hiba a skype-ban mert nekünk Gyureszal és Gyurcee-val elég jól ment
  • REALITAS
    #1753
    Én is erre foghatnám a mikor 2 slayert nyomunk.
  • REALITAS
    #1752
    De én is öt
  • Zozo76
    #1751
    Ja a kephez:

    Hat persze. Megint elovetted a tankos trukkjeidet mig en hangproblemakkal kuzkodtem. De azert csak kiszedtelek a tankbol a pisztollyal...
  • Zozo76
    #1750
    azt mondta, meg hogy kiraketazott
  • REALITAS
    #1749

    Már elég szépen összejötünk magyarok.
  • REALITAS
    #1748
    oké
  • REALITAS
    #1747
    Hello veled játszotam nemrég?
  • Ryu77
    #1746
    Na hali!
    Ma felnéztem pár helyre és találtam 2 szervert ahol tudtam nyomulni!
    Kb 200-300 volt csak a ping sniperezni nem jó de rakétázni nagyon is jó volt.Süti!kerestem olyan szervert is h REALITAS de nem találtam... Láttam 1 olyan nevet vhol h REALITAS gondolom te is láttál.Biztos mivel kaptam tőled 1 rakétát...hehe.De asszem vissza is adtam.legközelebb remélem egy csapatban leszünk.Majd még keresem a szervereteket.Ja az Msn címem ez:[email protected]ő mi? Ha gondoljátok keressetek meg.
  • Zozo76
    #1745
    Meg szombat >>> ezt kihagytam...
  • Zozo76
    #1744
    Ja, sajna holnap este mar nem kapcsolom be a gepet mert vissza kell mennem delelottre csutortokon. Es penteken is delelottos leszek. Viszont azert pentek ejjel irthatunk a net-en ha neked is jo. Meg vasarnap is. Meg en biztos leszek hetfon is mert ez a husveti okorseg engem nem erdekelt soha.
  • Zozo76
    #1743
    Tegnap este amugy felmentem par szerverre, de szar volt a kapcsolat, meg allandoan megoltek, ugyhogy inkabb elmentem aludni... :)
  • Zozo76
    #1742
    Epp most nezem az MSN-t de a tesod hasznalja a gepet. Bar a SKYPE jelez teged de akkor gondolom nem te ulsz a gep elott. Nem tehetek rola, 23:30 utan erek haza, azt' akkor meg enni is kene valamit. :(
  • REALITAS
    #1741
    De majd hétvégén adok neked:)
  • REALITAS
    #1740
    Ma sem amint látom:(
  • REALITAS
    #1739
    én itt voltam tegnap is 0:00 kár hogy nem jött össze.
  • Zozo76
    #1738
    Csak kar hogy en kimaradtam a jatekbol... :(
  • REALITAS
    #1737
    Mi nekünk elég jól ment a Skype hármasban is.
  • Zozo76
    #1736
    Kar hogy a hetvegem eleg sz@r volt (rosszul jottek ki a dolgok) meg hogy nem tudtunk harman jatszani egyutt headset-el.
  • Gyuresz24
    #1735
    Ryu egyébként a legjobb kollégám meg a haverom is egyben együtt szoktunk betegek lenni...
    Bár a munkahelyi dolgokat nem keverjük a magánélettel csak ha muszály.Egyébként most tartunk 1 kis kajcsiszünetet aztán újra parti...
  • Zozo76
    #1734
    Ryu77: Szia! Udvozollek. Na, a vegen tenyleg csinalhatunk egy klant. :)
    Ja, es Chello RULEZ!

    En azt mondom hogy 5-kor mehet. Ugyanis most ebredtem fel 4 utan 10 perccel es kell vagy fel ora amig magamhoz terek. Latom Gyuresz aktiv vagy. Kuldok uzit RELI-nek is.
  • Ryu77
    #1733
    Szevasztok skacok!
    Végre néhány magyar srác akik szeretik a HALO-t.
    Majd ha visszajön a sávszélességem akkor csatlakozok hozzátok én is.
    Sajna most kifingott a chellom 30 gigája és így csak 3000 körüli pingekkel tudnék játszani. Addig is jó szórakozást nektek és a Gyureszt meg ne kíméljétek!
  • Gyuresz24
    #1732
    Nekem jó a délutáni parti csak szóljatok hogy mikor.....
  • REALITAS
    #1731
    ugy hogy ráérek
  • REALITAS
    #1730
    Nem kell mennem
  • Zozo76
    #1729
    Jo sok energiad van RELI, majd ejjel a muszakban kiadhatod magadbol .

    Na, nekem delutan 4-korul jo. Nektek?
  • REALITAS
    #1728
    Szombat éjszakais mennem kell 22-re ugy hogy 21-órakor már megyek.A pingre visszatérve a 10 embert elég jól el tudom látni de néha tényleg 1500-ig felmegy a ping. De nem erre kell a bénaságot fogni :)
  • Zozo76
    #1727
    Hala istennek nekem nem kell mennem szombaton dolgozni, viszont ma este meg igen, ugyhogy szombat reggel jovok haza. Ugy nez ki hogy lesz egy pici dolgom meg delelott, ugyhogy olyan 10 ora fele fogok lefekudni. De olyan delutan 4 ora korul nekem mar jo lenne. De lehet hogy elobb is. Az a baj hogy most igy nem tudom pontosan megmondani. De lehet hogy valahogy felkelek es akkor jo lenne a delutan 2-ora koruli ido is. Tokom se tudja most igy elore. RELI most te ejszakara mesz? Szombat ejszaka? Vagy mi van. Gyuresz neked meg mindegy gondolom ha mar ugyis beteg vagy. Vagy csak ketoldali munkaundor??? :) Irjatok mar hogy delutan nem-e jo nektek. Valahogy csak osszehozzuk. Ja hasznalunk akkor SKYPE-t mert akkor letoltom. Csak jobb lenne ha mind a harman tudnak beszelni, mert akkor lehetnenk harman egy csapatban es ledaralnank az ellenfeleket. Meg akkor az egyik viszi a zaszlot a masik ketto meg fedezi es vedi meg tisztitja elotte a terepet. Na. IRJATOK!!!

    RELI te akkor szoktal nagyon jo lenni ha te vagy a szerver es nem sujt a halozati adatkeses, a tobbi szerencsetlen meg 2000-es pingekkel lavirozik a palyan.
  • Gyuresz24
    #1726
    Akkor szombaton parti skacok már alig várom hogy nyomuljunk.
  • REALITAS
    #1725
  • REALITAS
    #1724
    Bocs 9 -ig
  • REALITAS
    #1723
    De szombat 1-2 fele tudok lenni ha felébredek 10-ig ha jóZozonak is.
  • REALITAS
    #1722


    Kár hogy szombaton is megyek dolgozni jó lenne veletek nyomulni a Haloval.
  • REALITAS
    #1721
    És nem vagy béna.
  • REALITAS
    #1720
    Ja köszi legalább gyarapodunk magyarok a Haloban.
  • REALITAS
    #1719
    Csak féltékeny vagy lehet jobb vagy a közelharcban de levegöben és tankal felveszem veled a versenyt
  • REALITAS
    #1718
  • REALITAS
    #1717
    Márvárom a hétvégét hogy elverjelek.
  • REALITAS
    #1716
    HAHAHA Direkt hagytalak ki a Képen a 130 halálozásodal Luzer:)
  • REALITAS
    #1715
    JAJA