2194
  • Zozo76
    #1794
    Ryu! Kar hogy nem nyomtuk vegig a Face-Face versenyt. Azt is berakhattad volna.
  • Zozo76
    #1793
    Mike! Meg szerencse hogy nem a tied ez a topic. Mivel csak mi hasznaljuk 4-5 emberke ezert azt csinalunk itt amit akarunk mert mas ugyse nagyon jon ide. Oke?
  • Ryu77
    #1792
  • Ryu77
    #1791
  • mike369
    #1790
    Halo, halo! Mi ez a floodolás itten?
  • Ryu77
    #1789
    HALO elvonási tüneteim vannak.
  • Ryu77
    #1788
    Érdekelne az is hogyan lehet mindig megjelenő szövegeket berakni.
    Pl:alulra írja mindig azt h fasza csávó vagyok vagy AMD a király vagy ilyesmi.
  • Ryu77
    #1787
    Ez se jó?
  • Ryu77
    #1786
    [email][email protected][email]
  • Ryu77
    #1785
  • Ryu77
    #1784
    Sajnos ezt nem értem (kép berakása)
    Ha lehet vki magyarázza el részletesen plz.Kösz.
  • Ryu77
    #1783
    HALO
  • Zozo76
    #1782
    Akkor most gondoljunk ket harcos-tarsunkra, akik eletuket kockara teve, egesz ejjel dolgoznak egy szebb jovon.
  • REALITAS
    #1781
    De én is csak akkor mikor a tesó végre hagy gépezni meg nem kell dolgozni.
  • Zozo76
    #1780
    Arsenal: Persze mert baromi jo. Szoval van benne valami ami megmagyarazhatatlan de nagyon jo. Ez sarkal minket arra hogy akar nappal, akar ejjel a gep elott uljunk es virtualisan fogjuk a fegyvert.

    Kulonosen RELI-t.
  • Zozo76
    #1779
    Hat azt mindjart gondoltam :).
    Nem szamit semmi neked, csak fusson a HALO.
    Azt se venned eszre ha egy bomba felrobbana a hatad mogott.
  • grebber
    #1778
    Azért nem semmi hogy még a HALO is benne van a top 10 eladási listán még mindig mennyien veszik.
  • REALITAS
    #1777
    Nekem jó. De én már egyész délelöt a Halon leszek.
  • Zozo76
    #1776
    Ryu-val egyeztettem elvileg neki a szombat delutan 4 ora oke. Gyuresz, Realitas nektek?
  • Zozo76
    #1775
    Bar ma 12-oraztam ugyhogy faradt vagyok + nem jo a kedvenc egerem se de azert nyomhatunk egy keveset. Minden egyutt van egy kis HALO orulethez :). Ha addig nem alszok be akkor itt leszek.
  • REALITAS
    #1774
    23:30-kor aki ráér az szoljon msn-en és akkor mehet a játék.
  • Zozo76
    #1773
    Elkuldtem priviben.
  • Zozo76
    #1772
    Ugy nez ki
  • Ryu77
    #1771
    HELP!
  • Ryu77
    #1770
    Lehet h nem sikerült beraknom a képet?
  • Ryu77
    #1769
    [IMG]http://C:\Documents and Settings\Ryu77\Dokumentumok\Képek\HALO.jpg[/IMG]
  • Ryu77
    #1768
    [IMG]C:\Documents and Settings\Ryu77\Dokumentumok\Képek\HALO.jpg[/IMG]
  • Ryu77
    #1767
    HALO
  • Gyuresz24
    #1766
    Mindenki döntse el magában hogy melyik a jobb.
    Jelenleg 1 jobb videókaresz árából kijön vmilyen konzol 1-2 kiegészítővel megspékelve.A PS3 vs. XB2 nagy csatának ígérkezik de még ezzel ráérünk foglalkozni később is előbb lássuk meg a HALO 2-t PC-n..............
  • Gyuresz24
    #1765
    nyomult idáig PC-n annak lassúnak fog hatni a játék nekem sikerült megszokni igaz volt is rá közel 2 évem.
  • Gyuresz24
    #1764
    Azt azért hozzá kell tennem Ryu barátom hozzászólásához hogy a Tv-nek egész más a felbontása mint 1 monitornak, meg aztán kényelmesebb a francia ágyon hátradőlve nyomogatni az X-BOX kontrollerét mint görnyedni a Pc-nél.Viszont elmondhatom hogy volt szerencsém kipörgetni mind a HALO-t mind pedig a HALO 2-t X-BOX-on(persze az igazsághoz az is hozzá tartozik hogy mindez nem LEGENDARY fokozatban sikerült csak HARD-on) és csodaszép a játék valamint az irányítását is meg lehet szokni idővel.de aki billentyűzettel+egérrel
  • Ryu77
    #1763
    Még mielött tévedés történne és azt mondanátok rám hogy felvágok meg burzsuj meg ilyenek elmondom hogy Gyuresz gépéről írtam. Nekem nincs ilyen erőgépem de neki van egy hátránya is mégpedig az h mielött bekapcsolná Pakstól engedélyt kell kérnie. Az enyém ha érdekel valakit is akkor ilyen:2500+Barton persze 3200+ként járatva 1024 400Mhz dual, Radeon 9700, Abit NF7.
  • Ryu77
    #1762
    Még talán annyit hogy XBOX-on nem szebb mert butább a grafika,gyengébb a felbontás és még így is van ahol beszaggat.
  • Ryu77
    #1761
    Nem teljes mértékben értek egyet Zozoval mert igaz hogy optimalizálatlan a kód de egy 3500+ Athlon 64-es meg 1024 ram és X800XL és máris élvezheted az 1600x1200-as felbontást full részletességgel 40 fps mellett. Sajna mindennek ára van... Egyébként mikor megjelent a HALO akkor még nem volt olyan pc amin élvezhetően ment volna.
  • Zozo76
    #1760
    Mindegy mit raksz ala, optimalizalatlan a kod. Allitolag XBOX-on szebb es sokkal jobban is fut, legalabbis ezt irjak a www.xbox365.hu-n. De majd Gyuresz leirja, hogy milyen. Ugye Gyuresz?
  • dikki*yysw
    #1759
    Elkezdtem HALO-zni, P3 700 + 256 SDRAM + GF4 MX440. Egész jól be tud akadni néha :D de megy..
  • Zozo76
    #1758
    Jol a francot! Valamiert elkezdett akadni a hang, de mint az allat. Mondom kilepek, ujraindit, majd vissza. Erre RELI lelotte a szervert mert azt hitte hogy megyek aludni. En meg csodalkoztam hogy nemlatom mar megint a listaban :). Nade majd hetvegen nyomjuk mind a negyen. Csak ez a rohadt SKYPE ne lassitana le a jatekot.
  • Gyuresz24
    #1757
    Látom jól sikerült az éjszakai parti sajna én nem vagyok ilyen jóban a főnökkel hogy bármikor elengedjen ha játszani van kedvem mint a Ryu.....
    De hétvégén már én is ott leszek a pályán valahol Öcsi és akkor nem fogok kegyelmezni a kis rongyos életednek.....
    Majd gondolj rám ha estleg találkozol 1-2 rakétával vagy amikor majd vílágítani fog valami a homlokodon.....
  • Zozo76
    #1756
    Most lebuktal! Meg mindig nem alszol? Rossz gyerek!

    Nektek biztos eros gepetek van.
    Nekem:

    Athlon XP 2500+
    Radeon 9600pro 128Mb
    512 Mb 400Mhz (333-on fut, szinkron)

    Szoval megy szepen, es a hangminoseg kivalo. Viszont kicsit lassabbnak ereztem a jatekot, ugyhogy megneztem fraps-al es kiderult hogy 20-30 FPS-t vesztettem vele. Es 15 FPS-el jatszani amikor valami nagyobb akcio van, nem egy leanyalom... Viszont arra gondoltam hogy esetleg megzavarta a "hardveres-gyorsitas". Majd hetvegen ha jatszunk kikapcsolom es akkor kiderul hogy az-e a baj. Na mindegy. Emiatt ne aggodjatok. Ha nem lesz jo akkor ti beszelgettek egymassal, en meg nema maradok a jatek alatt.
  • REALITAS
    #1755
    De remélem hétvégére kijavitod a hibát.