828
Tribes 3 !!!
  • Lacc
    #42
    Le is jött, gyorsan átrágom magam a trainingen.
  • [HUN]PAStheLoD
    #43
    na most akko' ez már kinn van vagy mivan akko' ? :))
  • [HUN]PAStheLoD
    #44
    jjah hogy az 1 elérhető .. már kezdtem azthinni hogy lekell mondjam az összesz nyári programom :]]
  • Borg
    #45
    Nemsokára kint lesz a Vengeance is. Azért lett most ingyenes ez, hogy reklámozza a stílust.

    De azért nem semmi, hogy csak az SG-ről 168-an letöltötték már:)
  • [HUN]PAStheLoD
    #46
    sejtettem , a 2 meg is van , persze játszani nem tudtam vele mert kifagyott miután betöltötte a pályát :D
    persze akkor még netem se volt :P
  • Lacc
    #47
    Jól ki is próbáltam, meg most reggel is jáccottam egy menetet. Kellemes kis játék ez még mindig ;) Gyertek hentelni.
  • Borg
    #48
    Én nyomom (HUN-Locutus).

    Most nézegettem a www.planettribes.com -oldalt. Még mindig megy:) A mods szekcióban ott egy Ultra Renegades nevű mod. Namost nemtom, de szerintem ez lehet az utódja az eredeti Renegadesnek.

    Próbáltam ASE-val behozni, ismeri is a Tribest, de a mastert valahogy nem tudja lekérdezni.
  • Lacc
    #49
    Mi ez a Renegades-mod?
  • Borg
    #50
    Próbáld ki:) Ezerszer jobb, mint a base. Többféle armor, csomó építhető védelem, turretek stb.

    és nem kell letölteni hozzá semmit :)
    all server side...

    Csak nézd meg a listában, kb 40-50 renegades szerver van, ultrás, infinity, 6 meg base. Én most renegades base-t nyomtam egyet, ez az original:) És a legjobb is egyben, szerintem.
  • [HUN]PAStheLoD
    #51
    most akkor a base jobb vagy nem jobb mint az ultra? :D
  • Borg
    #52
    Az ultra modok régen tipikusan az "ultra gyors" játékmenetű modokat jelentették.

    Pl volt sima "ULTRA" nevű mod, ez annyit takrt, hogy mindent felturbóztak benne a base-hez képest. Nincs újratöltési idő, ezerrel szórod a mortart, repülsz ameddig akarsz. Tipikusan ultra pörgős játékmenet, rusher-hent az egész:)

    Na ezt takarja az "ultra renegades" is. A sima base-renegades mod - ultra változatban.


    Én a sima (base) renegadest részesítem előnyben. Igen jó kis taktikai meccseket lehet nyomni.
    Pl a broadside mapot imádom. két lebegő bázis egymással szemben, 1-2 engineer a védelmet kiépíti, forcefieldek, turretek, csapdák.
    1-2 rusher spy, vagy scout armor már libben is át a másik bázisra, egy káoszt teremteni, és a cyborgok közben már szórják is a mortart:)
    Aki be tudja szorítani a másikat a saját bázisára, annak szinte nyert ügye van. Ekkor bemennek a cyborgaink, heavy armorok, és szétszedik a bázisukat, generátorokat stb. Ekkor inventory már nincs, nem tudnak épitkezni, fegyverkezni, és már csak a scoutokat kell támogatni, akik röptetik haza a zászlójukat :)

    Én nem vagyok az a rusher tipus, vagy engineerként építem a védelmet, (imádok csapdákat kiépíteni :) laser turret rulz) vagy cyborgként nyugis, de annál hatásosabb assaultokat nyomok :)
  • antijedi
    #53
    az létezik hogy a tribes 2 is ingyenes lett?
    http://www.fileplanet.com/files/140000/140247.shtml
    :)
  • Borg
    #54
    Eszem megáll :)
    De mind1, nekem a Tribes2 megvan eredetiben :)

    A Tribes1 viszont jobban tetszik most:)
  • Borg
    #55
    Durva basszus, 2 órája játszottam vele :)
    Teljesen elfeledkeztem közben mindenről. 80 playeres renegades, iszonyat micsoda hent volt :D
  • Lacc
    #56
    Ne sejtettem én, hogy 2. részt is meg fogják osztani :D
  • Inquisitor
    #57
    Tribes 2 nem 6-8 hete lett megosztva? Akkor írtam is, hogy nem oly rég vettem meg ...
  • BBird
    #58
    Ez véletlen nem az a fajta Fileplanet megoldás, amihez pénzes login kell? Mert máshol sehol nem találtam, még a hivatalos sierra oldalon sem.
  • Borg
    #59
    Érdekes, Tribes2 renegadesből van 3-4 szerver, Tribes1 renegadesből meg 30 :)
  • morgo
    #60
    lenne egy problemam. a patch futtatasakor XP alatt "Error executing program" hibauzenetet kapok. Rogton mikor inditani akarom a patchet. Otlet?
  • Borg
    #61
    Szerintem nemjól töltötted le. Szedd le ujra.
  • morgo
    #62
    egyszer letoltotem a fullt, az abban levo verzio dobta a hibauzenetet. Aztan leszedtem a fileplanetrol. Az mas meretu volt, de az is dobta a hibauzenetet. Aztan leszedtem a sierra honlapjaraol, es az is dobta a hibauzenetet. Raadasul flashgettel szedtem, ami eleg ritkan szurja el a letoltest...
  • morgo
    #63
    ja a file merete(nem a lemezfogalalasa) eseleg osszehasonlitaskepp 5 839 208byte. ja es erdekes modon a file leirasa 1.0-1.10 Update...
  • morgo
    #64
    na megoldottam. win98 alatt mukodik az installer...
  • Borg
    #65
    Tölsd le az SG-ről. Egy zipben benne a full game, és a patch, nekem működik.
  • Borg
    #66
    Én most megyek játszani!
    Valamelyik renegades szerveren megtalál, aki jön.
  • arty
    #67
    kicsit reszletesebben? :)

    az vmi mod? vagy a server neve? OGL mukodik minden mai kartyan is? szoftveresen mar nemhiszem h bevenne a gyomrom ;)

    szal vmi kedvcsinalo, mondjuk 100 sorban ? ;)
  • arty
    #68
    bocsanat, kimaradt a visszaolvasas :D

    huh, jon le szepen sorban minden ... :)
  • Borg
    #69
    OpenGL-ben ugy hasit mint allat:) Semmi problema vele. 1280x1024-ben jatszom, de szerintem még a 4xAA-t is elvinné.
  • arty
    #70
    2 reszhez hogyan lehet key-hez jutni, nemtod ?

    az 1 fentvan, az egyetlen gondom, h az árnyékokat nem látom! :( nekem egy játék gfxe nem anynira fontos, de egy minimális blob árnyék azért legyen már ... :(

    most keresem a renegade modot ...
  • arty
    #71
    eh, mar nem lehet keyt kapni :((
  • arty
    #72
    Due to high demand, the limited Tribes 2 keys and download has become temporarily unavailable. FilePlanet is working with Vivendi Universal Games on getting more keys to distribute so check back to see if keys are available.

    talan majd a kovetkezo korben lesz kulcsom :)
  • Borg
    #73
    Nem kell letöltened semmilyen modot! Its all server side ;) Ez nemám CS, hogy még a mapokat is órákig kell töltögetni... MINDEN szerveroldali és automatikusan jön.

    Nekem amúgy a Tribes2 megvan original, még 2 éve vettem meg... (vagy 3? fene se tudja már)

    De az 1 jobb! Élmény. Grafikailag persze, hogy a 2 jobb :)
  • Lacc
    #74
    Lol kifogytak a cd-keyek :)
  • Lacc
    #75
    Csak az a baj az első résszel hogy többnyire csak korong-lövöldözésről szól :) Legalábbis eddig nekem csak ez volt...
  • Borg
    #76
    Mondom, hogy renegadest játssz :)
    Disc launcher ott egy elfeledett fegyver... jobb a balance, mint az alap base módban.
  • arty
    #77
    ertettem :) csak szokni kell az elvet :)
    na most haza, majd otthonrol ... :)

    az arnyekok csak glide alatt vannak ?
  • Borg
    #78
    Milyen glide? OpenGL!! :)
  • arty
    #79
    irtak, h valamelyik patch utan mar nem allithato a shadow :(

    csak glide alatt van arnyek. ahoz meg ugye voodoo kellene :) mi opengl alatt tudunk ugye manapsag jatszani.. namost nalam nincs arnyek :) van vmi cfg amivel elo lehet csalni h legyen vmi primko arnyek legalabb ??

    ATI9600meloban, otthon ATI9800
  • Borg
    #80
    Nemtom, majd utánanézek. De ma már nem játszok.
  • grebber
    #81
    Tribes: Vengeance Leaked Alpha Footage 119 Mb lehet tölteni aki akarja.