330
Ez egy fos ember, egy rakás fos zenével
  • Dani19..
    #141
    na leirok néhány számomra kedves trance számot:

    james Holden-Horizons (Way Out West rmx)
    Sasha vs Holden-Bloodlock
    Shmuel Flash-Chilling moments (Bedrock mix)
    Pole Folder-Dust (Flash brothers rmx)
    accadia- into the dawn (james holden rmx)

    na ha vki nem ismerné öket,az töltse le,és hallgassa meg. nálam kb itt kezdödik a trance.
  • Dani19..
    #142
    akkor vedd ugy hogy ezeket a trance dance topicba irtam..
  • Homaly
    #143
    Ez a Dj Meeting ugy indult meg 90-ben, hogy "Ruhr-Area Dj Meeting", es csak 2002-tol rendezte a Kontor.
  • Homaly
    #144
    nem akarok szorszalat hasogatni, de ezek nalam egy soha nem hallgatom, mert nem teccik kategoriaba tartozik, nem az igazi trance mufajbol. De ha neked ez teccikk, a te dolgod.
    Csak tudod en nem azert irtam neked le azt a par szamot, amit leirtam, hogy megmuttassam mit tudok, hanem mert te kerted.
  • Dani19..
    #145
    "mert nem teccik kategoriaba tartozik, nem az igazi trance mufajbol."

    neked nem ez a trance mufaj,nekem meg épphogy ez az. de ez épp olyan dolog hogy a technoba is vki a detroit-ot szereti a másik meg a deep-et, 1 3dik meg a zuzda félét. de azé abban megegyezhetunk hogy a te listádba sincs atb nagyon,meg az enyémbe sincs..:)))

    peace
  • Homaly
    #146
    ezt alairom

    peace
  • Dani19..
    #147
    na akkor ezt ledumáltuk.. azé várom a többiek véleményét is,persze csak az irjon aki ért is hozzá vmennyire.. szoval aki a metallica témába szeret irogatni az mellöze ezt a topicot
  • neménvoltam
    #148
    Valahogy nekem a német műfaj jobban tetszik mint az angol irányzat, bár azt se vetem meg. Ez tényleg ízlés kérdése. Egyébként a Trance Allstars-ról mi a véleményetek ( DJ Taucher, Talla 2XLC, Schiller, ATB, Sunbeam,DJ Mellow-D) ?
  • PResident Evil
    #149
    na szerintem az jó... vagyis inkább azt mondom rá, hallgathatóbb... nem annyira publikus...
  • zaki
    #150
    ismerem, van pár jó számuk (Go, Lost In Love, Ready to Flow, The First Rebirth...)
  • PResident Evil
    #151
    jaja ezek jók !!!
  • OPM
    #152
    nekem is jobban bejönnek a németek.
    Ayla, York, Lange, Mythos'n DJ Cosmo, Dj Tomcraft
    róluk mi a véleményetek?
  • neménvoltam
    #153
    Nagyon frankók!
  • Dani19..
    #154
    belekezdtem a mix hallgatásába. 4:46. az eleje nagyon állatság.. ahogy a tag mesél tiestorol.. kééész. :DDD
  • Dani19..
    #155
    mármint 4ora 46 perc.
  • Homaly
    #156
    Hogy erted, hogy allatsag?
    Szerintem kurva jo!!!
  • Dani19..
    #157
    nálam az állatság szintén azt jelenti hogy qrva jo..
  • neménvoltam
    #158
    Tuttok nekem segíteni? Videóból a hanganyagot .mp3 formátumban hogy lehet kinyerni? Van erre valamilyen progi?
  • Dani19..
    #160
    látod ennyi eszed van.. a topic már teljesen off lett,de te megint beleirtál 1 fasságot.. szoval számodra élvezet ha itt fikázzuk azt a parasztot.. wuháháhá
  • Homaly
    #161
    Varj, egy kicsit ezzel a beirassal, mert nem mindenki fikazta, volt aki probalta ot bevedeni!!
  • Dani19..
    #162
    régi szép idök..
  • Gyiik
    #163
    uuuuuuu, van ilyen is???? :DDD
    en jo velemennyel vagyok a sztarrol, olyan jo, es egyedi zeneket csinal, mint senki mas. Es egyik zeneje sem hasonlit a masikra. Kreativ a srac, es sztem lee burridge nyomaba sem erhet...pfahaha
  • VinylToy #164
    Én nyitottam, én nyitottam eheheheeh

  • OPM
    #165
    gratula...
  • neménvoltam
    #166
    de csak azért, mert akkor még nyár volt
  • neménvoltam
    #167
    ügyes vagy...
  • Gyiik
    #168
    vinyl, buszkek vagyunk rad!!!
  • djemba-djemba
    #169
    atb vs digweed és tsa??? két különböző zene...atb mainstream,alapvetően német dancefloor zene..jó oké újabban ilyen high trance,ha már van deep....sztem deep az,ami komoly,nem gagyi,az ami halad(progr)...inkább underground...atb-nek köze sincs az underground szcénához....ő keményen mainstream trance-et játszik!a mainstream könnyebben befogadható...semmi komolyabb mondanivaló..de nemfeltétlenül rossz...vannak elképesztő jó, sőt még annál is jobb mainstream zenék...nehéz erről objektív véleményt írni mivel a zenei ízlés szubjektív dolog...ha iszont mainstream, akkor már nem ATB,hanem PVD, Tiesto, Arminvanbuuren stb. na ennyit tőlem...béke rátok
  • djemba-djemba
    #170
    zene alapján ne ítéld meg a csákót...ez ilyen tini szintű gondolat tőled,olyan minthogy köcsög a matek tanár,mert egy szar tárgyat tanít...ezt bazzeg nem lehet faszául előadni..ez egy szar tárgy(analízis suxx)...ATB egyébként egy végetlenül szerény ember...azt mondta, hogy ő csak egy vki aki zenét próbál összehozni, ő nem DJ, hanem egy szimpla átlag producer, aki soha nem hasonlítgatta magát sashához, digweedhez...
  • VinylToy #171
    De akkor miért csinálja..... hát a pénzért, és ez itt a gáz, kezet foghat a mi Károlyunkkal :))

    Suxx ATB,Sterbicikli :)
  • neménvoltam
    #172
    kiazakároly?
  • VinylToy #173
    SKH :))

    Nem semmi közöd hozzá, hanem....

    Sterbicikli Karolyi Homo
  • neménvoltam
    #174
    loál!
  • Gyiik
    #176
    n em rolad alkotott velemenyt, hanem karolyrol...megvan a joga hozza, neked pedig csak akkor van visszaszidni vinylt, ha eppenseggel te lennel hon szeretett karoJunk...
  • Dani19..
    #177
    mega LOL.. söt.. ultra ROTFL
  • VinylToy #178


    Most mi lesz velem! :((

    Úristen. Nem merek többet az utcára menni :((
  • Dani19..
    #179
    na akkor a bogarakkal valo szekszualis eletembol ezentuo a csotanyokat kihagyom,lol
  • Gyiik
    #180
    uuu, ne...utana tul szegenyes lesz:((
  • Gyiik
    #182
    buahahaha, hat itt van meg ilyen topik is....nagyon elhanyagoltuk am:((
  • VinylToy #183
    Izéé.... a véleményem még mindig nem változott :DD