92
Carmageddon 2005?
  • Klub
    #92
    Hogy észrevegyétek.
  • Bullitt
    #91
    Minek spameled tele az összes carmageddonos topikot? :D
  • Klub
    #90
    Végre bejelentik a játékot az E3.-on éjjjennnn.
  • Vass Gábor
    #89
    Kaptunk egy kis ízelítő nyálcsorgató hírt hogy esetleg kint lesz az E3.-on majd a játék jövőre, de erre igen kicsi az esély.
  • Szanto
    #88
    Szevasztok!

    Tudom, hogy hirtelen zúdítom ezt rátok, de nagyon kíváncsi lennék hogyan lehetne beinstallálni az új kocsikat a Carmageddon 2-be. Az új kocsikat és pályákat megtaláltam, de nagyon felidegesített az, hogy nem tudom őket berakni a játékba.
    A Carstockalypse-t megtaláltam, de ha kitömörítem hibát észlel, márpedig ezt írja ki:a data/opponent.txt érvénytelen elérési utat mutat. Legyetek szívesek, ha nem zavarlak és untatlak ezzel titeket, írjatok róla léci.
  • Vass Gábor
    #87
    Ne mán ez volt a kedvencem, még régebben 50%-kot adtak rá, hogy megjön, aztán utána léptek le.
  • Varenga
    #86
    ehhh.....sztem ebből nem lesz semmi
  • w77d
    #85
    sztem még vagy 8-10 évig
  • Vass Gábor
    #84
    Még mindig semmi hír róla, meddig tart még a szüneteltetése?
  • dieselG
    #83
    szüneteltetik

    azért csak remélem nem véglegesen..
  • drop
    #82
    csá én ugy tudom nem jönn pc re vagy nem fejlesztik egyenlöre pc re de ne legyen igazam
  • Varenga
    #81
    hja, meg azt is reméljük, hogy olyan fílingje lesz mint az 1-2-nek.......és akkor királysááág!!!
  • 12346
    #80
    há remélem tényleg lesz, és nem kúrják el. ne csak a mafiában autózgassak már..:)
  • Duddits
    #79
    Semmi.
  • Szabyka
    #78
    Semmi uj ?
  • bodesz
    #77
    lesz új carmageddon elvileg még az idén(2005 végén).amúgy még semmi kép se semmi csak hír :( . gamespot
  • soulhunter
    #76
    még C3rol sem tudok,csak szutyi TDR2000-ről,ami ugyebár nem a 3 :)
  • dieselG
    #75
    Régebben, még a fénykorban volt carmageddon.com is, de most már nem létezik..:(

    Amúgy meg az E3 2005 hírei között nem szerepel Carmageddon 4.. ezért most szomi vok..
  • DJ Bee18
    #74
    Ennyi erővel a GTR-ben sincs semmi fantázia, csak körözöl és körözöl. De ezt hagyjuk, mert ez teljesen szubjektív, mert nekem a gtr unalmas, ennyi.
  • DJ Bee18
    #73
    Nem kötelező játszani vele, de ahogy ez a beszólásodon látszik, biztos végigjátszottad mind a három részt. Mi lett volna ha tetszik is? :))
  • soulhunter
    #72
    amugy mi a carmageddon hivatalos honlapja?
    csakmer én mindent találtam, (még a 2-re is rákerestem),de nem találtam meg a hivatalos honlapjukat :(((
  • soulhunter
    #71
    OFF
    hát, sztem az a Max Payne 2 rosszabb lett,mint az 1... (még grafikailag is) :)))

    ON:
    végülis nagy bukás volt a TDR 2k,szal sztem (legalábbis remélem) ebből tanultak a srácok... szal egyenlőre számitsunk arra,hogy a fizikára gyurnak,meg grafra...
    és reméljük,h nem követik el azt a hibát,h majd bejelentik,h a "C2 hangulatát akartuk visszaadni",mint ahogy volt ez a D3 esetében is a "D-hangulattal",és (ugyanerre a játékra hivatkozva) bizonyos szintű "bukást" szenvednek...

    szal grafko jo lesz,ez tuti :)
    én inkább a játékélmény miatt aggodnék a helyetekben :)
    de várjuk szép csendben az első hireket,bár nem hiszem,h idén kiadják,mert legalább pár "képet" leloptak volna a nagy hirű crackerek,mint anno a HL2nél...
    vagy pont azért tartják titokban,nehogy ugy járjanak,mint a velve-srácok? :D
  • Carlos
    #70
    Fallout 2?
    Az kicsit bugos volt, nekem az 1 jobban tetszett!
  • 12346
    #69
    nascar 2003-at picit tologattam csak, de az tényleg jó.
  • Voltan
    #68
    A Fallout 2 is, bár mindkettő alap.
  • Carlos
    #67
    Megarace 2
    Nascar 2003
    Command & conquer: generals
    RollerCoaster Tycoon 2 (3 iszonyú szar szerintem)
    Doom 2
    Duke Nukem Foreva
  • Carlos
    #66
    Jó a szó tesó!
    Nascar 2003 kivétel!!! ;)
  • 12346
    #65
    sokan, pl én is a körpályás szutykoktól csömörlöttek már meg. azokban még annyi fantázia sincs. pár autót kell csak lekoppintani, pár pályát, esetleg vmi fizika félét, ha sikerül és kész a siker játék.
    én meg ezt nem értem.
  • Vlala #64
    Igen, grafikára is, fizikára is egész jó volt az első. Az már csak a bab :-) a tortán, hogy szabadon lehetett vadászni... de mondjátok már meg, miért kellett a TDR 2K-t ennyire elbaltázni?
  • sd54321
    #63
    Ha belegondoltok nem is annyira a vérengzés dobta meg anno az első részt, hanem a kocsik (akkoriban) hihetetlennek tűnő, eszméletelen jó dinamikája, irányíthatósága és persze a sérülések modellezése. Mindehez hozzá kell venni a hangokat (pláne e a nem éppen szerénységéről ismert beszólásokat;) ). A grafika már akkori mércével sem volt túl jó, és mégis micsoda game volt! Ezek azok a játékok amiket nem lehet lenyúlni, megismételni, mert olyan hagulatot, éltérzéstkeltenek az emberben játék közben, amit más játékoknak sosem fog sikerülni. Szal' én kicsit félek az újabb epizódtól... rengeteg poénnal és új dodloggal kéne felvértezni, hogy azt modhassuk ez igen, ezt tényleg érdemes volt kiadniuk.
    Eddig talán csak 2 játékkal találkoztam aminél elmondhattam, hogy a folytatás jobb volt mint az elődje: Max Payne 2 és Tomb Raider 2, 3 (talán még a 4 is). Biztos van még több is, de azokkal nem találkoztam még...
  • Carlos
    #62
    Nekem!
  • Duddits
    #61
    Lehet, hogy te a GTR-r szereted, meg az ilyen szimulátorokat, de van aki az ilyen arcade féléket szereti...
  • Ombika
    #60
    ENgem anno elegge bar multiba volt isten ahol egymas ellen voltunk es nem igazan emberek voltak a celok!
  • K.András
    #59
    Öszintén, kinek van olyan játékra szüksége, amiben az a lényeg hogyan üssünk el valakit, ebben annyi fantázia sincsen mint egy darab kavicsban!Mert kiprobálja az ember elhülyül egy fél orát, de van ember aki ezt elövenné kétszer?
  • Ombika
    #58
    Nem lesz ebbol semmi se szerintem vagy ha igen a grafikara fektetik hangsulyt es az iranyitas ratyi lesz! :(
  • CalebJoe
    #57
    Ideje már felújítani szerintem ez a legdúrvább autós játék.
    Nekem még mindig favorite sok kellemes évet okozott.
    Ja és remélem megint az SCI csinálja meg.
    MAX DAMAGE FOREVER!!!
  • soulhunter
    #56
    nos... imádtam a carmageddon 2-t :)
    a kedvencem volt :)
    aztán kijött a tdr2000... okádék! blood patch fel,aztán okááádééék maradt!
    nemcsak csunya volt,de még azokat is ki lehetett volna hagyni,amikor X perc alatt kellett végrehajtani bizonyos küldiket,mint amik voltak a C2-ben... bár abban legalább meg lehetett csinálni azokat a küldiket...

    remélem nem rontják el...
  • Balasnyikov
    #55
    lol majdnem 2 éves téma...
    egyépként vki tudja mikor jön ki hanyadik negyedév?
  • Duddits
    #54
    Jaja!
  • littleNorbi
    #53
    Remélem nem lesz olyan szar mint a TDR 2000 !!!
    A Carmageddon II az CSÚCS játékl volt !!!