81609
  • a.carkey
    Azért 98 után került a Bayernbe pl. világbajnok játékos és nem is a legszarabb. Yurij is a bundásligába játszott akkor, és jól nyomta (pl.).

Ha nagyon jó játékos lennék és Spanyolországba "kéne" igazolnom, akkor csak a Real és a Barca jöhetne szóba. Ha amerikai lennék akkor még a Deporivo is. (Ha Torrente rajongó, akkor meg tuti az Atletico Madrid :) ) De, a Real ezzel a költségvetéssel és adósságállománnyal tiszta úton tuti, hogy nem lenne képes ilyen játékosok megvásárlására. Ekkora adóssággal Franciaországban már rég 2. vagy 3. ligás lenne a klub (lásd Monaco kizárása az idén). Szóval itt a pénz. A spanyol bajnokság mára lekörözte az olaszt, bármennyire is a briteknél van a pénz. A britekhez - bármennyire is kiegyensúlyozott a bajnokság - a védők miatt SZERINTE kevésbé igazolnak igazán pengés labdarúgók, akármennyire is pl. Zola egy klasszis játékos (volt), de ő is "öregen" jött oda játszani. Szeretem nézni az angol focit, a kedvenc csapatom is angol, szeretem a spanyolt is, de mindezek ellenére a magyarok miatt főleg a németet szoktam folyamatosan követni :)

A Real pályáján voltam, a Barcáén is, de egyiknek sem tudnék itthonról "fanklubbszerűen" szurkolni.
    Beckham SZERINTEM főleg az asszony miatt ment melegebb égövbe, bár Vicky is brit, de akkora arc, hogy egy telefonfülkébe se férne be. Ha az MI5 lekapcsolta a gyermekének emberrablóit (jó, jó, csak kisérlet volt, románok voltak), vajon a baszk terrorizmus ellen is "eredményesen" fellépő spanyol rendőrség és elhárítás is meg fogja-e tenni? :)
    De David tudja ...

Ugye még emlékeztek a IHM Showra:

- David, nekünk nincs is kutyánk!
    - Az a házunk drágám!
    - Aha, David! Mi ez a Matchbox?

...

A Reallal + az a baj, hogy ritka náluk a kezdő spanyol játékos, mint a fehér holló ...
    De sajnos ez a tendencia - sok külföldi a kezdőben, mégtöbb a padon - nagyon aggasztó ...
  • zaki
    a madrid meg úgy jó ahogy van, ettől híresek, hogy nagyobbnál nagyobb sztárokat igazolnak le évről évre, és így szerez magának még több szurkolót...
  • zaki
    nem bántottál meg senkit. nem azért mondom, de a német fociról ne is beszéljünk... 1 sztárt mondjál, aki mondjuk a spanyol, olasz, vagy az angol ligából odaigazol, még a bayern-be se mennek...
  • neménvoltam
    NEM szeretem a Real Madridot, BAYERNES vagyok!!!
    NEM akarok senkit megbántani, de azért nem szeretem, mert agyonvásárolják magukat a világ leghíresebb játékosaival, és erre kiesnek a Bl-ből, 5-1-es vereséget elszenvednek hazai pályán egy középcsapattól. Nem a játékosokkal van bajom, hanem a vezetőséggel, akik alig tudják hova dugni a világ "legjobb" játékosait. Remélem nem bántottam meg senkit.

Hajrá Bayern:
  • zaki
    csapatként ők a legjobbak... mondjuk Makelelé helyére kellene Vieira, meg mondjuk egy középső védő (pl Chivu), és akkor vitathatatlanul ők lennének a legjobbak
  • zaki
    ezt sajnos nem tudjuk meg, mert nem sokat játszik mostanában
  • Buddy
    És lehet, hogy ilyen sztárbandával sem nyernek semmit, mert csapatként nem ők a legjobbak
  • Buddy
    Morientes is hozná ezt a mennyiséget /hozta is korábban/, ha játszana
  • zaki
    ez a pocokfejű Ronaldo már 21 bajnoki gólnár jár...
  • Buddy
    2. hír: mi az a realmargit? :)))

Egy játékostemető, ahol nem tisztelik a játékosokat.....a legdrágább játékosokért elüzik a klubhű játékosokat.....Morientes, Guti bőven vannak olyan jók, mint a pocokfejű ronaldo meg ez a hajaskurva
  • zaki
    1. hír: Beckham a Real Madridba igazolt...
  • zaki
    ide jöhet minden Real Madrid-hoz kapcsolódó hzzászólás, jöhet a csapatról bármi információ, hírek, stb...