81624
  • zaki
    #108
    dehogy fog elmenni...
  • Buddy
    #107
    az egyetlen epkezlab jatekosuk, akit meg en is elismerek
  • Buddy
    #106
    ha meg raul is elmegy, akkor aztan vegkepp egy gerinctelen piaci tarsasag a madrid
  • zaki
    #105
    Tragédia történt a Konföderációs Kupa elődöntőjén.

    A ma esti, Kamerun-Kolumbia mérkőzés 75. percében összeesett Marc-Vivien Foé, a kameruni válogatott középpályása. A játékost a 80. percben vitték le a pályáról, és később kiderült, hogy az orvosok már nem tudtak segíteni rajta. A halál oka lapzártakor még ismeretlen volt, a másik elődöntőt, a Franciaország-Törökország mérkőzést úgy kezdték gyászszünettel a csapatok, hogy a hangosbemondó közléséig nem is tudták, miről van szó.
    A Manchester City középpályását ájulása után egy lyoni kórházba szállították, ahol 45 percig próbálkoztak újraéleszteni - sikertelenül.
    A 28 éves játékos korábban a Lyon, a Lens, WHU csapataiban játszott.

    info:nb1.hu
  • zaki
    #104
    az új edző: Carlos Queiroz
  • Buddy
    #103
    azt meg vegkepp nem ertem, mit akarnak...miert kellett del bosquet kirugni?.....mit kellett volna nyernie meg?......vissza fogjak meg sirni
  • neménvoltam
    #102
    Egyetértek.
  • Buddy
    #101
    nagyszeru......hat nem is tudom.....nem ez a csapatepites, amit ott csinalnak.....inkabb szurkolok olyan csapatnak, ami tisztessegesen csapatilag kizug az elso osztalybol, minthogy olyannak, aki ilyen szemet modon banik jatekosaival, edzovel.....es az egesz futballpiaccal
  • zaki
    #100
    egyébként nem értem a vezetőséget, tényleg hihetetlen egy pali ez a Del Bosque, én nagyon megkedveltem...
  • zaki
    #99
    ezt nem írtad, de a Hierro-t is el küldik...
  • neménvoltam
    #98
    Na EZT nem szeretem a Real Madrid vezetőségében:

    A Real menesztette del Bosque-t

    A Real Madrid vezetősége - egy nappal azután, hogy a csapat megnyerte történetének 29. bajnoki címét - úgy döntött: nem hosszabbítja meg Vicente del Bosque tréner június 30-án lejáró szerződését.

    Az 52 éves tréner menesztéséről szóló határozat a hétfői igazgatótanácsi ülésen született meg, a hivatalos bejelentést Florentino Perez klubelnök tette meg.

    A szakember csalódottan vette tudomásul a döntést: "Az indoklás nehezen érthető, több pontja is homályos" - jegyezte meg. "Általánosságban a munkámat jól végeztem. Büszke vagyok arra, hogy amit itt hagyok, arra lehet építeni a jövőt."

    A távozó mester hozzátette: gyorsan szeretne csapatot találni, mert dolgozni akar, tettre kész, és semmi kedve egy idényt kihagyni: "Ezzel együtt úgy gondolom, soha nem leszek a Barcelona vagy az Atlético Madrid edzője."

    Del Bosque 1999 novemberében vette át a királyi gárda irányítását, 2000-ben és 2002-ben Bajnokok Ligája-győzelemig vezette ez együttest, 2001-ben és idén bajnoki címet, tavaly európai Szuperkupát és Világkupát nyert.

    Ezért mondtam, hogy csak a vezetőséget nem szeretem, de azt nagyon nem.
  • Piftuka
    #97
    Savanyú a szőlő ! Mert a te kedvenc csapatod, soha nem lesz ilyen nagyszerű, mint ez a gárda.

    Vesznek pár jó védőt, és amig a csapat tagjai vissza nem vonulnak, nem lesz legyőzőjük !
  • Buddy
    #96
    kapja be a real margit....ilyen kerettel 8 forduloval elobb kellene hozni a bajnoksagot.....a sociedad bezzeg ugy elverte oket, hogy labra sem alltak.....jatekostemeto....szerintem egyre jobban fogjak utalni vilagszerte a madridot a piacolas miatt......mint ahogy en is /de a listat meg a mencseszter vezeti....igaz lassan mar csak egy hajszallal :))/
  • zaki
    #95
  • a.carkey
    #94
    Bajnok a Real ... :(
  • Z
    #93
    Bekem helyett Nesta-Cannavaro-Thuram...ezeket kellett volna megszerezni, vagy valami hsonló védőket.

    Uff én beszéltem!
  • zaki
    #92
    2-1, bazzeg mekkora gólt lőtt Carlos
  • zaki
    #91
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ 1-0 A MADRIDNAK
  • zaki
    #90
    az már legyen az ő bajuk
  • Buddy
    #89
    nekem nem sok, de aki a padon fog ulni helyettuk, azoknak annal inkabb :)
  • Buddy
    #88
    hmm.....van daru korulotte :)
  • neménvoltam
    #87
    Itt pedig egy az építkezésről:
  • neménvoltam
    #86
    Íme még egy kép az új müncheni stadionról:
  • a.carkey
    #85
    Adjad is!
  • zaki
    #84
    miért, bajod lenne a Ronaldinho-Figo-Beckham-Zidane-Raul-Ronaldo felállással?
  • Buddy
    #83
    vissza a realhoz egy kicsit : akarjak ronaldinnyot is......nem tudom mit akarnak...egyszerre ugyis csak 11 jatekos lehet palyan
  • Buddy
    #82
    szarnek en bele, ha minden meccset a fradi egy tizigollal nyerne meg 1-0-ra
  • Buddy
    #81
    hat nem neked vagy barki masnak jatszanak.....az eredmeny a lenyeg
  • Buddy
    #80
    arsenal, chelsea, newcastle, mu.....sorolj fel 10 angol jatekost, akik ernek is valamit es palyan is vannak.....nem lesz konnyu :)
  • Piftuka
    #79
    Látom, te sem nézed az angol bajnokságot ! :) Akkor nem írnál ilyen csúsztatásokat !
  • Piftuka
    #78
    És ki állított, hogy nem így van ??? Bazze, kezdem azt hinni, hogy ide is felesleges írni, mert csak elfogult emberekbe lehet akadni !

    Ha most letagadod a tényt, hogy az olasz focinak vagy 50 évre visszamenőleg voltak olyan időszakai, amikor szinte mindenki tiltakozott ellenük, mert nem fociztak, csak 8-9 védő 0:0-val kihúzta, aztán vagy 11-esekkel, vagy régebben egy remek csatárral, esetleg egy szerencsés góllal el is döntötték a meccset....

    Ez az antifutball. A hatékonyságát senki nem vitatta. Csak a focirajongók esetleg heveny idegrángást kapnak, ha meg kell nézniük egy ilyen szar meccset !
  • zaki
    #77
    hát az maga lenne a csoda
  • Buddy
    #76
    az angoloknak amugy is csak a pofajuk nagy.....angol jatekos keves van a bajnoksagban, azok is vagy kioregedtek, vagy gyengek....ebbol is latszik, mennyire vergodnek nemzetkozi szinten
  • Buddy
    #75
    ahhoz kepest "ezek" az olaszok tobb dontot jatszottak es nyertek, mint a spanyolok meg az angolok
  • Buddy
    #74
    en meg abban bizom, hogy pofara esnek, es igy semmit sem nyernek :)
  • zaki
    #73
    bízo=bízom
  • zaki
    #72
    holnap lesz Real-Bilbao... hát én bízo benne, hogy nyerni fog a Madrid, és meglesz a bajnoki cím
  • dikki*yysw
    #71
    Eddig nem voltam realos, de most Beckham miatt muszáj lesz :/
    Végül is jól mondták ezt tegnap zuhanyhiradóban, aki Beckhamet megveszi, nem egy játékost, hanem egy iparágat, és szurkolók millióit is megkapja.
    Nem sok érte a 35m.
  • Piftuka
    #70
    Persze ! Az amit az olasz csapatok művelnek !

    Ők használták évtizedekig a bődületesen sz@r meccseket produkáló catenaccio-t (és még most is előfordul) ! Nem is tudom, melyik ország válogatottjával esett meg, hogy a VB-n csoportjából rúgott gól nélkül (értsd.: három 0:0-ás döntetlen) jutott be a legjobb 16 közé !
    Na AZ az antifutball.
  • Piftuka
    #69
    Na ez egy "értelmes" hozzászólás volt !