81624
  • zaki
    #149
    MOST MIÉRT MONDTAD EL?! végig akartak izgulni a meccset
  • zaki
    #147
    TOPIC UP!
  • Buddy
    #146
    én az egész deport bírtam, különösen, amikor Duscher munkálkodott a MU ellen......na így meg még jobb, hogy a legjobb csapatba jött Makaay....majd kiderül mit tud...
  • zaki
    #145
    eddig csíptam mákáj-t de most megutáltam, amiért a bájernbe ment
  • Buddy
    #144
    de nem a sajátom :))) :
    1. ezt Ő maga mondta :)
    2. ezt meg Ballack mondta, amikor azt mondta, hogy örül, hogy nem ment a Real Madridba, amikor hívták; vmint ugyanezt mondta a Michelin főnöke, a Ferrari-támogatásáról is
  • zaki
    #143
    ez is egy vélemény :)
  • Buddy
    #142
    megmondom neked : 1. csapatbiztonságot akart, azaz oda akart menni, ahol biztosan számítanak rá, nem oda, ahol könnyen a cserepadra kerülne; 2. sokkal nagyobb eredmény a nagyobb csapatok ellen győzni, mint velük........gólokat meg mindenhol ugynúgy lehet rúgni
  • zaki
    #141
    hülye állat, megy a szar bundeszligába, a spanyol liga a 3 legerősebb ligába benne van, nem tudom minek kellett otthagynia spanyolországot...
  • Guest
    #140
    Ugyan itt kissé off, de...

    Makaay a Bayernbe igazolt
  • zaki
    #139
    savanyú a szőlő?
  • Buddy
    #138
    szerintem meg egyre többen fogják utálni :)
    ez ugyanis már nem foci, hanem piacolnak, mint az ecserin
  • The Garrett
    #137
    ahh mert én mikor utoljára hallottam híreket Bekkem problémázott hogy neki a 7 es számra van csomó szeeződése és ezért kéri azt a mezt.
    DE örülök hogy nem kapta meg :)))
  • zaki
    #136
    miért vették volna el tőle? marad neki a 7-es, Beckham meg 23-asba fog majd játszani
  • The Garrett
    #135
    Asszem egyre több real madrid fan lesz nemsokára. Miért is? :DD
    CSak szegénykéket sajnálom hogy át kell festeniük a England 7 es felsőket.

    Tényleg. Raul komától elvették végül a mezét? nem hallottam ujabb híreket róla.
  • zaki
    #134
    ez:
  • Buddy
    #133
    én azt olvastam, hogy makaay már megegyezett, örül is a búrája, csak a két klub nem jutott még dűlőre (fcbayern.de)

    mi az a reál?
  • zaki
    #132
    most már én se értem, állítólag még mindig nem igazolt Makaay a Bayern-be, nem is érdekel, HAJRÁ REAL!
  • neménvoltam
    #131
    ma volt
  • zaki
    #130
    passz...
  • Buddy
    #129
    zuhanyhíradó?....mikor van az ismétlése?....elaludtam
  • zaki
    #128
    nem tényleg igaz a hír, már a sport 1-en is láttam
  • Buddy
    #127
    de nem ilyen nb1.hu-k alapján mondod remélem :))
  • zaki
    #126
    IGAZ
  • Buddy
    #125
    igaz, hogy makaay végül a bayernbe ment?....erről mit tudsz?....
  • zaki
    #124
  • Buddy
    #123
    kuss :))
  • zaki
    #122
    a Bayern-re gondolsz? :)
  • Buddy
    #121
    hát ennyit az egész csapat nem ér :)
  • zaki
    #120
    ja, vettem egy gyönyörűséges fehér Real Madrid mezt, csak kiba drága vót (50 euró)
  • zaki
    #119
    most akkor mi a fax van, Milito jön Madridba, mert k*rvára kellene 1 esetleg 2 középső védő...
  • zaki
    #118
    most akkor mi a fax van, Milito jön Madridba, mert k*rvára kellene 1 esetleg 2 középső védő...
  • qwert
    #117
    a lényeg benne van :)
  • zaki
    #116
    ok, akkor inkább elüldözött Hierro helyére (jah, sztem is a halottakra szokták mondani...)
  • Buddy
    #115
    még pontosabban az elüldözött Hierro helyére...../az eltávozott szó egy kicsit durva :)...nem halottakra mondják?/
  • zaki
    #114
    pontosabban az eltávozott Hierro helyére
  • zaki
    #113
    azt olvastam valamelyik lapban, hogy állítólag Mexés-t akarják leigazolni a távozó Hierro helyére
  • qwert
    #112
    Beckham 23-as lesz a Realban

    július 2. 13:14
    [MTI]

    Szerdán hivatalosan is bemutatták David Beckhamet, a Real Madrid futballcsapatának legújabb világklasszis szerzeményét.
    Az angol válogatott csapatkapitánya az alkalomra egy fehér, 23-as számú mezt, illetve egy világoskék sortot húzott magára. Korábban ugyanezt a mezszámot viselte a spanyol klubban a legendás Alfredo Di Stefano, Puskás Ferenc egykori csapattársa.
    A 28 éves középpályás előző egyesületében, a Manchester Unitedben 7-esben játszott, de a királyi gárdában ezt a számot Raúl viseli, így mindenképpen újat kellett választania magának.
    - Beckham itt van, mert hiszünk benne mint futballistában. David, üdvözöllek az álomligában - köszöntötte a pontrúgásairól is híres angolt Florentino Perez, a fővárosi elitegyüttes elnöke.
    Beckham két hete 35 millió euróért igazolt a Manchester Unitedtől a madridiakhoz. Mióta Perez a Real Madrid első számú vezetője, a klub minden nyáron leigazol egy szupersztárt: Beckham előtt 2000-ben a portugál Luis Figo, 2001-ben a francia Zinedine Zidane, tavaly pedig a brazil Ronaldo érkezett

    Forrás: INDEX.HU
  • Buddy
    #111
    en a Betisnek szurkolok, de a sevillai garda csak 1-0 - ra vezetett, a 40. percben meg kiment a villany.......csak a maradekot jatszottak le, igaz az sem ugyanolyan, mintha ott helyben befejeztek volna /akkor nagyon jol ment a zold-feher alakulatnak, valszinu meg is vertek volna a madridot/
  • zaki
    #110
    mit kell ezen szépíteni? a Real S. elszórakozta az utolsó pár meccset, a Madrid meg bajnok lett, ennek köszönhetően
  • [Jakuza]
    #109
    Inkabb arrol beszeljunk, hogy hogyan is lett iden bajnok a Real.
    2 pontal nyerte meg a bajnoksagot, ugy hogy a Bedtis meccset ujrajatszattak ugy, hogy a 75 perc utan szakadt felbe a merkozes a Betis 3:0as vezetesenel. A szabalyok szerint nem is lehetett volna ujrajatszatni. Az ujra jatszott merkozesen meg 1:1 lett.