81624
  • zaki
    #191
    nesztek, Ronaldo a 14. másodperben lőtt góljával 1-0 az Atletico ellen, ja és ez volt a 11. gólja a bajnokságban...
  • zaki
    #190
    na majd meglátjukkk :)
  • Buddy
    #189
    nullszaldó lesz
  • fm
    #188
    teljes mértékben egyetértek..én a 94es vb óta tekintem amolyan példaképnek Ronaldot,pedig ott még nem is játszott. most,hogy a realban játszik,egymásra talált a kedvenc játékosom és a kedvenc csapatom. nem is kell ennél több,csakhogy megnyerjék a bl-t,meg a spanyol bajnokságot
  • Buddy
    #187
    egyébként régebben én is szurkoltam a Realnak, de ez a jelenlegi üzleties stílus elkedvteleníti az embert (emlékszem, amikor utoljára nyert bajnokságot a Barcelona, abban az évben a Real kikapott sima 3-0 - ra, hát eléggé sajnáltam....mert nem igazán szerettem a Barcat)
  • Buddy
    #186
    ...rosszul...:))
  • zaki
    #185
    ahha, úgy...
  • ÁjjLe BoBBi
    #184
  • Buddy
    #183
    hmmm.....úgy gondolod? :))
  • zaki
    #182
    asszem te egy kicsit eltévedtél, ez nem a te topicod :)
  • Buddy
    #181
    who the fuck are man. united & real madrid ???
  • zaki
    #180
  • ÁjjLe BoBBi
    #179
    REAL MADRID IZ DA BESZT!!! RONALDO IZ DA BESZT!!!
  • Cepheus
    #178
    Focistá"J"ival mi?
  • zaki
    #177
    köszönjük szépen ezt a hihetetlenül értelmes hozzászólást
  • Buddy
    #175
    ez a jelenlegi madrid-üzletpolitikába nem fér bele....hiába fiatalok, ha találnak egy klasszis stílust, inkább megveszik azt....pedig nem ez a focitörténet lényege
  • zaki
    #174
    csak az a baj, ha valakit 1X kölcsönadnak, az már a büdö életbe nem fog mégegszer a csapatban játszani (Sávio, Julio César, Tote, Iván Campo, stb...) bár van 1-2 kivétel Cambiasso, Raul Bravo, bár őket azért adták kölcsön, mert fiatalok, és hogy ne csak a padon üljenek, hanem játszanak
  • Cepheus
    #173
    Dede, kölcsönben van 2004. júniusáig, de most akkor is csak volt madridi
  • zaki
    #172
    Morientes-t csak kölcsönadták az idény végéig a Monaco-nak, nem?
  • Cepheus
    #171
    Nem, szerdán a Monaco-Deportivo meccset adják. Na azt is meg kell hogy nézzem, kiváncsi vagyok Morientesre, egyik kedvenc volt madridi játékososmra milyen formában nyomja mostanában. A Lazio-Chelsea felvételről lesz a Real meccs után. Biztos jó derbi lesz az is!
  • zaki
    #170
    lehet, hogy az szerdán lesz
  • Buddy
    #169
    vagy adhatnák a Lazio-Chelsea-t
  • Buddy
    #168
    Partizan-Madrid....na ennél jobbat nem is választhattak volna.....miért nem AEK-meccset adnak?
  • Cepheus
    #167
    Na ja, elférne azért 1-2 középső védő még a csapatban (mondjuk 1 Nesta nagyon jól jönne). Remélem nem lesz igazam, de ha nem változtat vmit az igazolási szokásán Florentino, bajba is kerülhet a csapat. Már csak ha arra gondolok, hogy 2-3 éven belül azért a középpálya fele ki fog öregedni (Zizu, Figo). Körül kellene szvsz nézni 1 irányító után is (természetesen a védők után), mert még 1 ilyen klasszist mint Zizu nem olyan könnyű találni. Jó lenne vmilyen fiatal tehetség, aki nem fanyalog ha kispados amíg a "nagyok" még játszanak, úgy legalább hamarabb beleszokik a csapatba.
  • zaki
    #166
    na meg ott van Rubén, meg Borja, aki kb 5 meccset játszott eddig öszesen a nagy csapatban
  • zaki
    #165
    hát be is szartam volna, ha nem tartják meg, az biztos. 1ébként nem értem, hogy miért adták kölcsön Julio César-t még annak ellenére is, hogy tudták nagyon jól, hogy nincs rajta kívül 1 normális középső védő sem. Most is csóró Raúl Bravo játszik Helguera mellett, mikor ő eredetileg balhátvéd
  • zaki
    #164
    Salgado marad a Realnál


    Heteken át tartó tárgyalások után vasárnap a Real Madrid bejelentette: Michel Salgado újabb öt évig a klub labdarúgója marad.

    A fizetését alacsonynak tartó klasszis védő mostani szerződése jövő nyáron jár le, s az elmúlt napokban úgy tűnt, hogy távozik, mert elégedetlen volt a vezetés ajánlatával. A válogatott játékost a Chelsea és a Manchester United is szívesen látta volna, de az Athletic Bilbao (3-0) elleni szombat esti bajnokit követő végső tárgyalás eredményes volt a futballista, illetve Florentino Perez elnök és Jorde Valdano sportigazgató között. (Salgado eredetileg évi 3 millió eurós fizetést kért, a Real 2,1 milliót ajánlott, végül 2,5 millióban állapodtak meg.)

    "Megtisztelő volt a két angol egyesület érdeklődése, de én bíztam abban, hogy végül maradhatok a Real Madridnál. Mozgalmas hetet zártam, de a szerződés aláírása után végre megnyugodhatok. Most kötöttem utoljára hosszú távú megállapodást" - mondta a 28 éves hátvéd.

    A Cadena Ser rádióállomás úgy tudja: Michel Salgado két társa is meghosszabbítja kontraktusát: a csapatkapitány Raúl 2010-ig, míg Guti 2008-ig.
  • zaki
    #163
    ok, thx
  • Cepheus
    #162
    Kedden
  • zaki
    #161
    kedd, vagy szerdán lesz a meccs?
  • Cepheus
    #160
    Jaja, szép volt. Ráadásul a Viasat adja a Partizán elleni meccset végre. Már kezdtem azt hinni, hogy nem látok élő Real BL meccset a Viasaton, csak felvételről.
  • zaki
    #159
    Real Madrid - Athletic Bilbao 3-0 (1-0)
    gól: Ronaldo (34., 55.), Figo (70.)

    HALA MADRID
  • Buddy
    #158
  • zaki
    #157
  • Buddy
    #156
    ezt nem kell látni.....ez tény :)
    Bayern-Real 2-0
    Real-Bayern 0-1
    és pápá
  • zaki
    #155
    na majd májusban +látjuk
  • Buddy
    #153
    übergyenge....olasz csapatok ellen padlózni fog a madrid
  • zaki
    #152
    Porto-Madrid 1-3
  • zaki
    #151
    de azért HALA MADRID
  • zaki
    #150
    akartak=akartam