MS Flight Simulator 2004

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

[HUN]FaTaL
#34529
Letörlöd és kitörlöd a librarybõl.

http://goo.gl/gd6Zi5

#34528
C:\Users\...felhasználó..\AppData\Roaming\Microsoft\fs9\fs9.cfg

W7Prof x64 | ASUS P5B 4GB | Core 2Duo E8200 2,66GHz | 9500GT 500MB driver:8.17.12.8026 | DirectX 10 | Philips 15\" 1024x768 75Hz | SAITEK Yoke+1Quadrant és pedál.

spmd
#34527
Igen ebben.
Hont
#34526
Nálatok is ebbe a Roaming mappába van a CFG?
C:\Users\S\AppData\Roaming\Microsoft\FS9
Hont
#34525
<#idiota><#idiota><#idiota>
Nem találom az FS konfig fájlt!!!!!!
Nem hiszem el!!
<#fejvakaras><#fejvakaras><#fejvakaras>
(természetes, rejtett fájlok között se...)
w77d
#34524
srácok egy addon repteret hogy tüntessek el teljesen a programból úgy, hogy a fájlok se maradjanak ott csak úgy?

[HUN]FaTaL
#34523
"en mondjuk speciel nem csipem ay UT szeriat egy rakas fos, raadasul felrakod es mindjart valamiert ketszer tovabb tolt a draga."

Az hagyján, de egyszerûen nem lehet kivakarni az FSbõl, hiába távolítod el, akkoris szétgányol mindent.

"Es annyit nem rak hozza, ja es egy csomo proginal kulon kell pocsolni hogy egyutt mukodjenek"

Már ha van megoldás, egy rakás sceneryvel inkompatibilis. 😊

"nkabb megkimelem magam ettol😊))"

Én is 😊))

#34522: Ausztria: Austria Prof, Németo.: Scenery Germany, Magyaro.: MAS.

http://goo.gl/gd6Zi5

Hont
#34522
Esetleg hallottál helyette valamit?
Lehet valamivel helyettesíteni?
Ausztria, Svájc, Németország, Magyarország lefedésére.
Hypo
#34521
hat a night lighting bekapcsolasa utan autogen eltunik bizonyos helyeken😊
en mondjuk speciel nem csipem ay UT szeriat egy rakas fos, raadasul felrakod es mindjart valamiert ketszer tovabb tolt a draga.

Es annyit nem rak hozza, ja es egy csomo proginal kulon kell pocsolni hogy egyutt mukodjenek...inkabb megkimelem magam ettol😊))

Hont
#34520
Hogyan lehet észre venni az UT torkosságát?
Mire figyeljek leginkább!
Ill Ti hogyan vettétek észre!
Hypo
#34519
na letoltottem az ifly 2.1 zip et. felraktam az sp2 re. nem tusom van e valami nagy kulonbseg mivel sp2 vel nem repultem egyet se.

Mentem egy LHBP-EGKK utvonalat, minden rendben volt, uzemanyag is futotta ahogy topcat szamolta szoval igy elsore ez a gep PERFECT allapotban van.

#34518
Sajnos ez sem nagyon segített semmit.

Intel Core 2Duo E5800 3.20GHz 4GB DDR2 RAM NVIDIA GeForce GTS450 2048MB

Hypo
#34517
Egyre kell figyelni UT night lighting kiuti az autogent

jaszy76
#34516
Pedig emlékeim szerint ez UT-ben van.

Hont
#34515
Ez nálam is így van...
Ez szerintem április hibája. Majd júniusba változik.😊

Én meg éjszakai fényekkel kapcsolatba kérnék tippeket.
Sokat megyek LOWI-n sötétbe és az újra telepített WIN7 és FS-n nem bírok elõ varázsolni városok fényeit.
Az elõzõ FS-n a városoknál nagyon sok (realitáson belül) "utcai közvilágítás" volt. Ezek a talajtól kb 8-10m magasságba voltak. Különbözõ színbe. Fehér és sárga árnyalataiban.
Ez óriási segítség volt fõleg hegyes-dombos éjszakai VFR-be.
Elõször azt gondoltam UT Európába van, de nem. KB 6x raktam újra.
Esetleg ha valakinek lenne ötlete...?
Papirzacsi
#34514
Fs hiba, el kell fogadni.

Csak a Puffin ad nekem er?t és mindent lebíró akaratot. :-)

spmd
#34513
Segítséget kérnék az alábbiakban:
Aerosoft Budapest Scenery Ferihegyen, illetve az LHSimulation LHPP és LHSM reptereken a talaj textúrája, ha közelebb érek, akkor hirtelen "kitisztul", elüt a környezettõl, azaz nem érvényesül a beállított ködösség:


Lehet, hogy az FS hibája vagy esetleg nálam nincs jól beállítva valami?
A válaszokat elõre is köszönöm.
#34512
Igen, de ugyan az a hibaüzenet.

W7Prof x64 | ASUS P5B 4GB | Core 2Duo E8200 2,66GHz | 9500GT 500MB driver:8.17.12.8026 | DirectX 10 | Philips 15\" 1024x768 75Hz | SAITEK Yoke+1Quadrant és pedál.

[HUN]FaTaL
#34511
Nem a mûszerek sötétek, hanem a panel többi része.

http://goo.gl/gd6Zi5

[HUN]FaTaL
#34510
Valószínû régi verziód van.

http://goo.gl/gd6Zi5

m814
#34509
A HDG-hez képest TRK a szélkorrekcióval több az FPA-val pedig siklószöget tart fokban.

LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations

spyy55
#34508
In the Effects folder there is a file called iFly737_fx_vcligh.fx
Open it with Notepad and find these lines at the bottom of the file:

Color Start=50, 15, 00, 1
Color End=125, 45, 00, 0

Change these to:

Color Start=40, 40, 41, 1
Color End=130, 130, 131, 0

Save the file, that's it!

#34507
Nekem teljesen jó... Sõõõt! Éjszaka még le is tekerem kb a felére a displayeket mert elég világosak.
#34506
sziasztok! airbus-on mikor váltanak hdg/vs módról trk/fpa-ra? azt tudom hogy traverzáló repülésnél használják a trk/fpa-t, de akkor minek a hdg? miért nem elég az egyik mód? boeing-en miért nincs ilyen? és mi az az fpa? 😄 hiába olvastam utána nem nagyon értem 😄

#34505
Nekem az iFly 737-tel továbbra is (a 2.1-es sp után is) fennáll az a probléma, hogy a panel VC-ben elég sötét. Fõleg a PFD, ND, VC-ben szinte nem is látható, hogy mi van rajtuk, de overhead sem tökéletes szerintem.
Ezt csak nekem csinálja (pl rossz a monitorom), vagy másnál is fennáll?

Intel Core 2Duo E5800 3.20GHz 4GB DDR2 RAM NVIDIA GeForce GTS450 2048MB

#34504
Próbáltad már,hogy winXp módban futtatod?

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34503
Amikor rákattintok a telepítés után a Jeppview ikonra (futtatom a Jeppview.exe-t) akkor a következõ hibaüzenetet tartalmazó ablak nyílik ki:
"A fájl verziója nem kompatibilis a Windows verziójával. a számítógép rendszeradatai között tekintse meg, hogy a program x86 (32 bites) vagy x64 (64 bites) verziójára van-e szüksége, majd lépjen kapsolatba a szoftver gyártójával."

W7Prof x64 | ASUS P5B 4GB | Core 2Duo E8200 2,66GHz | 9500GT 500MB driver:8.17.12.8026 | DirectX 10 | Philips 15\" 1024x768 75Hz | SAITEK Yoke+1Quadrant és pedál.

#34502
Akkor jó! Nincs mit!

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

[HUN]FaTaL
#34501
Persze, kösz 😊

http://goo.gl/gd6Zi5

#34500
Fatal! Sikerült beüzemelni a modellt, hangot, festést? 😊

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34499
Szia! Nekem is megy Win7 Prof. 64bit -en! Mi a hibaüzenet?

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34498
Nekem a32-64bit hibaüzenetet írja ki. ja a win7-em 64bites.
Kérlek segítsetek, mit kellene másképp csinálnom telepítéskor?

W7Prof x64 | ASUS P5B 4GB | Core 2Duo E8200 2,66GHz | 9500GT 500MB driver:8.17.12.8026 | DirectX 10 | Philips 15\" 1024x768 75Hz | SAITEK Yoke+1Quadrant és pedál.

[HUN]FaTaL
#34497
Mûködik win7en is.

http://goo.gl/gd6Zi5

#34496
Van valakinek win7 alatt mûködõ Jeepview-ja?
Nekem csak XP alatt volt hajlandó mûködni.

W7Prof x64 | ASUS P5B 4GB | Core 2Duo E8200 2,66GHz | 9500GT 500MB driver:8.17.12.8026 | DirectX 10 | Philips 15\" 1024x768 75Hz | SAITEK Yoke+1Quadrant és pedál.

Hypo
#34495
na airac 1004 rev 2 iflyhoz lássuk

[HUN]FaTaL
#34494
Én sem töltöm le, csak jeleztem, hátha valaki megteszi. 😊

http://goo.gl/gd6Zi5

Hypo
#34493
volt ott mosoly

Clidey
#34492
Annyira azért nem jó ez a cucc, hogy csináljak miatta egy accountot csak azért hogy letõcsem... 😊

Életem a tuning: monitor 24''@26,5''; vinyó 7200rpm@9546rpm; ház: 6 hely@7,4 hely; bill 101@142 gomb, egérr?l meg a többir?l már nem is beszélek...

Hypo
#34491
😊 cuki kis gép fõleg ingye😊 de a panelok bazzzz

[HUN]FaTaL
#34490

http://goo.gl/gd6Zi5

#34489
nekem az a mas volt most a ge bol szdtem ki így jó

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

spmd
#34488
Bocsi, rosszul írtam az elõbb. Nem a GE Pro-ét, hanem a MAS (Varjú László) textjeit kell használni (047b2 kezdetû .agn és .bmp). Sajnos valamennyire mindig is el fognak ütni a települések határai. Ha jól látom, akkor a gyári textúrák és fák láthatók a képeden. Én a fákat is lecseréltem, méghozzá a MAS-hoz mellékeltekkel.
#34487

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34486
köszi! Meg azt is hogy megosztottad ezt velünk! nekem hasznos volt

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

spmd
#34485
A 047b2 kezdetû .agn és .bmp fájlok a települések autogen és textúra készletei. A GE Pro-ból ezeket kell bemásolni.
#34484
😄

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

Hypo
#34483
??? plan g ok 😊))) ismerjuk amit en kuldtem az nem csak szimhez jo sot😊)

de akkor folytathatjuk😊

http://rfinder.asalink.net/free/

#34482
http://www.tasoftware.co.uk/

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

Hypo
#34481
http://www.flightprep.eu/

zsoltfireman
#34480
Köszi! Figyelem!