MS Flight Simulator 2004
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
W7Prof x64 | ASUS P5B 4GB | Core 2Duo E8200 2,66GHz | 9500GT 500MB driver:8.17.12.8026 | DirectX 10 | Philips 15\" 1024x768 75Hz | SAITEK Yoke+1Quadrant és pedál.
Nem találom az FS konfig fájlt!!!!!!
Nem hiszem el!!
<#fejvakaras>#fejvakaras><#fejvakaras>#fejvakaras><#fejvakaras>#fejvakaras>
(természetes, rejtett fájlok között se...)
Az hagyján, de egyszerûen nem lehet kivakarni az FSbõl, hiába távolítod el, akkoris szétgányol mindent.
"Es annyit nem rak hozza, ja es egy csomo proginal kulon kell pocsolni hogy egyutt mukodjenek"
Már ha van megoldás, egy rakás sceneryvel inkompatibilis. 😊
"nkabb megkimelem magam ettol😊))"
Én is 😊))
#34522: Ausztria: Austria Prof, Németo.: Scenery Germany, Magyaro.: MAS.
http://goo.gl/gd6Zi5
Lehet valamivel helyettesíteni?
Ausztria, Svájc, Németország, Magyarország lefedésére.
en mondjuk speciel nem csipem ay UT szeriat egy rakas fos, raadasul felrakod es mindjart valamiert ketszer tovabb tolt a draga.
Es annyit nem rak hozza, ja es egy csomo proginal kulon kell pocsolni hogy egyutt mukodjenek...inkabb megkimelem magam ettol😊))
Mire figyeljek leginkább!
Ill Ti hogyan vettétek észre!
Mentem egy LHBP-EGKK utvonalat, minden rendben volt, uzemanyag is futotta ahogy topcat szamolta szoval igy elsore ez a gep PERFECT allapotban van.
Intel Core 2Duo E5800 3.20GHz 4GB DDR2 RAM NVIDIA GeForce GTS450 2048MB
Ez szerintem április hibája. Majd júniusba változik.😊
Én meg éjszakai fényekkel kapcsolatba kérnék tippeket.
Sokat megyek LOWI-n sötétbe és az újra telepített WIN7 és FS-n nem bírok elõ varázsolni városok fényeit.
Az elõzõ FS-n a városoknál nagyon sok (realitáson belül) "utcai közvilágítás" volt. Ezek a talajtól kb 8-10m magasságba voltak. Különbözõ színbe. Fehér és sárga árnyalataiban.
Ez óriási segítség volt fõleg hegyes-dombos éjszakai VFR-be.
Elõször azt gondoltam UT Európába van, de nem. KB 6x raktam újra.
Esetleg ha valakinek lenne ötlete...?
Aerosoft Budapest Scenery Ferihegyen, illetve az LHSimulation LHPP és LHSM reptereken a talaj textúrája, ha közelebb érek, akkor hirtelen "kitisztul", elüt a környezettõl, azaz nem érvényesül a beállított ködösség:
Lehet, hogy az FS hibája vagy esetleg nálam nincs jól beállítva valami?
A válaszokat elõre is köszönöm.
W7Prof x64 | ASUS P5B 4GB | Core 2Duo E8200 2,66GHz | 9500GT 500MB driver:8.17.12.8026 | DirectX 10 | Philips 15\" 1024x768 75Hz | SAITEK Yoke+1Quadrant és pedál.
LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations
Open it with Notepad and find these lines at the bottom of the file:
Color Start=50, 15, 00, 1
Color End=125, 45, 00, 0
Change these to:
Color Start=40, 40, 41, 1
Color End=130, 130, 131, 0
Save the file, that's it!
Ezt csak nekem csinálja (pl rossz a monitorom), vagy másnál is fennáll?
Intel Core 2Duo E5800 3.20GHz 4GB DDR2 RAM NVIDIA GeForce GTS450 2048MB
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
"A fájl verziója nem kompatibilis a Windows verziójával. a számítógép rendszeradatai között tekintse meg, hogy a program x86 (32 bites) vagy x64 (64 bites) verziójára van-e szüksége, majd lépjen kapsolatba a szoftver gyártójával."
W7Prof x64 | ASUS P5B 4GB | Core 2Duo E8200 2,66GHz | 9500GT 500MB driver:8.17.12.8026 | DirectX 10 | Philips 15\" 1024x768 75Hz | SAITEK Yoke+1Quadrant és pedál.
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
Kérlek segítsetek, mit kellene másképp csinálnom telepítéskor?
W7Prof x64 | ASUS P5B 4GB | Core 2Duo E8200 2,66GHz | 9500GT 500MB driver:8.17.12.8026 | DirectX 10 | Philips 15\" 1024x768 75Hz | SAITEK Yoke+1Quadrant és pedál.
Nekem csak XP alatt volt hajlandó mûködni.
W7Prof x64 | ASUS P5B 4GB | Core 2Duo E8200 2,66GHz | 9500GT 500MB driver:8.17.12.8026 | DirectX 10 | Philips 15\" 1024x768 75Hz | SAITEK Yoke+1Quadrant és pedál.
Életem a tuning: monitor 24''@26,5''; vinyó 7200rpm@9546rpm; ház: 6 hely@7,4 hely; bill 101@142 gomb, egérr?l meg a többir?l már nem is beszélek...
http://goo.gl/gd6Zi5
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
de akkor folytathatjuk😊
http://rfinder.asalink.net/free/
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!