45213
  • winglet #45213
  • winglet #45212
  • winglet #45211
    LHKD Kecskéd 2.0

kollar.atw.hu
    Az FS2004 menüpont alatt.

• winglet #45210
    Javítottam a futópálya kinézetén és eltüntettem (nem töröltem) a taxiutakat.
    Patch letölthető
    Talán az LHER Egernél is meg kellene csinálni? :)

Utoljára szerkesztette: winglet, 2019.02.19. 22:00:57
  • winglet #45209
    Útban lakóhelyünk felé.
    Alattunk Sárisáp

Utoljára szerkesztette: winglet, 2019.02.18. 20:40:25
  • winglet #45208
    Duna mellékág Tát mellett

• winglet #45207
    A Dunakanyar felől, jobbra a Garam torkolata

• winglet #45206
    Dorog a másik irányból

• winglet #45205
    Budapest felől, alattunk Dorog

• winglet #45204
  • winglet #45203
  • winglet #45202
  • winglet #45201
    LHEM Esztergom 2.0
    kollar.atw.hu
    Az FS2004 menüpont alatt

Utoljára szerkesztette: winglet, 2019.02.18. 20:32:50
  • winglet #45200
    Gondoltam, hogy a reptéri házról van szó, én meg nem csak a ház, hanem a város, a környéke, egyben az egésznek a valós környezethez való hasonlóságot kérdeztem :)
  • carlosfly #45199
    Én a reptéri házra gondolok :). De igen a többi is jó :).
  • winglet #45198
    Szerencsés vagy ;-) . Nagyon sok másik nincs rajta :-)
    (Nemsokszor jártam Egerben, valamennyire hasonlít a valósághoz?
  • carlosfly #45197
    Jéé de jóó :D. Ott kis házam a reptéren :D
  • Hont - VIP
  • winglet #45195
    És végül a Nagy-Eged hegy irányából
  • winglet #45194
    Észak felől

• winglet #45193
    Eger déli irányból
  • winglet #45192
  • winglet #45191
    LHER Eger
    kollar.atw.hu
    Az FS2004 menüpont alatt
  • videoton #45190
    köszönöm láttam.
  • winglet #45189
    e-mail ment
  • videoton #45188
    iertam privit.olyan viszont nem jött.
  • winglet #45187
    Azt írtam le, ahogy csináltam. Ahhoz kicsit hosszú lett, hogy ide tegyem, ezért elküldtem neked privát üzenet csatolmányaként. Megkaptad a privát üzenet csatolmányát? Ha adsz e-mailt elküldhetem úgy is.
    A leírásból láthatod, hogy több szakaszból áll a folyamat. Melyik részénél akadtál el? Pl. Object Placer - szimulátor kapcsolat rendben?
    BGL fájl létrejön?
  • videoton #45186
    csak valami rövid leirást,ahogy te csináltad.
  • videoton #45185
    hali. köszi megkaptam.hadilábon állok az angollal,de tudtam értelmezni.csak valamiért nem működik.
  • winglet #45184
    Időközben megírtam és próbáltam privátban elküldeni.
    Nem vagyok járatos a fórum használatában, ha nem kaptad meg, jelezd.
  • winglet #45183
    Ne haragudj, kérdem, hogy állsz az angollal? Csak azért, mert akkor nem kell mindent leírnom.
  • videoton #45182
    Hello.hát,a txt szerint bemásolgattam azt ami kell.de ha annyit meg teszel,hogy leirod azt ahogy te csináltad,azt megköszönném.
  • winglet #45181
    Szia,
    Amikor elkezdtem használni az Object Placert, nem volt szükségem tutorialra, most egy gyors keresés után nem találtam semmi érdemlegeset.
    Úgy gondolom amúgy hogy nem túl bonyolult a feladat, talán írd itt le hol akadtál el, mit csináltál, hátha kiokoskodunk valamit.
  • videoton #45180
    szia.annyi segitséget had kérjek,mert elméletileg ugy csináltam mindent de nem jo.nem tudsz valami értelems tutorialt?
  • videoton #45179
    Köszi szépen a választ,ill a linket.
  • winglet #45178
    Szia,
    A win10-hez nem értek.
    Objektum elhelyezésben nem vagyok profi, ezért én a legegyszerűbb módszert használom. Israel Roth és Seev Kahn "Rwy12 Object Placer V1.2" programját és a hozzá tartozó "Library Collection 1, 2, 3" állományokat. Az avsim.com-ról letölthető: ezen a linken találod. Mind a négy fájl kell!
    Valahová telepíted, (úgy emlékszem van telepítési leírás) és a szimulátorral együtt futtatod.Válaszd a legkisebb gépet, sőt vannak kimondottan erre a célra pozicionáló kereszt alakzatok. A pozíciót a szimben beállítod YAW módban, az RWY12-ben elhelyezed az objektumot. Majd újabb pozíció, és elhelyezés. Ha kész, fájl mentés és BGL-be fordítás. Végül a kész bgl állományt a reptér scenery mappájába. Szim újra indítás.
    Ha nem hibáztál, az objektumok ott vannak.
    Ha saját objektumokat akarok elhelyezni, kicsit bonyolultabb, most nem részletezem.
    Utoljára szerkesztette: winglet, 2018.09.21. 11:18:46
  • videoton #45177
    sziasztok,bocs megint a kérdésekért.az 1.kérdés. win10 alatt,miért nem villognak a repülőknél a fények? 2.tud valaki olyan scenery készitőt,amivel obijektumokat tudok el helyezni a reptereimen? nagyon szépen meg köszönném a segítséget!
  • papa10000 #45176
    Nem csak a 9-est, de az FSX-et sem nagyon használják. Az FSX fórumán is a P3D meg a XP-11 a téma:(
  • winglet #45175
    Szabó Tamás AFCAD-jai jó kiindulási alapot jelentenek.
    A 9-essel kapcsolatban igazad lehet, de én már csak maradok ennél. Nemrégen, egy alaplap-processzor csere után volt egy kísérletem az FSX-el. Annak ellenére, hogy az már támogatja a többmagos processzorokat (8), egy normálisabb repülőtér betöltésekor az FPS a béka popsija alá zuhant. Rövid úton töröltem.
    Mostanában az Eger (LHER) kifutóját övező szőlőültetvények ingerelnek, kezdeni kéne velük valamit.
  • gfarkas #45174
    Akkor már csak mi vén csatalovak használjuk a 9-est, egyébként köszi a munkádat tényleg nagyon jó!