17159







WAREZ = azonnali BAN!

  • Yodafon
    #17159
    Fu koszi a kimerito valaszt!
  • argo001
    #17158
    Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra: van esetleg Pesten olyan bolt, ahonnan be tudnék szerezni egy DualShock 2 kontrollert?

    Sajnos az "utángyártott" verziókkal nem vagyok teljesen megelégedve, nem találom olyan finomnak a kezelését. :(
  • tigeroo
    #17157
    sziasztok. slimet hogy lehet a legegyszerűbben (működőképesen) monitorhoz csatlakoztatni? hdmi?
  • Jules74
    #17156
    Sziasztok!Van valakinek eladó ps2 (redoctain)és kiss gitárhoz usb v.nélküli vevője mind a kettő érdekel.....és dob cucchoz is kellene.Köszi!
    Üdv..
  • BMW M5
    #17155
    Sziasztok .

    Eladóak lennének Hivatalos Magyar Playstation újságok - 1999 július - 2000 október :



    Lapszámok : 1,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16 + különszám .
    A hozzá adott , demó játékokat tartalmazó CD-vel .
    Mind a 16 újság hiánytalan , megkímélt állapotban van . Egyben szeretném eladni .
    Akit érdekel azt kérem priviben érdeklődjön: trebihun(kukac)gémélpontcom
  • benőmenő
    #17154
    Nem megy ez :D
  • zoliii
    #17153
  • zoliii
    #17152
  • jackoneill90
    #17151
    nem látszik !
  • zoliii
    #17150
  • zoliii
    #17149
    [IMG][/IMG] kis tuning :D
  • jackoneill90
    #17148
    lehetséges. Ha openps2loaderrel játszol.
  • argo001
    #17147
    Lehet, hogy hülye a kérdés, de lehet menteni pendrive-ra játék közben?
  • Unreal1942
    #17146


    Olcsón eladó, érdeklődni privátban!
  • Schakal79
    #17145
    DRAGON BALL Z BUDOKAI TENKAICHI 3

    Valakinek nincs eladó?

    [email protected]
  • jackoneill90
    #17144
    mellesleg nem biztos, hogy 4X sebesség jó lesz. ki kell tapasztalni
  • benőmenő
    #17143
    Attis: vidd be egy konzolszervízbe és ott majd megcsinálják, ha meglehet.


    scany: bannerban az a piros felirat. nem tudom láttad-e. Amúgy ImgBurn-ben kiválasztod a képfájlt és szépen kiírod 4x-en egy -R-es dvd-re. Lehetőleg csak egy márkára írkálj és tdk/verba minőségben kell keresgélni, bár így is pár éven belül gallyra megy az olvasófej amennyiben slimről van szó.
  • Scany01
    #17142
    üdv
    vki tud adni linket vagy leírást hogy hogyan kell írni rá játékot?
  • Attis38
    #17141
    Most,hogy gondolkozom rajta,hogy határozottan rávágtam,ez biza venti-hiba.Szerinted,szerintetek is az,kedves fórumozótársak??Mert a gép bekapcsolásakor sem indul el a hűtés.Mondjuk a konzolokszervie.hu oldalán hasonló hibameghatározást olvastam...
  • benőmenő
    #17140
    Ha rákeresel, hogy a te ps2 modelledbe milyen venti kell, és nem kell forrsztgatni, akkor szerintem nyugodtan csináld otthon.
    Bár az utolsó mondatod alighanem megválaszolta a kérdésed :)
  • Attis38
    #17139
    Sziasztok!A jó öreg (13 éves)PS2-ben haldoklik az eredeti venti.Ki-kikapcsol néha,és 20-30 perc után túlmelegszik a masina,kikapcsol magától,vilogó piros led kíséretében.Érdemes házilag bütykörészni,vagy egyszerűbb szakszevizessel kicseréltetni a propellert?Ahogy láttam,nem egy zsebbevágó összegről van szó általában...
  • elims
    #17138
    Jack: kiváncsi lennék egy "tesztre".Adbék neked egy nem teljesen eredeti san andreas-t (természetesen ingyen) és te megnéznéd,hogy lejátsza-e.
    Azt mondom 99%.
    Csak verbatim vagy tdk-ra és kizárólag 4x-esen.Ez alap. 12x... :-)
    Tegyünk próbát! De mond meg őszintén az "eredményt".

    Akey: Köszönöm itt is!!
  • Akey
    #17137
    Jó pár címet végigvittem pendriveról. Sőt, volt amit csak azon tudtam, mert az SMB-n sem volt hajlandó bagzás nélkül futtatni. Pl ilyen a Sly első része. A 2. rész ment így is, úgy is, de a videói még USB-ről sem szaggattak. Bár csak a 4. legjobb módszer, de működik.
  • jackoneill90
    #17136
    pl. cod3, nfsHP2 12X-esen megy jól. nfsmostwanted semmilyen sebességen nem megy jól. Ritka hogy elindul, de játszhatatlan. GTA sana eredeti és másolt lemez sehogy nem jó. Vice city stories megy jól, vice city rádióval együtt néha nehezen játszható. Az eye toy sport egyik napról másikra nem ment.

    Pendriveról játék? Egyszer próbáltam nfsu 1-t betöltöképernyőt mutatta csak, fél óra múlva is csak azt mutatta. Azóta se próbáltam, csak filmekre, zenékre használom.
  • elims
    #17135
    Ha régi a fej és nehezen olvas én ezt szoktam csinálni ("szoktam"..2x csináltam eddig régebben).
    Javít rajta.Jobban beolvassa utána,de hamarabb megy teljesen tönkre.
    Az nem lehet -ha csak egy-két lemeznél csinálja-,hogy rosszul van megírva?
    A pro street nekem is ilyen volt -írott-.
    Letöltöttem újra,kiírtam és minden jó volt.

    Pendrive-ról tudott vki játékot indítani?Ha jól tudom az csak usb 1.0-s,igaz?
  • jackoneill90
    #17134
    Ezek hiteles infók (lentebb) ? Ha a gyáritól alacsonyabb emeljek rajta? Gondolom élettartam csökkenés várható, de jobban olvas egy darabig nem igaz? Van 1-2 lemez amit nem olvas, csak zörög, eredeti játék, majd ráírtam a játékot egy karcmentes lemezre azzal is zörög.

    In General original settings can be around:
    V3 stations - CD = 1080 to 1260, DVD = 800 to 1300
    V4 stations - CD = 850 to 900, DVD = 1200 to 1400
    V5 stations - CD = 1200, DVD = 1400
    V7 stations - CD = 1200, DVD = 1100 to 1400
    V12 PVR_802W - CD = 300 to 450, DVD = 900 to 920 Ohm

    Van még valami most wanted, pro street, megy a verseny és egy idő múlva bizonyos időközönként eltűnik az út és csak tölt. Ez minden ps2őn előfordul? Egy ismerőst is kérdeztem nála is ilyen.
  • Akey
    #17133
    Sőt, van egy újabb szereplő az USB loaderek "piacán". PS2EDSL a neve és képes a FAT gépek iLink csatlakozóját kihasználni, vagyis firewire-ös HDD-t is rá lehet kötni. Mondanom sem kell, a beépített vinyó után ez a leggyorsabb módja a biztonsági másolatok futtatásának.
  • Akey
    #17132
    Én jócskán lemaradtam róla, de megjelent az OPL 0.9 és azóta a 0.9.1-is!
  • kelly1
    #17131
    Max
  • jackoneill90
    #17130

    ragasztópisztollyal.
  • kelly1
    #17129
    Ha itt tartasz nehogy forrasztásba add a fejed.....
  • zoliii
    #17128
    Milyen anyaggal lehet forrasztani a ps2-őt? Sima ónnal? És azt meglehet csinálni, hogy az így beépített winyóról bootolja be a ps2, a softmódos programot?
  • elims
    #17127
    Tomcsi: lehet,hogy más régiójú kátékokkal próbálkozol,mint a géped.Azt nem fogja olvasni.

    Hakai: nézz szét,regisztrálj,fórumozz a xboxklub.hu fórumon. Ott találsz hozzáértőt!
  • Kazuma92
    #17126
    Próbáld ki másik gépen szerintem
  • Hakai
    #17125
    Igen olvastam. Eddig nem sikerült vele felvennem a kapcsolatot.....
  • jackoneill90
    #17124
    Lehet hogy olvastad már: http://logout.hu/cikk/playstation_2_slim_hdd_mod_2_resz/teljes.html
    http://logout.hu/cikk/playstation_2_slim_hdd_mod_2/teljes.html

    Keresd meg a szerzőt: http://prohardver.hu/tag/gai.html
  • Hakai
    #17123
    Sziasztok!

    Adott egy SCPH-70004 / GH-032-54 panelkódú, tehát V13-as verziójú PS2 slim. Ismert, hogy V12/V13 még tartalmazza a HDD vezérlő csippet. Az alaplap megfelelő pontjaira forrasztott vezetékekre közvetlenül csatlakoztatható IDE vinyó, erre több utánépítés is található a neten. Ezek alapján én is megpróbálkoztam vele, de elakadtam. Ott tartok, hogy az IDE csati fel van forrasztva és csatlakoztattam egy Maxtor 160GB vinyót(kompatibilitás ellenőrizve) ami külön tápról megy. FMCB memkártyáról indítom a konzolt, rajta vannak a HDLoader és az OpenPS2loader legújabb verziói (is), de egyik sem látja a vinyót. A HDLoader ugyan felajánlja a formázást, de ha elindítom nem történik semmi. Próbáltam WinHiip-el megformázni és raktam rá 2-3 játékot, de továbbra sem látja.
    A gép nincs csippelve! Olyan valakit keresek akinek van ilyen felvezetékelt slim gépe és el tudná magyarázni mi lehet a baj.

    Köszi!
  • Tomcsi66
    #17122
    Szóval azt mondod meg kéne próbálni fejet cserélni,hátha jó lesz?Mennyibe kerülne az kb?Amúgy a gép pár éves és nem volt agyonra használva.Még azt kripóbálom,hogy egy másik gépen mennek e?!Azért köszi!
  • Kazuma92
    #17121
    Dual Layer-t és CD-s játékokat az öregebb vagy hibás olvasófejes ps2-k nehezen vagy nem tudnak lejátszani. Az én régi ps2-m a cd-től mocskosul zörög, a dual layer pedig lefagy 5 perc játék után. Wikipédián lehet találni listát mindkét fajtáról, nézz tána, lehet szimplán öreg már a pées : D
  • Tomcsi66
    #17120
    Olyan enyhén sípoló hangot ad.Egyszer felpörög,aztán megáll és semmi tovább!