19
  • FireStorm
    #19
    Szivemből szóltál!!!

    :))))
  • Cat #13
    már rég bebizonyították hogy megfelelő stimuláció hatására az idegsejtek is termelődnek, csak treniroznod kell hozzá az agyadat, és akkor a neuronok létrehoznak egymás között uj kapcsolatokat

    nagyon régen tanulhattad ;)
  • Munch
    #12
    Én szeretnék örökké élni... De csak akkor, ha az összes mostani ismerősöm, főleg a család is örökké élne. Amúgy tönkremennénk idegileg.
  • [HUN]PAStheLoD
    #11
    ha 10 évvel tovább lehetsz fiatal már megérte+!
  • awender
    #8
    A halhatatlanság abban az esetben, ha nem ér baleset. Aki szegény lesz, a jövőben ugyanúgy fiatalon meghal, mint manapság. A halhatatlanság gazdagok és ún. fontos emberek kiváltsága lesz.
  • awender
    #7
    Örökké valószínűleg nem lehet élni, viszont az életminőség javulása óriási lehet. Gyakorlatilag erőd teljében halhatsz meg mondjuk 250 éves korodban.
  • awender
    #6
    Én emléxem. Nagyon klassz kis játék volt. De nem úgy volt a neve hogy Tir Na Nog? C64-en volt nekem ilyen játék.
  • fluga@school
    #1
    örökélet közel lenne? nem hiszem. szvsz adódni fog mindig egy olyan probléma, aminek megoldása szinte lehetetlenné teszi az iulyen vágyálmok megvalósulását. a természet remélem gondoskodik a fluktuációról, mert ha nem az eddiginél is nagyobb bajok lesznek!