190
\"A\" fesztivál. Jöttök?
  • signs
    #190
    Burzsoá Nyugdíjasok? Nekem megvan.
  • robotkam666
    #189
    HONAN LEHET LESZEDNI A 20 FORINT A MELEG LÁNGOST ??
  • KennyG
    #188
    az meglehet!
  • Coine, The A&O
    #187
    Na jó, lelövöm a poént : PestiEst sátor, kocsma melletti szélső pad, ott ültetek, én meg nem messze egy barátommal, aki Ossianos polóban volt, mindketten hátrafogott hajjal, ő sört én meg ásványvizet ittam és éppen a Napalm Deathről pofáztunk végig :D
  • KennyG
    #186
    0:)
  • Coine, The A&O
    #185
    nővel ültél padon
  • Punker
    #184
    :)
  • KennyG
    #183
    és akkor faszért nem szóltál rám, hogy "szia kenny"! :)
    mire én" szia koj(i)n)"!
  • Galy
    #182
    :-)))
  • Coine, The A&O
    #181
    Napalm Death morzsolt, továbbá láttam Kennyt a Szigeten :D
  • KennyG
    #180
    Spook and the Guay - francia reggae, ska zenekar kurva jó hangulatot csináltak, nekem nagyon bejött
    Voodoo Glow Skulls - Szintén nagyon jó volt, bár nekem igy idő után montonnak tűnt
    Anima S. S. - no comment : )[bár nem kéne minden számot 6-7 percig játszani]
    Massive Attack - imádom őket, de az, hogy egy órát késnek és csak 1 órát játszanak az azé' durva! : ( Viszont a vizuális megjelenítés az eddigi legkirályabb volt!
  • Punker
    #179
    Az igazi sziget élményhez hozzá tartozik az utazás is, BP. Keleti---- EGER, 4:34--7.10 minden kis homokbuckánál megáll a vonat a kaller már (még) 4-kor részeg, csupa "érdekes" ember vesz körül :))
  • PResident Evil
    #178
    :)))
  • Punker
    #177
    Túléltem :)) bár a járással még vannak problémáim. :)
  • KennyG
    #176
    na, ma kifogok menni! :D HUUUUÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    Spook and the Guay
    Voodoo Glow Skulls
    Anima S. S.
    Massive Attack
  • [HUN]PAStheLoD
    #175
    áhh pedig egy olyanra beneveztem vóna...
  • Coine, The A&O
    #174
    Slayerék frenetikusak voltak, jobbak, mint tavaly SR-on, és Araya megint azt mondta, hogy "see you next year"...a tavalyi ígéretét betartotta. Azért el tudnék viselni évente egy Slayer koncertet.

    Amúgy Annihilator is jó volt 2 napja, kellemes csalódás, előmelegítettünk Szlélyerre.

    Aki meg nem jött ki bánhatja, a hangosítás állat volt, Lombardo a végén meg szétzúzta a dobszerkót. 2 méteren múlt, hogy nem lett dobverőm.
  • magus
    #173
    most jutott eszembe nem akart volna vkio felhini hgoy vmit elcsipjeka koncertbol?:)
  • PResident Evil
    #172
    vége?
  • [HUN]PAStheLoD
    #171
    hülye kérdés! jó
  • Coine, The A&O
    #169
    kis naív :)
  • magus
    #168
    slayerre kimentem volna, de 1. nincs hetijegyem 2. meggondoltam magam, élni akarok, ,szép az élet
  • magus
    #167
    Galy: állitolag szar volt az electricity. mondjuk oke, en ebbol semmit sem erzekeletem, sepec asse tom hol voltam az elso fel oraban, fel se fogtam mi volt:). utana mar minden rendben volt.ugy az utolso 1, masfel oraban, mar nem voltak gondok az arammal, es azert volt hangulat rendesen. akko rmár nagyon jo volt.
  • Coine, The A&O
    #166
    igen "lol" az is lesz...
  • [HUN]PAStheLoD
    #165
    lol az is lesz? :)))
  • Coine, The A&O
    #164
    ma van a halál nap, ha valaki túléli Slayeréket akkor rohanjon Hammerba Testamentre.
  • Coine, The A&O
    #163
    Egyik szakadt rákkör arcon egy, ilyen poló volt : Hörgés Party Aréna
    akkorát röhögtünk :DD
  • Coine, The A&O
    #162
    nem, inkább a poharat választottam.
  • Lteebee
    #160
    A De phazz atom jó volt tegnap.

    Bementünk Bëlgára a wan2 sátorba, de 4-5 szám után kijöttünk, mert elviselhetetlen meleg volt.
    Pedig hatalmas hangulat volt.
  • [HUN]PAStheLoD
    #159
    :)
  • Punker
    #158
    thx
  • [HUN]PAStheLoD
    #157
    jó :) Gúd lák
  • Punker
    #156
    most Egerből felmegyek vonattal aztán majd holnap valahogy hazajutok hogy mikor és mivel azt majd akkor eldöntöm :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #155
    vonattal mész? és hogy jössz? vagyis az majdnem mindegy :)) de viggyázzá magadra...
  • Punker
    #154
    jaja lassan megyek a vonathoz.
  • [HUN]PAStheLoD
    #153
    heh hétfő van :))
  • KennyG
    #152
    állítólag.
  • Punker
    #151
    én is ott leszek
  • Galy
    #150
    Azt hallottam, hogy iszonyat szar volt a Clawfinger koncert! (és errőlk nem a zenekar tehetett)

    igaz ez?

    Az egyetlen zenekar, ami miatt kimentem volna a Szigetre....

  • Gery1980
    #149
    NA! A MAI MENÜ PVD A PÖRGÉS ARÉNÁBA!!!
    HÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, ALIG VÁROM:)