43642
  • TrashLáda
    #43434
    Mert.
  • KM
    #43433
    csak
  • TrashLáda
    #43431
    Ha elmondod mi az a "blabla" akkot talán tudunk segíteni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez a crack se működik?
  • Riccardo G
    #43430
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem hátha valaki tud rá megoldást!
    Feltelepítettem a játékot (cod 1), cd kódót beírtam minden, crack-eltem is, a tréninget szépen leviszi minden, és a következő azaz az első bevetésnél játék közben egyszer csak lefagy a játék, kilépek nagy nehezen a wn-be, és ujra el akarom indítani, és akkor irja ki hogy valami bla bla bla, és hogy csökkentett módban indítsam újra, elindítom azzal is de ugyan az, megyek megyek és egyszer csak lefagy! magyarítás nincs fent, patch-ek se mert akkor nem jó a crack! esetleg valami segítség? win 7 home premium angol van fent! köszi
  • MadeInHell
    #43429
    Sziasztok miért van az hogy cod 1 mp be eltünt az összes szeró és nem tudom nyomni?
  • Yossarian
    #43428
    Töröltem őket. Bocsesz a késői reakcióért, de rég jártam erre :)
  • KM
    #43427
    Te, olvasni tudsz?
  • vathy
    #43426
    Sziasztok!
    Tudna nekem segíteni valaki. A Call of Duty 1 -et nyomot,de megakadtam.
    Egy hajón vagyok,de már kinyírtam mindenkit,az összes küldetést teljesítettem,de nem tudom,hogy utána hova kell menni. Visszamentem a csónakomhoz,de semmi.
    A segítséget nagyon megköszönném!
    Vathy
  • trident
    #43424
    Gihihhihi:D

    Szép szines a gém.^^

    Elég szomorú a viccet félretéve ez is, meg a kettővel ezelőtti hsz is.
  • KM
    #43423
    A marhája...
  • 0ppika
    #43422
    tévedésben vagyok, a cod.hu nagyobb oldal :D
  • bloodmourne
    #43420
    Olyan problémám lenne, hogy letöltöttem a CoD 1-et + megvan hozzá az UO. A gépen van 2 Cd-s.Kb. 60%-nál kéri a 2. CD-t. Beolvassa a Daemon de nem akarja tovább telepiteni hiába OK-ézom le:SSSS.Manuálisan fel tudtam lökni de ugy nem tom az UO-t telepiteni:S PLZ segitsetek

  • bloodmourne
    #43419
    hali
  • 0ppika
    #43418
    nem
  • 0ppika
    #43416
    amúgy a pb-t ki lehet kapcsolni, de úgy sem jó, amúgy mi neten akarunk játszani, asszem pb nélkül tudok hostolni, de nem látják a "szervert"
    meg próbáltuk hamatchi-val is, de úgy sem látjuk egymást, szóval a hosttal van a baj ...
  • 0ppika
    #43415
    kb ja :S de egyszerűen nem tudom mi lehet a baj, régen lanoztunk sokat, de nem tudom hogy ...
  • Csibusz
    #43414
    akkor várhatok választ mi? xD
  • 0ppika
    #43413
    #43407 :/
  • Csibusz
    #43412
    Hello megszeretném kérdezni hogy lehet megoldani, hogy tudjak Lanozni, egy laptop és egy gép lenne összekötve.. de mikor beállítom a servert utána punkbuster consol megy aztán semmi megáll (nem lefagy) légysyzi valaki segítsen
  • DonSzykla
    #43411
    Üdv mindenkinek tudna nekem valaki segíteni ahányszor a COD-val akarok multizni mindig kidob a játékból egyből, és ezt írja ki ( hiba üzenet: User Interface is version 9, expected 7 ) ez mit jelent és hogy lehet eszt orvosolni hogy működjön?
  • lami321
    #43410
    Cod2 server, TS server http://shootingstar.mydns.hu
  • Legend Killer
    #43409
    lol
    még nem láttam, de jó kis filmnek tűnik.
  • Legend Killer
    #43408
    feltettem az alap és a kiegészítő játékot és szaggat mindkettő. nem nagyon, de picit időközönként. miért? bőven jó a gépem hozzá és magas felbontásban játszom és régen nem szaggatott. levettem optimális beállításra, úgy is.
  • 0ppika
    #43407
    Hello!
    Hogyan tudok "szervert" indítani, hogy tudjanak hozzám csatlakozni? Ha indítani próbálok akkor csak kidob valami konzolt ...
    Eredeti játékkal ...
    Előre is köszönöm!
  • dr Kotász
    #43406
    Thx, kicsit ritkán látogatom már a fórumot, ezért ilyen késői a reakció
  • emtike
    #43405
    SEGÍTSÉG!!! Valaki nem tudna megoldást találni arra, hogy a COD és a CODUO is ugyanazt csinálja a gépemen: a játék közben gyakran van az hogy a társaim megállnak széttárt karokkal(az ellenség is ezt csinálja)és nem mozdulnak, valamint nem ad ki új feladatokat vagy egy script nem történik meg ezért csak várok, várok....de nem történik semmi. Így nem lehet végigvinni! Légyszi valaki segítsen. A gépem: intel core 2 3,24ghz, integrált hangkártya, ASUS Nvidia geforce 8400gs(512mb) 2gb ram.
  • KM
    #43404
    Boldogot!
  • trident
    #43403
    Sok boldog születésnapot dr. Kotász! :)

  • Hecker007
    #43402
    jah az 1050 és az 1680 akkor jó hogyha az a monitorod natív felbontása, hogyha esetleg kisebb vagy nagyobb kell akkor azokat az értékeket írd be
  • Hecker007
    #43401
    ITT le van írva hogy mit kell csinálni, de ha nincs kedved a fájlokat szerkeszteni akkor a játék konzoljából is át tudod írni, ezeket kell beírni: /r_customheight 1050, /r_customwidth 1680, /r_mode -1, /cg_fov 90
  • David8
    #43400
    hali a problémám a következő. Wide monitorom van és a cod1 nem támogat ien felbontást. Vmi megoldás esetleg?
  • Vackor1024
    #43399
    Nekem eredeti van :)
  • Dietrich
    #43398
    máskor ezt a cracket linkeld ami töri a külföldi szervereket is.
  • vanlord
    #43397
    KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!
  • vanlord
    #43395
    És innen konkrétan hol? Estleg egy direkt linket tudnál beteni? KÖSZÖNÖM!
  • vanlord
    #43393
    A COD 1-hez cracket honnan tudnám letölteni? Vagy valaki el tudná nekem küldeni?
  • Bmx01
    #43392
    nekem is támadt 1 kis gondom a cod2-vel, mikor játszok s véget ér 1 menet és töltené be a következő mappot mindig kifagy a játék és ki kell lépnem és újrakapcsolódnom.
    mi lehet a gond ??
  • zsolti9
    #43391
    sziasztok.tudna nekem valaki segíteni mikor elindítom a játékot ezt írja ki: script runtime error mi lehet a brobléma.üdv
  • csrolli
    #43390
    Semmi rip, mindkét játék 2 cd-s. Felrakom az 1-et, crackelem, indul. Raknám a pecset, behal. Persze h figyelek.
  • trident
    #43389
    Ugyebár telepítő cd-t használsz, nem pedig valami rip borzalmat másolgatsz fel. És ugyebár figyelsz az elérési utak helyességére.