508
True Combat 1.0 (Q3 TC Mod)
  • Mighty
    #249
    Mivel DrAK elfelejtette milyen volt az infiltration, es ezzel teged felrevezetett, megbocsajtok (CSOCSO neveben) ezert a sok blod dumaert :):):):):)
  • LSC
    #248
    "Ennel mar csak az lenne a jobb ha az ellenfel kezebol kene kiloni a fegyvert, mint Lucky Luke csinalta a Vadnyugaton. Nesze neked realizmus "
    Ezt nem is értem mér nem rakták még be egy játéba sem.Akkor lenne értelme magaddal vinni pisztolyt legalább.
  • Mighty
    #247
    Nem erre gondolt CSOCSO!
    Mikozben celra tartasz es mozgatod az egeret, akkor nem mozdul egybol a kepernyo is, hanem csak az ironsight.
  • zippofcy
    #246
    Telleg, megkerem az egyik nepszeru CS cheat koderet irja mar bele ezt a kezbol-fegyvert-kilovo opciot. Aztan bizonygatnam hogy nem csitelek, aaa dehogy, a feltucat anticsit proggi mellett hogyan is tehetnem?
  • zippofcy
    #245
    En inkabb a fegyvervaltas idejet novelnem 3mpre minimum ... vagy ha kevesebb, mint pl. a pisztolyravaltas AKrol akkor azt ugy tennem hogy azonnali ugyan de akkor eldobja az AKt... nehogymar legyen olyan ubersoldier aki 1 mp alatt a hatara veti az AKt, elohuzza a pisztolyat az oldalarol, kibiztositja (meg ha mar csore is van toltve, ugye) celoz es lo ... mindezt 1 mp alatt.
  • zippofcy
    #244
    Hat amelyik modban celratartas kozben lehet futni az igencsak messze all a realizmustol.
    Elkepzelem ahogy John kozlegeny kibiztositott gepfegyvert vallahoz szoritva rohan, megbotlik az elso utjaba akado koben es esteben lekaszalja az egesz, elotte rohano szakaszat.
    Vagy: bebiztositott gepfegyverrel celra tartva (vallhoz szoritva ugye) rohan, az ellenseg feltunik, meghuzza a ravaszt: semmi. Kibiztositja gyorsan, kozben BUMM: parszaz golyot kap a testebe.
    Vagy: kibiztositott fegyverrel rohan, nem esik hasra (a foldet nezi) Elrohan az ellenseg mellet a picsaba, az meg jol hatbalovi
    Vagy: kibiztositott fegyverrel rohan, nem esik hasra (szeme mint a kameleone ) az ellenfel feltunik, Johhny lo: melle mivel zihal mint allat az 500 meteres sprinttol. Az ellen teljes nyugalommal fejbelovi
    NA NEHOGY MAR OLYAM MODOT MONDJATOK A LEGREALISABBNAK AHOL FEGYVERT VALLHOZ TARTVA LEHET FUTNI !!!
    Ennel mar csak az lenne a jobb ha az ellenfel kezebol kene kiloni a fegyvert, mint Lucky Luke csinalta a Vadnyugaton. Nesze neked realizmus
  • Ron Ragm
    #242
    TC ben normális AK47 van... az infben az asszem AK 74...
  • CSOCSO
    #241
    amugy az ironsight olyan merev mint a vietcongban? mert ha igan akkor az nagyon gáz:( nekten nem biztos de én hozzásoktam a nem merev ironhoz és az sokkal jobb...ietcongban nem tetszett, de nagyon,, a kvék 3 meg dübörög lefelé...egyetlen értelmes vonallal bíró emberről szedem.. remélem le is jön rola, mert ha megszakadt akkor nem állok neki 2k val tölteni dsl esekről meg cablesekről...
  • CSOCSO
    #240
    hm...miért az infben milyen kis izé van? miért a tc ben milyen hozé van? mutass már egy képet pls hogy miért jobb a tc ak ja
  • LSC
    #239
    a kettő közt számomra a grafika dönt és jó egyensújban van a játszhatóság és a realitás és nekem ez a fontos.
  • LSC
    #238
    Linket nem tudok de ha DC-n rákeresel biztos találsz.
  • M313R
    #237
    PB engedélyezése True Combatban:
  • Ron Ragm
    #236
    normális AK47 nem olyan kis izé ami az infben van:)
  • c0l0s
    #235
    normális ak?? ezt hogy érted??
  • Ron Ragm
    #234
    sztem meg pont kiegészítik egymást... ha nagyon reálist játszanék ott az inf, ha nem annyira reálist itt a TC:) Ja és itt legalább van normális AK47:)
  • c0l0s
    #233
    hehe a gáz cak az hogy ugy reklámozzátok a gamezt mint anno a CSOCSO..kb 1 éve:)) ugyanugy a cs hez hasonlítjátok és ugyanugy a gránátot hozzátok fel, hogy itt legalább érzödik a pukk:) lol....

    INF DÁ BEST..(nemtud valaki egy Quake 3 iso linket??vagy rip?..ha azzal is müxik..)
  • LSC
    #232
    A tC alatt én sem találtam,én a q3-ban kapcsoltam be.
  • zippofcy
    #231
    Az ASEban levo csak egy filter, a TCben kell bekapcsolni a multiplayer alatt.
  • Ron Ragm
    #230
    az ASE-ban be, máshol nemtom....
  • zippofcy
    #229
    PBt bekapcsoltad?
  • Ron Ragm
    #228
    a gond már megoldódott viszont nem csatlakozik pedig CDKey-em is van...
  • Ron Ragm
    #226
    szerver megvan már csak az a gond hogy nem jegyzi meg a beállításokat... a q3config.cfg meg töküres
  • LSC
    #225
    igenis a legjobb,és ne gyere nekem megint az INFeddel:).
  • zippofcy
    #224
    Nem tud vki egy szervert ahova fel lehetne tolteni a Quake3at? Olyat ahonnan berki letolthetne akinek nincs meg. Olyan regi hogy mar egy warezsiteon sincs fenn szerintem. Viszont a TChez elengedhetetlen ugye
  • CSOCSO
    #221
    csak a legjobb szocskát hagynád le:) de azé pííísz..serezzetek nekem egy kvék hááááááááármaaaaaaaaaat:)
  • Godzzo
    #220
    A CB ki tudna allitani egy csapatot, es mi az IRC -s cimetek?
  • Godzzo
    #219
    Tolem megbeszelhetunk egy kesoi idopontot, En ugy is szeretnek mar meccselni!!
  • Godzzo
    #218
    Pedig ha nem mesz be akkor masok se mennek, ha egy vki beall akkor utana jonnek a tobbiek...
  • zippofcy
    #216
    FONTOS! Ha valakit kidob a PB a magyar szerverrol hasznalja ezt: http://www.cracks.am/d.x?43213
    a programot hogy generaljon egy CDKEYT amit a Q3ba vagy a TCbe beirva nem fogja kidobni!
    Vagy ha lusta letolteni, esetleg a copy&paste meghaladja a kepesseget akkor irjon be egyet azok kozul a keyek kozul amik lentebb vannak felsorolva, abban a postban amire ezt valaszoltam.
  • Ron Ragm
    #215
    nekem nem is talál magyar szervert:D
  • zippofcy
    #214
    A NOCDKEY req. vagy check vagy akarmi a szerver neveben szinten jo otlet szvsz
  • Godzzo
    #213
    Hat En szivesen nepszerusitem :)
  • Godzzo
    #212
    Majd lelojuk!!
  • Godzzo
    #211
    En CB -n szeretnek elindulni Vele...
  • ReTeK
    #209
    "Kezdoknek kulonosen ajanlott :)"


    na ez igazán LOL, bementem hentelni, egyből nekemesett valami evil... arc, mondom kezdő, szoknom kell erre LAMA....

    megjött a kedvem 1böl
  • zippofcy
    #208
    Nepszerusitsuk kicsit a TCt. Terjesszuk az iget mindenfele
    Jo termeknek is kell a reklam, hat meg ha ilyen uj ... en a CSt se a legelso betanal probaltam ki, hanem asszem az 1.3nal. Annal amiben kivettek a tavcsoves Coltot. Na az se tegnap volt
  • zippofcy
    #207
    Erdekes nekem mukodnek a linkek most is ... akkor ezek vagy nagyon furcsa linkek hogy csak nalam mennek, vagy te benaztal el nagyon vmit
  • LSC
    #206
    22 óta nyomtam egy német szerveren idáig reverse CTF-et, és mondhatom nagyon állat volt.Jó lenne ha nálunk is összejönne egy ilyen társaság.Nemtom miért vagy hogyan de ott úgy elvan rontva a sniper puska hogy lehetetlen kilőni vele bárkit is.Ha nem tartod rajta 3 mp-ig akkor 1 métereket téveszt:/.
  • Centaur
    #205
    de hisz mit is beszélek?! magunkat írtam le
  • Centaur
    #204
    egyeztessünk időpontot :) télleg az a baj hogy nehezen jön össze a társaság. ha lenne 1 mag aki rendszeresen és nem lámázva játszik jó lenne a scene.