563
Star Trek: Elite Force 2
  • rico86
    #563
    Tudja valaki hogy van az elite force 2 nek normális rpg módja?
  • Narxis
    #562
    Másik cracket próbálj, ha meg eredeti akkor passz.
  • Mikike94
    #561
    Oké. Rájöttem.
  • Mikike94
    #560
    Help!! Az USS Dallason egy étkezdőnben vagyok. Más ajtó zárva van és a folyosón meg lángok és most nem tudok tovább jutni. Help!!
  • csgj
    #559
    Most már sikerült arra rájönnöm, hogy vmi az opengl-el hibádzik... Mert ha kikapcsolom a game-ben, akkor nem fagy ki. Viszont nem is lesz élsimítás, és vmi hihetetlen módon szaggat is. De nem úgy, mintha gyenge gépem lenne hozzá (fura is lenne)....
  • csgj
    #558
    Senki sem tud már segíteni? :S Tom, persze, eléggé elhagyatott már ez a topic, hiszen régi gameről van szó... -.-
  • csgj
    #557
    Még az 1.1-es patch telepítése után is kidob :S
  • csgj
    #556
    Feltettem újra a gamet, egy jó kis nosztalgiázásra, és leszedtem hozzá a magyarítást is. Csakhogy magyarítással és anélkül is hibajelentéssel kidob a játék az első boss utáni bejátszásban (amikor kimenekül a Voyager). Magyarán nemtok tovább menni -.- Pedig régebben ment rendesen.
  • Narxis
    #555
    Iszonyat jó game, párezerszer toltam csak végig.
  • akyyy
    #554
    meg hát
  • do2
    #553
    Star Trek: Elite Force expansion megvan még vkinek ?
  • akyyy
    #552
    ki más válaszotl volna
  • hykao #551
    Létezik. A Gamehunter Team oldalán megtalálod.
  • do2
    #550
    ehhez létezik magyarositás ?
    Ha vkinek van dobjon nekem 1 üzit:D köszii
  • akyyy
    #549
    midng vele légy, és telsiával légy "bunkó"..
    (pl a legleős ilyennél az akadémián háronm lehetséges válasz közül oylnaok vannak hogy " ne agódj telsia még találkozunk2 vagy " ez a sors" vagy " tuti többet nem talizunk szal csácsumicsá" :D
  • fritzy0313
    #548
    még csak nemrég kezdtem a játékot, toom h már régi, igazából rég meg is van, csak anno nem vittem végig, nah és mibe különbözik majd, h a játék során telsia, vagy az idrill szőke nő hívásait részesítjük előnyben? vmelyikkel össze fogunk jönni a végén vagy mi? ha igen, mit kell tenni h a szőkével jöjjünk össze ^^ :D
  • akyyy
    #547
    pedig ez volt tán a demojában is, szal kinyilt az ajto bementél, és vmi robbanás vag ymi miatl egy nagy lyuk lett a falon, te is sodrodasz kifelé, elég nehézkes menni. rögtön jobbra tőled van egy kis "irtoda" abba bemész, lehet jönnke rád páran azokat lödd le, de nem fontos, mert van ott élet, az első cél hogy gyorsan hozd rendbe afalat vmi kapcsoloval ( tán trikorderes bizbazt kell csinálni de nem biztos, könnyű a megoldás de sietni kell). már ha ez az ahol tartasz.:)
  • hykao #546
    Hát már nem emlékszem pontosan, de ott van valahol a kapcsolója egy kisebb vezérlő helyiségben.
  • Halacskaaaa
    #545
    Hi. Elakadtam. Az űrállomáson vagyok a dallas után és nem találom a vészzárót, vagy erőtérkapcsolót vagy miaz...a levegő meg szökik azon a bazinagy lyukon.
  • Falconer
    #544
    Amig ki nem ir mindent.
  • ace05
    #543
    Én rá irányítotam!Abba a négyzetre ami ki írja hogy mit kell elemeznem a trikorderrrel!Megnyomom a tűz gombot és elemez!De meddig kell ot tartani?????
  • Falconer
    #542
    Sehogy. Rá kell irányítani valakire vagy valamilyen tárgyra (pl kapunyito panel), és kiirja az adatait. A modok meg a küldetések során lesznek jok, ha pl mérges gáz jön a falbol, akkor látod, hogy honnan jön, vagy amikor egy sziklát be lehet löni, azt is látod.
  • hykao #541
    Hát már pontosan nem emlékszem, de azt javaslom vidd végig az elején a gyakorlást is, abban megtanítják többek közt a trikorderhasználatot is.
    Ja, és rakd fel a magyarítást! :)
  • ace05
    #540
    A trikordert hogy kell használni???????MErt hiába nyomom a jobb gombot csak azt látom hogy mozog a kijelzője mást nem csinál!!!!!!Légszi segítsetek mert nem tudok továb jutni az 1. küldetésből!!
  • dinomano
    #539
    thx a tippet!
  • hykao #538
    Csak egy számot kell átírni valamelyik fájlban...már pontosan nem emlékszem melyikben, előfordulhat, hogy volt már itt róla szó a topikban.
  • dinomano
    #537
    sztem akkor total hanyagolni kell a szökét; gondolom egyaltalan nem szabad connectbe kerülni vele; se meglatogatni a szallasan (pl. mikor mondja...); se az asztrometrian... :-/ majd megsas; hatha van vmi kod elöhivni a galeriakat, nem akarom ujrakezdeni gémet(pedig jo,d e mindig idö szükeben vagyok), ..szoval nem akarom összeszedni mind az ürhajokat-megmondom öszinten, aranyos kiegeszites ez a gyüjtögetes; de nem kötött le...
  • hykao #536
    Kis apróságok, mint pl: vázlat galéria, szereplőválogatás, de van két kisebb, amiben kövöldözni is kell úgy emlékszem.

    Érdekes, hogy többszöri végigjátszásra sem sikerült elérnem, hogy a végén Telsia jöjjön oda hozzám...
  • dinomano
    #535
    végigvittem, de nem foglalkoztam a hajomodellekkel; nem erdekelt igazan..milyenek a titkos mappek? Multimapp-ek, vagy vmi kis lövöldözös-sztoris valamik? A végén lesmarolt a szöke csajszi; kár h. nem igazibol! :-D
  • hykao #534
    Természetesen nem...70 arany csillaghajóval hozzáférsz az összes "ajándékhoz".
  • akyyy
    #533
    nah végigvittem,. jejeje:) jó volt magyarul jáccani

    összeszedtem a lehető legtöbb csillaghajüt, de csak 80-at tudtam:(
    leltem aneten egy oldalt ahol mutatja hol vannak a titkos helyek, ahol ezek ahajók vannak, ott 81-et leltek. szal szép teljesítmény:D

    de most hogan tudom feloldani a titkos mapokat?
    mert a legutsóhoz 70 kell, akkor el fog veszni mint a 70, és marad 10?:S a többivel akkor mi lesz?:S
  • dinomano
    #532
    annak a könyv valtozata sztem, mikor jön 1 masik kapitany(Hanson asszem); és kicserelödik a 2 holodoki + tamadjak (Voyagert is) lények az Eq.hajo miatt; mert az Eq. legenysege nekiallt legyakni a lényeket(amiket ugye E.F.1-ben latunk viszotn, de akkor nem ismeri a legenyseg... a gém elejen, mikor atmennek a bionikus hajora(vagy milyen..élöszövet... :-D )
    Nah, E.F.2-öt tolom tovabb nagyon jo; egy tökeletes 2.rész, nagyobb, szebb, jobb, izgalmasabb!!! :-) imadom!
    D.(3.palyan vok...)
  • akyyy
    #531
    Equinox, hm, honnan ismerős az nekem,,,:D van egy oylan epizós is asorozatban.
  • dinomano
    #530
    nem tudom melyikben van, én is kvancsi lennek rá; h. milyen utalasok vannak...viszont!!! van 1 kis baki az elite force 1-ben; ugyanis pont most olvasom az Equinox c. Voyager könyvet, és az E.F.1. elejen levő repkedö denever szerű visito dögök a genyák benn; az E.F.1-ben masképp talalkoznak ezzel a fajjal, szoval picit mas a sztori...persze igy a könyv picit unalmas, h. tudom a végét; a könyvben még azon morfondiroznak, h. vajh baratsagosak-e a dögök, és csak félreértés törtent; ill. egymas meg nem értése; a gémb utan meg mááán szinte tudom könyv végét... :-D
    D.
  • akyyy
    #529
    az elite force a mafia után a második legjobb játék, amit többször is végigvittem:)

    amúgy nem tudja valaki, hogy melyik voyageres részben van az Elite Force?
    az egyikben tudom hogy van, megjegyeztem Chell faját:D legalább is hogy olyan kék és ott mászkálnak a "Jeffries" csöveben
  • dinomano
    #528
    most sikerült megszereznem, tegnap nekialltam, megaatomjo a gém!!! :-D Az elsö részt is imadtam!!! :-D
  • akyyy
    #527
    ez a szupermáriós ez kész:D:D:D
  • akyyy
    #526
    megvan
  • akyyy
    #525
    itt hogy kell megszerezni azt az aranycsillaghajüt???:CCCCCCCCCCCc
  • hykao #524
    Sajna már olyan régen foglalkoztam a játékkal, hogy nem emlékszem, nézz utána. Korábban azt hiszem linkeltem ide olyan oldalt, ahol vannak modok.