11113
\'NBA\'
  • Ulvar
    #11113
    Sziasztok. Gyűlölök reklámozni, de most ha nem bánjátok kivételt tennék. Szeretném eladni ezt a Bulls snapbacket olyannak aki megbecsüli. Ha valakit érdekel Privátban jelezze. Köszönöm.
  • LoSA
    #11112
    Csak akkor nem kell, hogy ilyen nagy arca legyen, hogy a harmadik meccs után azt nyilatkozza, hogy Ő a legjobb játékos, bla-bla! Megérdemelte nagyon a GSW, örülök neki nagyon!
  • zaki
    #11111
    Jart volna neki az MVP az elvesztett donto ellenere, emberfeletti volt, amit muvelt. Nelkule a rajatszasba sem jutottak volna be.
  • LasDen #11110
    azért James annyi elismerést megérdemel, hogy istentelenül játszott a döntőben, de egyedül nem lehet nyerni....
  • VinylToy #11109
    Igen, megint bebizonyosodott, hogy ez egy CSAPATJÁTÉK!
  • Palinko
    #11108
    Golden State Warriors megérdemelten elvitte a címet :)
  • Palinko
    #11107
    érdekes lesz a Suns vs Bucks, látom nem tartották meg a rövidujjú mezeket
  • Palinko
    #11106
    köszi srácok, megnézem a linkeket.
  • banok
    #11105
    rojadirecta.es, drakulastream.eu
  • VinylToy #11104
    Link, nem tudom, hogy mennyire használható az ünnepek alatt én itt néztem egy-két meccset.
  • Palinko
    #11103
    van valahol stream a meccsekhez?
  • Krisztiam #11102
    Sport 1 Lebron Miami-ban :D
  • Ricsi234
    #11101
    LoL..Szegény Nicki..
  • LoSA
    #11100
    Hát ez az, hogy CSAK Kobe-val... :( Nagyon szar a csapat, a rookie is lesérült az első meccsen! :)
  • banok
    #11099
    és mindezt Kobeval...
  • zaki
    #11098
    Lakers mekkora iden, 0-5 :D
    Szegyen vazze.
  • wright
    #11098
    George :(
  • FrezeR
    #11097
    Gondolom az utálatot szeretnék vele csökkenteni, amit éreztek iránta mikor elment. Szépen megírták neki a szöveget mint egy jó hollywoodi film :) Ott értenek hozzá.
  • LoSA
    #11096
    Én egyáltalán nem vagyok James fan.... De kb én is így gondolom, ahogy te leírod. Ez a PR, amit most ekköré építenek egyáltalán nem tetszik. Ha ennyire szereti az "otthonát", akkor miért hagyta el? Persze, hogy a győzelemért, amit a CLE-nél nem tudott volna megszerezni. Csak akkor meg miért kell ezt ennyire amerikai story-nak tekinteni, csinálni belőle? Amikor ez nem érdem....
  • wright
    #11095
    Túl van lihegve ez a James dolog.Profi játékos,eddig kevesebb lóvéért nyomta 4 évig,4 döntő-2 győzelem,elhomályosította Wade-et,meg gyakorlatilag mindenkit.Most elmegy Cleveland-be (nem haza....az csak pr) nagyobb pénzért,tele tehettséges játékosok közé,akik nem rokkannak le 10-20 meccsre+playoff-ra és nyer valószínűleg.Írom ezt úgy hogy nem vagyok James fan.
  • LasDen #11094
    azért az is érdekes, hogy mikor távozott James, akkor mindenki utálta Clevelandben, most meg már hirtelen megbocsátottak neki :D Ilyen ez...
  • N1ggA
    #11093
    A Heaten kívül eddig is minden csapat drukkerei utálták, most átmegy egy másik csapathoz, ezentúl meg annak a csapatnak a drukkerein kívül fogja mindenki utálni. Sok minden nem változik. Sőt, ha a Lakersbe megy, akkor még jól is jár, mert LAL drukkerből több van :)
  • LasDen #11092
    Nemtom, engem teljesen hidegen hagy, hogy lojális-e vagy sem. Egy nagyon jó játékos, de ha menni akar, menjen. Ha végül marad, én annak is örülök.
  • LoSA
    #11091
    Erre csak ezt tudom mondani....



    Egy "király" nem hűtlen....
  • LasDen #11090
    értem, de ez attól még szerintem fasság. nem lesz ettől még egy köcsög. ha menni akar, akkor menjen. Előtte is volt Heat, utána is lesz.
  • LoSA
    #11089


    Remélem érted, hogy miről van szó....
  • LoSA
    #11088
    "A pénzről szól a játék, a kupa az a bónusz."

    Akkor miért játszik sokkal kevesebbért, csak azért, hogy tápos csapatban játszhasson?
  • LasDen #11087
    Értem én, de ettől még nem lesz senki egy rohadék. Csak a szurkolók mindenhol ilyen szentimentálisak. Ez és a többi is első sorban üzlet és csak aztán sport. A pénzről szól a játék, a kupa az a bónusz.
  • LoSA
    #11086
    Igen.... És van aki kitart a csapata mellett jóban, rosszban! ;) (Kobe, Jordan és még sorolhatnám az ikon játékosokat), akik nem azt keresték, hogy melyik csapatba igazolhatnak el, ahol éppen össze tudják vásárolni magukat.

    Spurs is csapatot "épített", nem vett.... Ha érted mire gondolok! ;)

    Jordan is azt nyilatkozta még régebben, hogy az Ő idejében, Ő le akartam győzni a többi csapatot, nem hozzá igazolni! Nem tehetek róla, nekem ez visszataszító.
  • LasDen #11085
    ez sokmindent NEM magyaráz meg...
  • hungary27
    #11084
    Mert a sok divatdrukker dobhatja ki a James-es mezeket.
  • LasDen #11083
    aztán miért olyan kurva nagy dolog az, ha eligazol? Másik ezer játékos jön-megy a ligában, miért pont az övé lenne a legnagyobb patkányság?
  • LoSA
    #11082
    Hát, nem nézek ki belőle többet....
  • Krisztiam #11081
    h-h lelép?
  • Effe88
    #11080
    James lelép a nyáron?
  • Krisztiam #11079
    na a Miami nem lett bajnok haha :D
  • LoSA
    #11078
  • kifli
    #11077
    közbe megtaláltam. Félidőben elaludtam :D
  • LasDen #11076
    Sajna nem láthattam de eredmény alapján jó meccs lehetett.
    Ha all star, nálam ez a legemlekezetess


  • bakkerman
    #11075
    sport1-en volt 2-től,4 kávéval végigfeküdtem a meccset de megérte,eddigi legjobb all star meccs volt amit láttam