8224
  • SkunkliX
    #261
    30 font
  • zoli80
    #260
    mennyi volt a jatek?
  • SkunkliX
    #259
    A CENSORDED om tele van !10 es szninten bemegyek closed intrenetre , és lerántják rólam a fegyvereimet...... ez kicsit csúnya így ! :((( ...na most megmutetom puszta kézzel :)
  • zoli80
    #258
    hmm,azokat én tizes szinten gyaptam és nem jelentettek tul nagy kihivast.a sárkány a szigeten viszont izzasztóbb.amugy meg jol sikerult a jatek szerintem,aki szereti az iilyesmit nézzen rá feltétlenul.
  • lwb
    #257
    Az aktuális questek irányát mutatja. A sárga nyíl a főküldetés, míg a kék az a mellék, amelyiket a Log Bookban kjelölünk. Ezek a nyilak amúgy lent az iránytűnél is láccanak, a nagy nyíl mutat a főküldetés irányába, a pici a mellék felé. Időre is van küldetés, de ennek semmi különösebb köze nincs a nyilakhoz.
  • Rusy
    #256
    A térképen mit jelent a kék meg a sárga nyil, valami időre menő küldetés az egyik?
  • Braveheart
    #255
    Na azért egy 5 éves játékkal ne hasonlítgassuk össze :) Az tény, hogy a hangulata is nagyon jó :) Most lettem 20as a gladiátorommal, és sokkal erősebb ellenfelek jönnek, mint 3-4 szinttel ezelőtt... most vhol nyugaton egy villát kell megtisztítanom a szellemektől, hát nekiugrottam vagy 10nek, és cask a fist of the gods mentett meg, ugyanis egyenként 900 volt a defense-ük ...
  • RangeR
    #254
    Én most próbáltam ki.Elffel megyek.Kibaszott jó, nagyon jól néz ki,állat,ahogy telinyomja nyílvesszővel az ellenfelet! De úgy általában véve is megkezdődött a Diabló alázása ezzel a játékkal!
  • lwb
    #253
    az hogy én is eladtam az összes rúnát... most meg egyet se dob már szinte.
  • Braveheart
    #252
    Miért mi idegesített fel benne? Mondjuk én is az vagyok egy kicsit,. mert eddig az összes rúnát eladtam...
    Bár nem vagyok így se gyenge: 14es gladiátorom rekordsebzése: (fist of the gods) 1200hp!
  • lwb
    #251
    nah újrakezdtem battle mage-dzsel. egy darabig nem fogok dark elffel jáccani az biztos, annyira felidegesített ez az combat art izé.
  • Braveheart
    #250
    Gondolom nem csak ez a 2 van (elején dark elfet lehet csak választani és egy szigeten lehet futkorászni, meg a vizes)
  • ronhaven
    #249
    Aki esetleg nem tudna, a kovacsnal nem csak a kovacs upgradejeit lehet beletenni a socketes targyakba, hanem gyuruket is, meg battle artokat is. A targy ilyenkor megkapja a gyuru minden tulajdonsagat, ugyhogy hasznos lehet ha elfogyott a hely az ujjakon.
    Ha battleartot raksz bele akkor az art megkapja a +1 szintet, de a regen time az csak az 1/3adával nö meg. A battle artokra barnaval irt tulajdonsagot is igy lehet hasznalni.
    Ja es ezeket mindet ki is lehet venni ingyé, ugyhogy nem veszik el semmi.
  • ronhaven
    #248
    Szerintem nem, karakter szintjetol fugg a dolog, vagy valami masnak a szintjetol, nem pedig a helytszintol. Ottse fognak dobni runat.
  • Tombi
    #247
    ronhaven : és azon az sem segit hogy nagyjábol a kezdő helyszineket ujra végigirtom ?
    nem akarom ujrakezdeni tul sok időm van már benne.
  • ronhaven
    #246
    Tombi: pont ezt mondom, kesobb kevesebbet kapsz, ugyhogy aki az elejen eladogatta a konnyen jott runakat az rengeteg skilltol esik el, amit nem igazan lehet bepotolni.
  • ronhaven
    #245
    A 190#-es hozzaszolasban mar irtam ,hogy be lehet cserelni a battleartokat.Es az nagyon nem jo ,hogyha eladogattad, gyenge lesz a kari, es magasabb szinten amugyis egyre kevesebb runat talalsz majd. Szerintem erdemes ujrakezdeni.
    Amugy nem muszaj 4 runat beletenni, 3ert random kapsz egyet a sajatjaid kozul (turelmesebbek loadolgathatnak), 2 ert meg egy ujabb teljesen random runat kapsz, ami szerintem felesleges.
    Brave milyen masik copy protectinos questrol beszelsz?
  • Tombi
    #244
    a runa beváltásra én is csak 12-es szinten jöttem rá...persze azóta csak 3-at adott előtte meg 20-at és bagóér eladtam. :((
  • Braveheart
    #243
    Még vmi: hogyan jöttél rá?
  • Braveheart
    #242
    És vajon a többi ilyen copy-protectionos küldetésre is lehet használni a konzolt?
  • Braveheart
    #241
    Áldjon meg az Isten! KÖSZI
  • antijedi
    #240
    én még csak 8 szerencsére :)
  • lwb
    #239
    én se. és ne akard tudni hanyadik szintű vagyok már. :(
  • lwb
    #238
    bassza meg ... :(
  • Xian
    #237
    Hi

    En vegigtoltam a Spellforce-t, nagyon tetszett.
    Ez hasonlo stilus? Itt is van epitkezes vagy csak
    1 maganyos hossel kell tolni ala Diablo?
    Koszi
  • antijedi
    #236
    hoppá mit találtam:
    The Combo Master isn't just good when it comes to creating combos. Have you also found those Combat Art runes for a Wood Elf when you are playing as a Seraphim. They are quite useless for you and they sell for the poor price of 294 gold. This is where the Combo Master comes into play again.

    You can use him to create your own Combat Runes in exchange for the useless ones you find.
    ezt eddig nem is tudtam és eladtam csomo fölös combat art runát, eheh... :(
  • ronhaven
    #235
    Szerintem nincs olyan.
  • Bandeeka
    #234
    Hali!
    Kéne 1 kis help. Dark Elffel vagyok és nemtudom megtalálni az esésművészet skillt. Segítsetek pls hogy melyik az hiába probáltam elovasni a skill leirásokat nemtudom kitalálni melyik is lenne az. Thx Amugy király a game
  • azs73
    #233
    Ronhaven:

    Köszi, a konzolos wasser beírás valóban műxik !!!

    Érdekesség :

    Az áruló hadúr vára felett, jobbra ( az istálló mögött ) van egy pince, melynek végében egy portál található. Ebbe lépve egy kis szigetre jutunk, ahol egy kb. másfél képernyőt elfoglaló tűzokádó sárlány fogad.... 17. szintű seraphym kb. 1.5 másodpercig állt ellen neki :-) Majd később visszatérek ...
  • antijedi
    #232
    puff, pedig az sokkal jobb mint msn :PP
  • zoli80
    #231
    icqt utáltam a legjobban:)
  • antijedi
    #230
    hát msn-t énis..., icq powaaaa :P
  • zoli80
    #229
    jah,msnt használok de azt is utálom:)
  • antijedi
    #228
    temeg icqrol már teljesen leszoktál? :)
  • antijedi
    #227
    amugy egy kérdés: wood elf-nél mért van az hogya lóról lövöldözök sokkal kisebb a találati arány mintha gylog lövöldözök (gyalog min minden második betalál lórol meg van hogy egyhuzamba 10 is mellémegy)
  • antijedi
    #226
    hmm, igy olvasgatva hogy ki hol tart nagyon levagyok maradva, bár lehet ti egész nap ezt nyomtátok vagy csak én nyomtam tul keveset nemtom :P
  • zoli80
    #225
    én annal a résznél akadtam el amikor a csajt kell elkisérni a ruhes teheneihez.odaviszem de nem torténik semmi,nem marad ott,jon velem tovább.erre nincs megoldás?
  • ronhaven
    #224
    -VIZESKULACS-ELAKADOS QUEST MEGOLDAS-
    Allj oda a kis tavacska melle ahol a paci van, es ahol a targynak kene megjelennie. Nyisd ki a konzolt a ` gombbal, es ird be hogy " wasser " csak igy siman, es megjelenik a water bottle.
  • SkunkliX
    #223
    nem játszott még valaki véletlenül closed interneten hogy segítsen ??? ...mert nekem miután kiválasztom a geme-t hosszú-hosszú connecting.... oszt jó nagy semmi :(
  • antijedi
    #222
    miylen server???