62
F1 2002 + GTR 2002
  • Alexease
    #22
    En segitenek, de ebben nem tudok:(
    Nekem regebben hibanelkul felment, a patchek is gondnelkul telepedtek, a jatekkal sosem volt semmi gondom, mindig azonnal indult, sosem fagyott.

    Annyi valtozas volt, hogy az elejen amikor jatsza a filmet patch nelkul bill.-t, azutan egergombot kellett nyomni, hogy tovabb lepjek. de ez nem hiba.

    Talan az elejen a codec, vagy hasonlo. Nem tudom milehet:( De olvastam, hogy masnal is volt hasonlo. Talanb a SimBin hivatalos foruman talasz valami infot.

    http://www.simbin.com/forums/
  • CSOCSO
    #21
    kúrvaélet segítsen már valaki...
  • CSOCSO
    #20
    hahóóóóóóóóóóóóóó
  • CSOCSO
    #19
    nah emberek valaki tényleg segítsen már...
    gondoltam szinte szűz xp re feldobom ezt a szart.. de nem megy igy se.. sőt most full más hibád ad ki.. de...:
    feltettem f1 2002-t csináltam egy configot.. majd kiléptem.. telepítettem a gtr 2002-t..fel is ment hiba nélkül.. idnítanimár nem tudtam.. mivel azonnal beszart..el se indult.. jo okéé..hátha a pacthel jo lesz.. elndít a patch... majd elöjön a kis DOS ablak ahol mutatja hogy milyen bmp ket és mittom én milyen fileokat replacelget.. és kurva sok filet nem talál.. vagy wrong paramersezik...szal ugy néz ki maga a gamez ugy szar ahogy van...de már két helyről is leszetdem..nem tudja valaki elküldeni nekem icq-n vagy dc++ on vagy akármin keresztül azt amit ő már feltett és müxik?
  • CSOCSO
    #18
    1)ok ezt nem tudtam.. de mindegy
    2)nem másolgattam mindent össze vissza..csak gt racing config nélkül nincs patchelés.. confimeg csak akkor van ha elindítod a hülye játékot
    3)talán akkor se lesz jo.. de megköszönném...
    4)jo neki:(
  • CSOCSO
    #16
    igen:))))))
  • K.András
    #15
    Ez egy komoly játék :DDD
    A lényege: játszál vele ha birsz...
  • CSOCSO
    #14
    nahjolvan .....nem tudom magamat visszafogni.. egyszerűen leírhatatlan hogy ez a game egy mokkra fos geci szar....elmagyarázhatatlan .. elképzelni nem bírom hogy dobhatnak egy ilyen szart a netre..és még büszkék is rá bazzeg.. nevetséges... minden gépen más hibt ad ki.. egy teljesen jo gyors gépre felbasztam az f1 2002-t jol fut mint atom...mentem vele egy kört..kiléptem feltettem a gt racingot..felment szo nélkül.. erre meglepetésemre.. nincsen gt racing lite... hm hm.. mindegy indítsunk...indítanám de runtime error...( kúrvajo game minden gépen más a baja)
    okééééééééé akkor patch... ja de nincsen gt racing config..jo akkor másoljuk le a gépemről...átmásolom irány horány..go patch.. elöjön dos ablak másolgat.. megint nem talál vagy 10 filet.. kurvajóóóóóóóó
    oké.. feltette.. elindítom és semmi.. mint ezen a gépen... fekete képernyő és csak a gt racing egérke.. ennyi... hát bazzeg. komolyan kérdezem.. a fasszopo aki csinálta tudja hogy ekkora fostalicskát rakott össze???????? azon se csodálkozom ha már nem segítetek nekem...egy kicsit felment a pumpám...........kurvára.......
  • CSOCSO
    #13
    bréket nem szoktam bekapcsolni... a stabilitást kapcsold low ra.. azhem az kell neked.. meg mág egy dolgot azhem.. amitől nem fogsz kipördűlni...
  • CSOCSO
    #9
    mondtam plr-t nemtok csinálni mert az save file és gt rafingbol nincsen save file.. csak f1 2002 ből
  • CSOCSO
    #7
    ööööööö.... fogalmam sincs...mostmár leszedem máshonnan ezt a gt modot és ugy megprobálom majd..ha ugysem jo akkor átmegyek anyám gépére ott megproszálom ott nicns fent annyi szar mint itt... ha ott se jo akkor öcsém 98 as wnjéén.. ha ott se akkor kukába ezzel a szarral
  • KG21
    #6
    Amikor frissen feltetted fullba az F12002-t, utána elindítottad, és kreáltál profilt is? Mert ha nem akkor az a baj.
  • CSOCSO
    #5
    1) tudom hogy van még... 120 féle képpenkerestem rá...nem találtam
    2)ha felteszed a gt racingot de még nem indítod el akkor még nincsen gt racing 2002.ini
    tudom mert láttam igy van.. rákerestem és sehol nem volt a gépen... elindítottam a gamezt majd kifagyot és egyből ott volt az ini!
    3)xp, p3 600 ati 7000
    4)Lite exevel semmi nem történik..feka képernyő se intro semmi...
    5) segítsen már valaki... ti simán felrakjátok és jo lesz?
  • CSOCSO
    #3
    GT run al a sima f1 2002 indul el!
  • Jacek
    #2
    GTrun-al inditod?
  • CSOCSO
    #1
    Hi ho remélem mostmár kapok kézzel fogható segítséget mert nevetséges amit ez a progi művel.. réges régen leirták hogy mit hogyan kell áétnevezni és melyik filba kell belenyulni hogymenjen de nemvágom amugy sem miért szar alapbol az Install.szal ez már unfrankó és megalol!!!!!!
    mindegy..frissen felteszem az f1 2002-t fullba!! nem compact meg stb be..
    majd felteszem gtr-tugy hogy megmutatom neki az f1 2002.exe-t majd a config.ini-t ugy ahogy ő kéri... mivel patchet nemtok még feltenni csak akkor ha van már gtr 2002config ini ezért el kell inditani a gemzt hogy cisnáljon configot..
    ( nem találtam rákerestem az egész gépen addig nincs config mig nem inditom el a gamezt...)
    elindítom elindul nevem beír majd szo nélkl kilép..semmi hiba vagy valami.. elözöleg ugyan ez volt csak kilépett hibával hogy valami type mismatch baja van.. de most semmi!!!!!!!!oké.. van gtr 2002 config szal jöhet az 1.2 es patch..oké..felteszem ugy ahogy kéri..elöjön egy DOS ablak..irogatja mit ir felül éppen.. vagy 10 file nem találhato számára.. hm ez aranyos...kurva aranyos..
    oké feltette... elindítom de már csak feka képernyő és csak az egér látszik és megy azene... semmi több... akkor pls valaki irja már le hogy mit tegyek mert nevetséges.. mást nemtok tenni leszedem ujra az eredeti oldalrol a gtr 2002-t...