62
F1 2002 + GTR 2002
  • Gviktor
    #62
    Hi!
    Az szeretném kérdezni hogy az f1 2002-ben hogyan lehet aktikát változtatni?Pl:.Ha beállítom a lágy gumit akkor minden kiállásnál lágyat kapok azt szeretném tudni hogy tudom verseny közbe átállítani hogy a 1. vagy 2. kiállásnál esőgumit kapjak???
  • Gviktor
    #61
    Hi!
    Az szeretném kérdezni hogy az f1 2002-ben hogyan lehet aktikát változtatni?Pl:.Ha beállítom a lágy gumit akkor minden kiállásnál lágyat kapok azt szeretném tudni hogy tudom verseny közbe átállítani hogy a 1. vagy 2. kiállásnál esőgumit kapjak???
  • jani3793
    #60
    Sziasztok!
    Amd Sempron 2800+
    Asus K8n
    radeon 9200SE
    700mb ram
    Win XP SP2
    Nem tudom úgy megcsinálni,hogy menjen.Feltettem a két cédét daemonnal.Utána Starforceban disable cd és node,Miniimage kód és nem indul(insert cd?!)lehúztam a dvd-ről az adatkábelt biosban se volt benne.nem tudok rájönni miért nem akar menni.Az a poén,hogy p4-es gépen semmi problem nem volt ugyanezzel a videokarival,tehát vmi alaplap nemtudommi lehet.azon ment.de az enyémen és a hasonló konfigurációjú amd-s gépén haveromnak se megy.Aki tud segíteni annak KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!
  • Gio
    #59
    ennyi?:/
  • Gio
    #58
    Hello, vmelyik magus nemvagja, nemlehet olyan tvcam-es nezet, ami a listernel is kozeprol mutatja a kocsit?, tulajdonkeppen arra a nezetre gondolok, amikor a kocsi tetejerol mutatja, latszik a kocsi eleje, motorhazteto stb. Csak ugye listernel jobb oldalra el van csuszva az egesz. vki help?
  • Breki33
    #57
    ja még mindig jönnek P
  • KG21
    #56
    Azt nemtom. De néhány héten belül úgyis jönnek a jobbnál jobb modok a 99-02c-hez, úgyhogy fel a fejjel.
  • CSOCSO
    #55
    aha.. akkor lehetségs hogy az f1 2002 nem jo?????
  • KG21
    #54
    Feltettem és teljesen ugyanezekkel a hibaüzenetekkel találkoztam. De ezek ellenére probléma nélkül fut a játék.
  • CSOCSO
    #53
    nem etszed fel megenn apatchet a kedveméárt és nézd már meg hogy neked is vannak-e ilyen hibáid?...
  • KG21
    #52
    Nem néztem mit ír abba a dosos ablakba, csak otthagytam és mikor kész volt, bezártam. Viszont amikor feltelepítettem a laguna secai pályát, ott tele volt hibaüzenettel, ennek ellenére teljesen jó a pálya.
  • CSOCSO
    #51
    régen is ugyanugy szar volt..és vaami plr filet kellett átirogatni...azután működött...
    amugy a simworld on lév topicot végigolvasva szinte mindenmásodik embernek nem ment ez a gamma mert szar volt.. szoval nem értem hogy most akkor mi van....
  • CSOCSO
    #50
    faszom..beírom a szöveget erre eltünik.. kurvajó.. szal a lényeg hogy sajna igyis szar:(((((((( ugyanugy unexpected error quitting...liteval sincs semmi!!!!!ott már elöjön egy ablak de semmi több.fekete és csak a gt racing egér látszik..semmi más..akármit nyomok semmi...
    patch telepításnál iylen hibák vannak:

    szal ebből itélve a gt racing telepítő a szar.. de mind a 120 szor a hungarysimről szedtem le...és tök nem értem az egészet..már ful kitértem a hitemből..abban is biztos vagyok hogy ha feltennéma gamezt végre alahára full szar lenne a gamma és kurvára nem tetszene...ez már tuti..ha ennyit szarakodok vele és sikerülni fog tuti szar a gamez!!!!!!!!!!!!!!kG.. neked nem ir ki ilyeneked a dos ablakocska????????
  • KG21
    #49
    ment mail
  • CSOCSO
    #48
    up
  • CSOCSO
    #47
    nemhiszem hoyg attol jobb lesz:((( de azért ha megtennéd köszike
  • KG21
    #46
    én szívesen elküldeném azt a GTR2002config.INI-t, de sajna már nincs fent a gamma, mert a challange mellett felesleges. De holnap újra feltelepíthetem és elküldhetem azt a fájlt, ha csak az kell.
  • CSOCSO
    #45
    up
  • CSOCSO
    #44
    up
  • CSOCSO
    #43
    nem bírom...anná a pontnál vagyok amikor kinyirom az egész házat bazeg...amikor azt halljátok hogy valaki ölt mert CS-t játszott az nem igaz..egyszerűen CSAK A PC EGY FOSADÉK SZERKEZET!!!!HALÁL ARRA AKI KITALÁLTA
    és ezért gyilkolásznak egyesek.. de mindjárt én is.. negyedszere tettem fel az f1 2002-t letöröltem elötte teljesen persze.. feltettem f1 2002-t majd mentem benne két kőrt...
    kiléptem install gt racing.. feltette .. és nincsen GTR2002config.INI file.. elindtani nem ehet persze...és innentől kezdve nincs patchelés se.. de hogy mi a kurva anyjáért nem csinálja meg nrmálisan azt nem értem.. VALAKI CSINÁLJON MÁR VALAMIT MERT OŐKVNJődnoEIOŐVNHWOŐVINHrbjiopwmúwúopbvmwrúpbonmqeúűobnerbklnmfűbvomúűeroöőrbrbknrbúűpernblűwkbnűárknbbqebebrwbrb
  • CSOCSO
    #42
    tök kircsi..szvsz ugy szar ez a gt racing install ahogy van...nem csinált gt racing conig filet...pedig f1es config az van
  • CSOCSO
    #41
    ahha...
  • KG21
    #40
    ha mindezekre ráteszed a ferrari modot lehet jó lesz, mert az 1.3-ra peccseli.
    Nekem sem indult az 1.2-es pöccsel, de a Ferrarival jó lett.
  • CSOCSO
    #39
    rohadtul nyú és fress gtracingot leszedtem feltettem ujra az f1 2002-t majd csináltamd rivert...majd feltettem gt racingot amit simworldrol szedtem le tegnap..de hiába ugyanugy baszik elindulni...valaki akinek ment simán szarakodás nélkül .. nem tudnánk olyat megoldani hogy kiirja nekem azt az f1 2002-t meg azt a gt racingot patchel és ferarri mod al cd kre s elküldené vagy tali vagy akármi.. mert atozni akarok és semi gamez sehol:((((((((((((((((((
  • CSOCSO
    #38
    aha... aor majd letépem megenn...hátha régebben máshonnan szedtem le...
    igy szoktam felrakni?
    felrakom tipikusba az f1 2002-t.majd csinálok egy drivert...
    majd felrakom gt racing 2002 öt...erre a a patchet raknám de hiába teszem fel akkor se megy....
  • Toya
    #37
    Tuti jó verzió van fenn nálunk, hiszen másképp nem is működhetne a SimBin mirror.
    Én is a saját oldalunkról letöltött verziót raktam fel anno és nekem jól működött.
  • CSOCSO
    #36
    jo oké... csak fura hogy haveromnak is ugyan ez a hiba..és a még lolabb dolog hogy az 1.2 es patchnél lűtom ahogy irkálja ki a kis DOS ablakban hogy hány 10-20 filet nem talál... nevetségesé.:(((((((((
  • Alexease
    #35
    Nem csak egyszeruen "fel van masolva", hanem hivatalosan van fent.
  • CSOCSO
    #34
    Unexpected error; quitting
    ezt írja ki
  • Alexease
    #33
    A HSW-n biztos hogy a jo van fent.
  • CSOCSO
    #32
    hja fent van csak azon gondolkozom hátha szar verzi van fent...
  • Alexease
    #31
    - (FIA GT 2002 - X Spec) Nem. Ez csak az F1 Challenge-hez van.
    - En meg amikor megjelent akkor szedtem le valami kulfoldi site-rol. 2 nap alatt jott le. Meg haltak a szerverek:))
    De fent van na www.hsw.hu-n is. Ok is "hivatalos" SimBin (GTR 2002) hostolok.
  • CSOCSO
    #30
    kösz a segítséget majd meglesem
  • CSOCSO
    #29
    az a baj hogy a 2 éves rendszernél alindut a video..láttam is.. majd beírtam a nevemet és kifagyott mikor entert nyomtam...
    most rányomok az exe re és azonnal kiad valami szart:(((((((( honnan szedted le a gt racingot?
  • CSOCSO
    #28
    ez jo a sima f1 2002 höz?
  • Alexease
    #27
    De amugy kijott az atdolgozott, javitott, modositott konvertalt verzio az F1 '99-'02 Challenege-hez is: FIA GT 2002 - X Spec

    Csak ket napja lehetettlen letolteni:(((

    http://www.m4driving.sm/files.php?id_c=687&x=2&id_f=1523&cat=M4%20DRIVING%20FILES&s_cat=F1%20Career%20Challenge%20>>%20Mod
  • Alexease
    #26
    Ahogy elneztem, van ott jonehany "inditasi" problema. Remelem, megtalalod a megfelelot.

    (Ezek utan, csoda hogy nekem mindig gond nelkul ment...)
  • Alexease
    #25
    Pl: P: I've done a fresh install of F1 2002, GT Racing 2002 and update v1.2 and I get a frozen or locked black / blank screen after the intro movie when launching GTRacing2002.exe
    S: Theres a bug when there are no existing player profiles. It supposed to take you to the Player creation page but it doesn't. Download this small zip archive and extract it to your F1 2002\GTR2002Save\ folder. You should then be able to get into the menu and create a player of your own.
  • Alexease
    #24
    Itt van valami: http://www.simbin.com/forums/index.php?act=ST&f=27&t=11376&s=1d569f5b4762d9367d5e1c50a3b4213f
  • CSOCSO
    #23
    én olvastam forumokat.. minden második embernek szar volt a gamez. nem vágom mé..oké hogy egy 2 éves rendszeren nem megy, de most 1 hetes rendszerem van... de igy se..aztűn a haverom p4 én se...