19
  • mrzool
    #19
    Úgy látom 1 nap kevés volt a Digital Sunscriber Line (sic!) javítására... Ez már így marad a cikkben?
  • Punker
    #18
    Enternet-nél van 1500-s ADSL is..... (ja és nem üzleti csomagban)
  • [HUN]Stanlee
    #16
    Jo ezeket a sebssegeket tudni!

    Akkor is egytem, T3 marad a legjobb sebesseg. Almodom tovabb es elek a puszta valosagban :-)))
  • Pheel
    #14
    Lusta vagyok utánakeresni a pontos sebességeknek, de a következő a sebességi sorrend (növekvő értékek): T1, E1, E3, T3

    Az pedig, hogy az USA-ban miért T és Európában miért E... Nos ez egy olyan kérdés, hogy ott miért gallon, ha nálunk liter, ott miért MPH, ha nálunk KPH, stb. Csak :)
  • [HUN]Stanlee
    #13
    Hi!

    Elmagyarazna valaki, hogy mi az a E1, E2, Ex jeloles a sebessegekben. Mar latni lattam oket, de nekem is ez a T1, meg T3 van mindig a fejemben. Amugy meg nagyjabol minden amerikabol jon, akkor miert ne hasznaljam ezt a jelolest.

    Miert van az, hogy Mo-n ADSL 384, vagy csak 512kbit/sec, miert nem 768, mint itt, a fritzeknel. Gondolom ez is valami sporoljunk penzt a nepen politika. Adjunk nekik kicsivel tobbet tobb penzert, de ne annyit, amennyit kaphatnanak. Na jol kibasztak velunk magyarokkal, mint mindig. Udvozletem!

    Koszi az SDSL-es infot, majd utana nezek.
  • [HUN]Stanlee
    #8
    Elnezest, ez a DSL nem azt jelenti hogy Digital Subscriber Line?
  • [HUN]Stanlee
    #7
    Hi! Nemetorszagban most meg a csapbol is a DSL folyik. Bagoert lehet DSL-t kapni. FlatRate korlatlan hozzaferes havi 20€, +15€ a Deutsche Telekom-nak, es egyszeri kiepitesi dij 100€. Es ez szinte mindenhol elerheto. Ennyi penzert itteni keresettel(kb 10€/ora) ez tenyleg nem sok. SDSL meg itt szerintem a DSL1500, ami kb 1500kbit/sec-et jelent(2*768kbit/sec) adatmennyiseg korlatozassal, es ez is mindenhol kulon kabelezes nelkul; nem rossz, de akkor inkabb mar Flat Rate. Persze mindenhol kell egy telefonvonalnak lennie :-))) . Ja, es gyorsnak gyors, de azert nem egy egyetemi netsebesseg ;-)

    Udvozletem az otthoniaknak!
  • MiZo@game
    #5
    SZTEM MINDEGYIK ROHADT GYORS!
  • izb
    #2
    viszont távolságfüggö!Igy a kábel jo alternativa!
    Mondjuk nem a UPC!!