39
  • Bradley
    #39
    Különben is itt mindenki hülye csak én vagyok teherlift... :)))
  • Pheel
    #38
    Felhajtás? Te kezdted itt osztani viccesen az észt. Aztán felháborodsz, ha más is elkezd viccelni, csak éppen nem a te szád íze szerint...
  • b
    #36
    srácok, ropogjon az a tűz! attól lesz jó melegetek! :)
  • magyar ember 2
    #34
    Naja, a legtobb ember azt se ruggya mi az a linux, de az biztos jo, mer a haver aszonta...
  • magyar ember 2
    #33
    A linuxot csak azert hozta szoba, mer megint beindult a windows lamerezes. Pedig a linux is ugyanolyan suxx.
  • Bradley
    #31
    Egy szimpla bajkeverő vagy! A cikben egy betű sincs a linuxról, de mivel a kis kedvencedből valaki tréfát üzött, gyorsan neked is kell valami balhé. Egyébként mindenki vegyen azt amit akar. De a linux akkor is olcsóbb.. aki meg nem tudja használni vegyen windowst ez ilyen egyszerű....
  • Aquli
    #28
    kepzeljetek el egy bugos órát...
    vagy milyen lehet a kék halál egy porszívón...
    LOL
  • Pheel
    #23
    Egyébként tényleg drágább egy SZAKÉRTŐ *NIX rendszerekhez, mint Windowshoz. Ez tény. Valószínűleg abból fakad, hogy a MS-osokat futószalagon képzik...
  • Pheel
    #21
    Tényleg elég furcsa, hogy a Windowst kifigurázni VICCES, míg ugyanezt tenni a Linuxszal már "FAME"(FLAME)... Mindenesetre elég gáz mindkét oldal vicce, bár az utóbbiban (Linuxos) volt némi poén is :)
  • Bradley
    #19
    Fasznak vitatkoztok hülyeségeken...
    Akárhogy is, de a linuxnak egyébként is szivesebben elnézem a hibáit és tudod miért? Mert nem kerül annyiba...
  • Munch
    #11
    Hol van ezen a CTRL+ALT+DEL???
    Úgy járunk vele, mint az egyik Galla-paródiába:
    "-Hány óra van? -fél három. -És ezt honnan tudja a cetliről? -Úgy két-három órája mondta meg egy fiatalember, és felírtam a cédullára."
  • Frenzy
    #10
    Meg jo hogy amiota mobilom van, a karoram csak porosodik a polcon, sosem hasznalom :-)