161
Will Rock
  • L Viper #161
    Twisted Sister - I wanna Rock
  • Darkfire Mage
    #160
    Tegyetek próbára !!!
  • Darkfire Mage
    #159
    MEG ha segitség kell már vagy 10 szer végigvttem a játékot mive az eggyik kedvecem ugyhogy mident tudok róla !!
  • Darkfire Mage
    #158
    Hellósztok csak azt szeretém kérdezni kik szeretéek a WillRockon
    Multiplayezni aki szeretni irjo a [email protected] !!!
    Köszönöm
  • magyargyerek
    #157
    Rapidos lehetőség
  • skyli991
    #156
    Jó ötlet, jó játék, multiban izgalmas lenne
  • uuuukkkkku
    #155
    na?
  • uuuukkkkku
    #154
    multizhatnánk...
    aki akar, az adja meg az msn címét, és ott ha min 3an fennt vagyunk, elindítjuk a játékot valaki IP-jével
  • rokka
    #153
    csá
    Ami a játék legelején megy zene annak nem tudjátok mi a címe???
  • 062020
    #152
    Honnan lehet letölteni?
  • zaki
    #151
    én úgy tudom van, kérdezd meg itt
  • KranaZoli #150
    Hali!

    Érdeklődnék, hogy létezik-e a gammához magyarosítás, vagy van-e készülőben?
  • Augustus Gigo
    #149
    Crackek ezrével
  • Lobi
    #148
    Hi!
    Ha valaki tud egy működő crack-ot adni a játékhoz, most próbáltam ki, de ami a játék mellett van, az nem működik!

    Előre is köszönöm
  • Dynamic
    #145
    Nagyon nem ugrik be, de nem lehet hogy van valami kapcsoló vagy kar amivel lentebb vagy fentebb tudod tekerni a láncot?
  • magus
    #144
    igen vannak de vagy nagyon fenn vagy nagyno lenn vannak
  • Dynamic
    #143
    Ha jól emléxem vannak valami forgatható láncos biszbaszok(hidak?) a puska környékén, de lehet hogy az nem ott van.
    Nedm emléxem, de hátha...
  • magus
    #142
    az elso palyan ahol van egy korszeru csarnok kozepen egy puskaval, es korben fellehet menni a lepcson a masodik szintre. ott mit kene csinalnom?
  • dikki*yysw
    #140
    Nem, 80-at mondtam.
  • dikki*yysw
    #138
    Végre, kipróbálhattam coopban, és azt kell mondjam, nagyon jó :)
    A Serious Sam-et tényleg nem tudja überelni, de mi nagyon élveztük négyesben. Kicsit túl hamar halnak az ellenfelek még hardon is, és a SSben volt az a jelenet amikor a végén kb. 1000 lócsontváz jött rád, utána meg vagy 200 óriásbika. Az hatalmas volt, ágyúzni a dögöket :DD
    Itt ilyen (legalábbis eddig) volt, de egyáltalán nem rossz. Az engine alulmúlja a SS-t, talán ez a legszembetűnőbb, pedig két évvel idősebb. Nagyon rossz az ugrás például, vagy a lépcsőn felfutás.
    Az egyetlen komoly negatívum, hogy akkora SS koppintás, mint a ház. Azért ennyire nem kellett volna. Nyugodtan lehetne SS Third Encounter.

    Végeredményben: 80%
  • steweee
    #137
    télleg nagyon szar. egyetértek. pedig már nagyon vártam, és a chaser is csalódás. de nem ennyire
  • dikki*yysw
    #136
    Azért megnézem én is még. Coopot nem nyomunk? :)
  • dikki*yysw
    #133
    Egész jó. Egér tényleg furcsa, de a többi egy kurva nagy SSam klón. Ami nem negatív értelmű :pp

    Csak meghaltam, és nem volt kedvem újra tolni azt a részt. Majd jövő héten.
  • dikki*yysw
    #132
    De mé nincsen. Na felrakom a játékot, aztán egy hétre eltűnök. Talán jövő hét ilyenkor már apríthatok.
  • dikki*yysw
    #128
    Még nincs. :(

    Will Rock v1.0 [GERMAN] BLOOD PATCH

    Basszus, ez csak germanból van? :))
  • dikki*yysw
    #127
    ftp://ftp.ubisoft.com/games/willrock/patches/WillRockPatch_US_1_1.exe

    cracket keresek mindjárt.
  • neo-78
    #126
    hi, honnan lehet letölteni a patch-et? ja és a játékban nem hallom, ha a fegyveremmel lövök, ennek nincs is hangja???
  • Dynamic
    #125
    Neked is azt tudom javasolni, hogy kérj egy mentett állást a lándzsás rész utánról.Valamiféle érdekes bug lehet bár nekem nem ott jött elő, hanem egy szobában ahol kilődöztem sorba a vázakat és a hordókat, mégis megakadtam bennük(miután eltüntek), mintha még ott lennének.
  • dikki*yysw
    #123
    :D kircsi :D
    leszoktál már az accelről? :D

    sajna jövő hétig még nem tudunk játszani közösen. De ha vki tudna indítani szervert, akkor szóljon. Szerveződjünk! :)
  • Bandew
    #121
    Kösz a cracket!

    Tényleg gáz a játék!!
    Ha az egér nem szarakodna annyit, még egész jó lenne.
  • zaki
    #120
    próbáld meg ezt a crack-et
  • Bandew
    #118
    Hiába crackelem, kéri a CD-t.
    Valami tipp?
  • Skynet
    #117
    I wanna rock! ROCK!!!
    :)))))))))
  • zaki
    #116
    na most volt szerencsém kipróbálni a játékot, hát mit mondjak... eléggé gyenge volt, kb 15-20 perc után uninstall volt. M.A.D.-nak igaza volt, ez csak 1 játék a szar FPS-ek közül. 1edül ami tetszett benne, az a menüben felcsendült zene
  • PetruZ
    #115
    Senki sem mondta, hogy a SSam HL-szintű csoda. Azt mondtam, hogy a SSam-hoz _képest_ a Will Rock sztem gagyi. Nem elsősorban grafikailag, hanem legfőképpen a fizikában és a hangulatban. A SSam-ot én speciel nagyon csípem, minden agyatlansága ellenére. :)
  • JxOxExY
    #114
    Zeusnál a villámok ellen fedett helyre kell iszkolni különben tisztesen picsáncsíp.
  • Dynamic
    #113
    Én végig toltam.Szerintem napi fél óra-óra kikapcsolódáshoz megfelel.Elég rövid, közepes fokozaton könnyebb, mint a SSam, bár az utolsó főelenféltől elég g*ciség, hogy ha villámot kezd lőni az mindenképp eltalál és leszed vagy 70 HP-t.
    Amúgy szerintem, meg enyhén szólva költői túlzás, hogy nyomába sem ér a SSamnak.Te jó isten, mintha az valami Half-Life szintű csoda lenne.Ugyanaz az agyatlan hentelés,ugyanazzal a grafikával, ugyanazokkal a stílusjegyekkel(sőt még egy pár hang is megegyezik, és a sok SSam szörnynek is megvan a WillRock beli megfelelője)
  • Jano
    #112
    Ja, ahogy többet nyomok nekem is ez jön le.... Ismét egy B osztályú fps.
  • Skynet
    #111
    Az egeres ügy nállam is jelen volt,de miután a vsync-et yesre írtam az ini-ben már sokkal jobb...baromiritkán és minimálisan fordul elő az egérbegyorsulás..
  • PetruZ
    #109
    Hát az azért túlzás. Will Rock max. a cipőfűzőjét kötheti be Samu bácsinak. Talán érdemes arra a szintre... :/

    Borzalmas fizika (pl. ilyen lépcsőzést utóljára a Postal2-ben láttunk), gagyi poénok, felesleges erőforrás zabálás (minden két-három terem után tölt, a SSam _egyben_ be bírt húzni több négyzetkilóméternyi vegyesfelvágott területet, estébé), szerintem felejtős kategória...