161
Will Rock
  • Dynamic
    #108
    Ha jól emlékszem valahol van egy kapcsoló, aminek hatására kinyílik az egyik nagy kapu és bejön rajta Hephaistos.Bár a kapcsoló nem bizos, nem emlékszem...
  • dikki*yysw
    #107
    Az kúl :P Nekem MS1.1a van, régebben A4tech -el nyomtam. Most ki akarom rakni a vitrinbe, hogy "a világ legfosabb egere.." :)
  • Cvd
    #105
    Kis segítséget kérnék:
    Elakadtam egy arénában. Itt lehet megszerezni középen az Acid Gunt. Két szintes (illetve 3, de a harmadikra nem tudtam feljutni), a másodikra egy dobbantó juttat fel. Az alsó szinten van két ajtó, de mindkettő zárva, és már mindenkit kinyírtam a pályán (a statisztika szerint is). Arra tippeek hogy itt kellett volna Hephaistosnak is megjelenni, de nem jött. Továbbjutott már valaki innen? A pálya neve "The Hephaesteum". Előre is kösz.:)
  • justin
    #104
    Nem.
  • Jano
    #103
    Nem sokat játszottam eddig, te tök Serious Sam.
  • Jano
    #102
    ...rákattintok...
  • Jano
    #101
    Néha tényleg elég furcsán viselkedik az egérmozgatásra.
    A fekete képernyős balhé nekem is beütött, de nyomok egy windows bill-t (vissza a desktophoz), aztán a tálcán rákattintottok a játék ablakára, és onnantól jó. 8-o
  • And5
    #99
    na már rég itt pihen eza gém a gépemen szerintetek megéri elbaszni 10 percet azzal hogy felinstallálom és megnézem?
  • dikki*yysw
    #97
    Igen, ez érdekes :) Régen nem bírtam invert mouse nélkül játszani, aztán egyszer elgondolkoztam rajt, hogy már vagy egy hónapja nem használom. Nem tom hogyan :)
    De az accel sztem nagyon gáz.. a "nagyok" közül senki sem használja..
    Persze, amint írtad vmi gyengébb optikai egered van. Ha tudsz, szerezz be egy MS1.1a -t, vagy egy Logitech MX300/500/700-at. Azon akkorát rántasz, amekkorát akarsz, nem hibázik.
  • TheZsenyka
    #93
    Ja, meg ez a beteges mentés: ha elrontod, akkor a pálya szépen visszadob. Undorodom az ilyen save opcióktól. Sok gammát emiatt nem játszottam végig. Mekkora egy lámaság. Nem a nehézség, hanem az unalom teszi tönkre. Huszadszor mész neki ugyanannak a résznek.
  • TheZsenyka
    #92
    Nagyon sirály a gamma, csak kicsit sok az ellenfél...
  • dikki*yysw
    #91
    NÉLKÜL nem tudnál játszani?
    Belehalnék, ha acceles gépet kéne használnom.
  • justin
    #90
    Nem ér meg ennyi szarakodást ez a game. Ha esetleg kijön hozzá egy patch, akkor talán végigjátszom, addig semmi értelme.
  • justin
    #88
    Egyébként nekem így sem jó :)
  • justin
    #87
    Idézet egy másik fórumról:

    --------------------------------------------------------------------------------
    i have a mouse issue. sometimes the mouse moves way too fast
    --------------------------------------------------------------------------------



    yeah same error for me to without vsync on.
    with vsync on the mouse is perfect atleast on my system.
  • justin
    #85
    Ha van lehetőséged próbáld ki, és majd meglátod mennyire szokatlan. Egyébként kipróbáltam, egérgyorsítás nélkül is ugyanolyan szar az irányítás.
  • Factor_007
    #82
    nekem ez volt az egyik ok amiatt töröltem
  • Örm
    #80
    Nekem is ACE codec van fenn mégis működik tökéletesen.
  • dikki*yysw
    #78
    Szerintem meg SENKI ne rakjon fel SEMMILYEN codec pakkot, mert hatalmas lámaság, és csak szívás van vele.
    Mondja már meg vki, mi a fasznak codec pack?
  • JxOxExY
    #77
    Rakjátok fel Vinnie által javasolt ace 5.9-t.Nekem előtte 5.01 volt+Nimo, de ahogy felraktam a 5.90-et egyből müxi.
  • TheZsenyka
    #76
    Amúgy tök sirály a cucc, csak kicsit túl pörgős. Szép hatalmas terek vannak benne.
  • TheZsenyka
    #75
    FEKETE KÉPERNYŐ

    Skaccerok, nem akarom megjátszani hogy baromira okos vagyok, de van egy sansz:

    nekem kb. 10-12 másodperc után jön be a gamma, de aztán bejön, nem lehet hogy csak várni kéne? Elősztör Én is azt hittem hogy ledurrant.
  • Dikkma
    #74
    Nem értem, mindenki ace codec packokkal szarozik. Minek?? Felrakom az 5.05-ös corporate divx-et, winamp 2.9x-et, egy xvid codecet, meg a quicktime-ot és megy MINDEN.
    A topicok fele arról szól, hogy ace codec pack miatt így szaggat a gép úgy szaggat a gép.
  • Dynamic
    #71
    #54-es hozzászólásban van egy tipp...
  • Avicularia
    #68
    Szintén :(
    Nálam is fekete képernyö :(
  • Dynamic
    #64
    Nekem suhognak a balták, nyilak, minden...
  • Factor_007
    #62
    nekem olyan hibám volt hogy ha az egeret rávittem a falra akkor olyan volt mintha a sensy lecsökkent volna, miután elvittem a falról visszanött a sebesség. elég szar volt ugy játszani
  • Lateof
    #60
    Mindegy, koszi. Remelem nem lesz tobb ilyen:/
  • Dynamic
    #59
    Van egy mentett állásom, de az már jóval a lándsák után van.Azért elküldöm, ha akarod használd.
  • Lateof
    #58
    Akkor megtenned, hogy elmesz a landzsak utanig es elkuldod a mentest?:)
    Vagy akarki...
  • Dynamic
    #57
    Nekem volt hasonló bug egy kisebb szobában.Szétlőttem a vázákat, azok el is tűntek egy idő után de ugyanúgy neki mentem a semminek, mintha még ott lettek volna a vázák.
    Amúgy passz.Ha nagyon nem megy, sztem kérj valakitől egy mentett állást.
  • Dynamic
    #55
    Szerintem ez kicsit túlzás.Főleg ha UGYANAZ a kettő.Szvsz ha a SSam 100 pont, akkor ez kb. 80 pont.
    A különbség annyi, hogy mások a szörnyek a fegyverek.
    De amúgy ugyanaz.Minden szörnyek megvan a SSam megfelelője, a hangok is ugyanazok, meg a grafika stílusa(annyi, hogy ez nem annyira színes)hentelés tonnaszámra,rock and roll...
  • Lateof
    #54
    Nalam is ez volt, aztan eszembe jutott, hogy a codec-ek okozhatnak problemakat a drivereknel: letoroltem a codec-et es megy.

    Viszont nekem is kene egy kis help: a csapdaknal, ahol a landzsas ajton kene atmenni egyszeruen beragad a semmibe, es megol a landzsa. Pedig jo idozitessel probalom, es mar vagy harmincadszorra. Ujrakezdtem az egeszet is, de ugyanez a helyzet. Ha masnal is volt ilyen, es sikerult kikuszobolni a hibat, akkor legyszives irja meg, mit kell tennem. Koszi.
  • Factor_007
    #53
    ÁÁÁÁÁÁÁRRRRRGGHHH gagyi nagyon gyenge SS2 utánzás pontosabban ugyanaz csak a kezen lesz vér ha megsérülsz
    amugy nem játszottam vele negyed órát sem és töröltem mert meg sem közelitette a SS2-t sem hangulatban sem semmiben
  • justin
    #51
    Hát nem tudom. Nekem a SS könnyebbnek tűnt. De lehet, hogy csak a reflexeim voltak rosszak délelőtt, de majd most. :)
  • Dynamic
    #50
    Szerintem nem olyan nehéz a játék.A SSam szerintem keményebb volt.Legalábbis a 2. főellenfél után vagyok(ha minden igaz Hephaistos a féllábú kovács lehetett), de eddig annyira nem volt nehéz.
  • justin
    #48
    De sajnos nekem is olyan. Baromi szokatlan. Először azt hittem, hogy az irányítás szar, de aztán rájöttem, hogy nem.
  • JxOxExY
    #45
    Kösz Dynanmic a crackfixet,de sajna nekem igy se megy......Egy nagy fekete semmi jelenik meg ha elinditom.Xp,amd,radeon8500(legújabb omega driver).
    Valakinek valami tipp??
  • gergou
    #44
    ok, koszi
  • zaki
    #43
    #35-ös hozzászólás...