840
Republic: The Revolution - www.novistrana.com
  • antijedi
    #180
    amugy orosz anyácskánknak igen is voltak gyönyörüszép, ultramodern kirakatvárosai (csak oda mehetek külöfldiek a többi várost nem "kellet" látniuk... :DDDD)
  • antijedi
    #181
    amugy egy dolgot nagyon hiányolok a www.novistrana.co ról: hogy nincsen fent a site oroszul vagy a republic "halandzsa" nyelvén, spanyol helyett inkább orosz kéne, könyörgöm mi köze ennek a spanyolokhoz?? :DD
  • antijedi
    #182
    eheh ez de poén:
    http://www.novistrana.com/country/talking.html
  • a.carkey
    #183
    Nem, mert 24 az az amerikai relase, 27 az európai ... :(
    Eidos new yorki cég, 6 óra eltolódás, kb így jön ki 14 órára a megjelenés. Ez a hivatalos. Na már most, hogy warezban mikor lesz, az már kérdéses, de én estére szavazok ...

    Sztálin karja + sajnos ma is lengedezik ...
    Pl. Észak-Koreában, Kubában és Kínában, bár az utóbbi kettőben voltak javulások, de ÉK az valami nagyon gáz hely. Idióta kóreaiak. Röhej, hogy nem döntik meg ...
  • a.carkey
    #185
    Pontosan!
  • a.carkey
    #186
    Nu baz!
    Ez durva lenne. A következő "törpént" a megjelenési dátumokkal:

    A "www.EBGames.com"-on kettő is van ... :):

    (Durva lesz) az egyik:

    2003. augusztus (!!!) 14.
    a másik:
    2003. június 25.

    A "www.gamershell.com"-on pedig:

    2003. június 24. az amerikai megjelenési dátum.

    Ha az EBGames-est meglépik, akkor valószínűleg baszhatják a sikert. Így tuti, hogy ismételten nem lesz normális játék a nyárra!!!

    Én speciel meg akartam venni, de ha ezt meglépik, én tutira nem veszem meg náluk. Az apjuk farkával szórakozzanak!!!
    Ezer %, hogy a SE Galaxies miatt lesz a csúszás. Úgy gondolták, hogy ha most jön ki szinte vele egyidőben az SWG reklámhadjárata megteszi a magáét és nem fog a Republic akkorát durranni, mint amekkorát durranhat augusztusban, amikor az SWG láz alább fog hagyni. Azt hiszi az Eidos, hogy a goldon lévő új Lara Crofttal majd nagyobb sikert érhetnek el. Qurva anyjukat. Az SWG-t képes a Lucasarts a jelenlegi - sokak szerint erősen béta - állapotában legalább amerikában piacra dobni, az Eidos meg nem kockáztat. Dögöljön meg, ha nem adja ki az először kihírdetett időpontban. Gondoltam kicsiny közösségünk szétmultizza a fejét a Republiccal (én speciel az SWG-ért való várakozási időmet nagyon szívesen kitöltöttem volna vele), erre először bugfix időt kérnek, 1-2 hétre (na persze, ezt eddig nem tudták???), majd napvilágot lát ez az undorító dátum. A Q.A.!!!
  • a.carkey
    #187
    SW
  • antijedi
    #188
    remélem ez nem fog előfordulni, bár nekem az is megelel ha elhalasztják de azért a warez verzio kijön, megvenni tuti nem fogom, max ha nagyon jo a multy és nagyon muszály hozzá, de ha aug-ban lesz csak akkor még akkorse :D
  • a.carkey
    #190
    Szerintem az holnap, de az eu tuti, hogy késni fog! Az amcsik meg majd kapnak egy patchet ...
  • Pluskast
    #191
    Nem baj:)!
    Ki akarom próbálni!!!
    Az, hogy amcsi az már csak részletkérdés
  • I.C.ram
    #192
    Hehe csak, hogy az nem a Szocializmus végterméke, hanem Nagy Péter cár reformjának eredménye.
  • antijedi
    #193
    nem tom mibajod a szocializmusal, stálin bá majdnem gyártot szibérián keresztül egy "panama csatornát" csak aztán valahogy elfoggytak a fogjok a csákányozástol :DDD
  • a.carkey
    #194
    Ezek szerint regisztráltad magad. :) Meguntad a várakozást ...
  • skristof
    #195
    hali!
    felteszem ismét kérdésem, hátha van itt vki, aki toodja rá a választ:
    gépigényről van már vmi info?
    Kristof
  • Dns5000
    #196
    na van mar?
  • a.carkey
    #197
    Ajánlom a figyelmedbe a #183-as hozzászólásom ...
  • Dns5000
    #198
    bruhuhu
  • a.carkey
    #199
    Egy elég megbízható site megjelenési dátuma! :)

    Szóval reménykedhetünk ...
  • antijedi
    #200
    szvsz én csak a két szememben bizok, majd ha elmondhatom hogy siekresen emgdöntötem az első kormány hatalmát na majd akor aszondom kiojött.... :DDD
  • a.carkey
    #201
    Nem, akkor vége a játéknak ... :)
    (De hátha lesz freegame. Ha nem lesz, túl sok értelme a játéknak sem lesz. Utálom, ha "más" küldetéseket kell állandóan megcsinálnom. Úgy nem tudok kibontakozni ... :))
  • antijedi
    #202
    én eleve ugy képzelem hogy küldetések nem nagyon lesznek, max egy tutorial a trükkökről és kész... :D
  • a.carkey
    #203
    Ezek amerikaiak baz! Tudod milyenek?!
  • a.carkey
    #204
    Mellesleg ha csúszna, egy kérdésem lenne a készítőkhöz: phaszért nem lehet most kiadni? Ha tele van buggal, majd jön hozzá egy patch, mint a SWG-nél ...
    Csak már játszhatnánk vele. Ha megjön időben, akkor egy ideig elvonulok a világ elől. :)
  • a.carkey
    #205
    Szerintem ma úgy fog kijönni, mint a Blitzkrieg: először egy nagyon is működő game, majd a full! Szerintem. Remélem igazam lesz ... :(
  • antijedi
    #206
    remélem nem lesz igazad, nekem egybol a full kell :D
  • Pluskast
    #207
    Már régebben is regisztráltattam magamat csak a nevem egy kicsit el lett írva ezért nem szoktam használni:)
    Amúgy az nforce-on még nincs fennt szóval szerintem ma nem is lesz kiadva
  • Dns5000
    #208
    na van mar valami?
  • Pluskast
    #209
    Semmi.
  • Beagie
    #210
    Gamershell szerint Aug 14.

    (tegnap még junius 24 volt ugyanitt)

  • a.carkey
    #211
    Ja! :)

    Miután a kis pfaszszopók észrevették, hogy a "today" túl hosszúra nyúlt, így beírták ezt. De a kamukirályok, még mindig nem javították át az európai megjelenést :)
  • Pluskast
    #212
    És az amcsi megjelenés?
    Az mikor?
  • Beagie
    #213
    Az aug. 14 az amerikai megjelenési dátum :(
  • Pluskast
    #214
  • I.C.ram
    #215
    Nem csalódtam a dologban... Ez a játék már lassan a Duke Nukem Forever-rel vetekszik. Ezt is készítik már 5-6 éve.
  • Beagie
    #216
    Csak azt nem értem miért nem lehet nagyjából pontosan meghatározni azt a rohadt release date-et. Persze lehet hogy nem akarják 1*re kiadni a Tomb Raider 6-ot (azzal is mit művelnek) meg ezt.




  • a.carkey
    #217
    Az már legalább GOLDon van! :(
  • zaki
    #219
    aham... előző héten még azt írták, hogy a hétvégén már a boltokban lesz a játék, most meg már a megjelenési dátum: 2003 summer...ennyit az eidos-ról...
  • a.carkey
    #220
    Mocskok! Mind mocskok!
    Higyjétek el, minden cécó a Star Wars - Galaxies miatt van. Ez tuti. Amíg arról el nem terelődik a figyelem, hogy más is labdába juthasson, addig normális játék nem fog kijönni ...
  • antijedi
    #221
    ebbe azé nem vagyok biztos mert sokan vannak akiket nem érdekelnek mmorpg-k emiatt nem csusztatnának single-s játékokat is... :D
  • zaki
    #222
    de ez volt a cm4-el(championship manager) is, az is csúszott vagy fél évet, nyalja meg a cerkámat az eidos