Visszaesett a kalózszoftverek aránya

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Pheel
#14
Közel sem. A BSA-t több nagy cég hozta létre, közülük csak egy a MS. Persze a legnagyobb, de hasonlóan ott szerepel a nevek között az Adobe vagy a Macromedia is. Esetleg a Corel sem ismeretlen cég számodra. Õk is.
Cheky
#11
"A BSA szerint a kalózszoftverek terjedése éves szinten 13 milliárd dollár bevételkiesést okoz a szoftvercégeknek"

Mi a faszért gondolják, hogy ha nem lenne kalózkodás, akkor mindenki megvenné az eredetit?
GRRR

\"De én elszegényedtem. Csak az álamim maradtak. Álmaimat a lábad elé terítem. Óvatosan lépdelj, mert az álmaimon lépkedsz\"

[HUN]PAStheLoD
#8
akkor is mért kell pont HP gépeket venni? Kompleten? CD meghajtóval meg floppyval ha úgyis le van tiltva (suliba)
kormányzatnak mért kell 17" -os TFT ??? és mért kell 2,4 P4 ??

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

Benedekco
#7
álmodok még 1 kicsit! 😊

Mé há nem?

Benedekco
#6
szerintem is jöhetne valami fejlõdés ezen a téren és totál igazadvan ecsém!
lehetne pl UHU-Linux is az alternatíva??? IGEN!!! 😊

Mé há nem?

Mike at home
#5
nem egyeb ez mint hasrautes, meg onigazolas, lam milyen jol dolgoztak

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

b
#4
no akkor hadd bigyesszem ide az én szerény véleményet is.

bennem vegyes érzelmeket kelt, hogy nagymagyaroszágon csökkent az illegális sw használat. nálunk szerintem azt kell elérni, hogy minél többen használjanak számítógépet, internetet, stb. ezeket a balkáni állapotokat, amik egyes cégeknél vannak fell kellene számolni. természtesen nem azt mondom, hogy minden áron!

viszont kovács, magyar és gyurcsány elõtt ott kell lebegjen münchen példája. ha egy olyan kis sváb falu, mint münchen el tud vonatkoztatni a redmondi sötét úrtól, akkor egy olyan nagymagyar, fényes világvárosnak, mint budapestnek is bizonyítottan lehet alternatívákat találni.

szóval szerintem még több erõt az alternatívoknak! minden téren! 😊 elvtársak, tiszta, nyílt, egyenes, szabadversenyes kapitalizmust szeretnék látni, a kommunista tervgazdálkodásnak vége! 😊

Hustler_hu
#1
LOL