64
  • e-jay
    #64
    :: Palace Portal ::
    A Warez Alliance tagja.
    Albumok, Maxik, Single-k, Oldiezok, mindössze 160Ft+ÁFÁ-ÉRT! Ezt a lehetőséget te sem hagyhatod ki!
    http://palace.cjb.hu
  • Benedekco
    #63
    az FX 1 butított 3DFX :)
  • TheZsenyka
    #60
    "Az ATI egy rakás szar."

    Gratulálok. Ha már hülyeségeket beszélsz, legalább titokban tedd.
  • Bandit21
    #59
    Hát ez talán betudható annak h a 5800 2 slot-ot, az R9700 pedig 1et foglal...
    Bár remélem, h ezt csak poénnak szántad...
    :)))
  • sztavrosz
    #58
    Én kész érvekkel jövök! Az nVIDIA azért is jobb, mert 5800-as kártyájukhoz sokkal nagyobb dobozt adnak, mint a ATI 9700-hez.
  • Bandit21
    #56
    Jaja! HÖHÖ...
  • sztavrosz
    #53
    Szóval! Te tetű, szarfaxú HiperG, te akkora egy láma vagy, hogy Tibetbe útlevél nélkül utazhatsz (jó voltam atinever tesó?). :))
  • sztavrosz
    #52
    Bocsánat testvér, elírtam!
  • sztavrosz
    #51
    átinevör: veled csak egy baj van. Anyád manduláján kellett volna, hogy végezzed.
  • sztavrosz
    #48
    Az ATI egy rakás szar. Mindent kitalál bmeg, hogy bemocskolja a riválisát. Az 5900-es FX jobb és kész, a 3dmark/futuremarknak pedig a 2001 óta nem hiszek. És még vmi, hogy miért nem fogok soha ATI-t venni. Kétszer volt ATI kártyám és kétszer basztam rá (a legendás képmínősége egy rakás xar, úgy pöttyözött bmeg, hogy na), ezek után pedig csinálhatnak bármit, harmadszorra nem fognak bepalizni. Az nVIDIA nem árul zsákbamacskát, az MX annyira szar mint amennyibe kerül, az FX pedig annyira jó, mint amennyibe kerül. Az ATI pedig gyártja csak tovább suttyú, olcsó húsnak híg a levele VGA kártyáit, akik ezt veszik, meg is érdemlik. Aztán örüljenek, hogy fjúcsörmárk 100 ponttal többet dobot ki neki, aztán egy jó driverre (ami nem fagyott) félévig kellett várni míg megjelent (emlékeztek még ATI fanok a 9700 drivereire?). És annyit elárulok, hogy a Microsoft sem hülye, az XBOX-okban nem azért van nVIDIA, mert az a rosszabb. Szóval az ATI fanatikusok nyalják ki, a fogyasztók pénzszavazatai nem titeket igazolnak.
  • Braveheart
    #42
    Úgy látszik, az nvidiások kifizették a kenőpénzt, hogy simítsák el az ügyet...
  • Benedekco
    #39
    érdekelne: ha pl gamékkal tesztelnének az emberek akkor minden gaméhoz csinálnának ilyen "optimalizálást"? vicces lenne ha pl igen és akkor m1ek a doom5-be és nincsenek ellenfelek azaz mongyuk nemlátom őket csak mert optimalizáltak! (3dmark2k1 amikor a sárkány nemvolt meg de a csajszi ott űlt a levegőben GFFX-el!)
  • TheZsenyka
    #35
    Mert a 3DMark project vezetője lófejet talált az ágyában reggel, a postája között meg volt egy szép vaskos boríték amiben Ő maga látható hiányos ruházatban egy fiatalkorú lány társaságában...
  • RpPRO
    #29
    Napok ota ezzel van tele a net es volt vki aki aszonta: ha az nvidia az "optimalizasanak" koszonhetoen pl. egy fekete kepet renderel a mother nature test-ben es ossz 100000 pontot gyujt, akkor az optimalizalas? Ne rohogtessenek mar! Ott vannak a kepek! Nem eleg bizonyitek? A madonion programozoi megirtak a progit, szep elesek a kepek, texturak nem elmosodottak. Ha egy nvidia driver ezeket lerontja (ertsd: csunyabb lesz a kep), akkor ugyanannyi lesz a gpu munkaja? Rtcw-s (vagy quake motoros progik) nyelven ez ugy szol, mintha picmip 5-tel tesztelnenek, mikor picmip 1-gyel kene. Csak 2 idezet http://www.warp2search.net/-rol:
    1. So basically: NVIDIA is very good at optimizing (+24%) and ATi is very bad at cheating (+2%).
    (This is a joke, nofi)
    2. Hail to the allmighty Dollar...
  • Bandit21
    #22
    Ez tényleg k*vajó!
  • Borg
    #21
    Ez azért igy nem teljes.
    Ugyanis a cikkben az is benne van, hogy a futuremark kijelenti, hogy noha optimalizáció, helye nincs a 3dmark03ban, tehát a patch továbbra is ki fogja küszöbölni.

    Az már más kérdés, hogy az nV megjelent az ügyvéd gárdájával, és olasz maffia módjára nyomást gyakorolt a futuremarkra, aki valamelyest meghátrált.

    A fórumban az FX topicban le van irva, akit érdekel oda nézzen be...
  • [HUN]PAStheLoD
    #20
    csalt az mint a zsidó a pénztárnál ,de "baráti" megállapodást kötött egy pár 1000 dolcsis
  • magyar ember 2
    #19
    Vagy az nvidia fizetett hogy lejarassak. :)
  • magyar ember 2
    #18
    +lepo es mulatsagos
  • Benedekco
    #17
    sexmachine barátunk igazán jól kifejezte a helyzetet és ha ezt valaki nem látja (nem akarja látni) az LEHET hogy át lett baszva! amúgymeg ez az atinever gyerek 1 F*SZ! atinever, nekem is Nvidiám van mert nemvolt 1 büdös vasam sem amikor vga card-ot kellett vennem ezért vettem 1 ilyen envídiás 3d-s lassító kártyát! remélem izzik a fejed a dühtől! egyébként nemértelek téged fizet az NV vagy csak ilyen kis seggnyaló vagy, aki azt reméli hogy egyszer majd 1 szép napon a nagy NV jön és +pillant amint a fórumban itten isteníted aszt cserébe kapsz tőlük 1 Vood.. izé GeforceFX-et? A futuremark meg lejáratta magát, maradt volna MadOnion.
  • Rockety
    #13
    figyu Futuremark vagy visszavonod vagy mi vonunk ki téged...- Nvidia

    saccra.
  • Cat #11
    http://www.visiontek.com/

    kurvajo :)
  • Cat #10
    szerintem ezen az egész ügyön eddig csak a futuremark vesztett - a hitelük legalábbis zéró
  • EvilDead
    #7
    Tipikus összeesküvés-elmélet :)))) Akkor az is lehet, hogy az ATI fizette le a Futuremarkot, hogy szándékosan vádolják meg az nvidiát. Vagy egy szimpla tévedésről van szó. Vagy az nvidia fizett, hogy vonják vissza a vádakat... Bármi lehetséges, tippelgetni meg felesleges szerintem. De egy biztos....te ATI fanatikus vagy. Nekem nvidia kártyám van, de leszarom, mit írnak róluk. Ha eddig beváltak a kártyáik, ezek után is be fognak. Mint ahogy az ATI kártyák is a tulajaiknak.
  • item
    #3
    hehe, most estek pofára a futuremark-os fiuk...
    Nemsikerült a "véres" hadjárat az nVIDIA ellen!
  • TheZsenyka
    #2
    Egyre cinkesebb ez a történet.
  • ÁjjLe BoBBi
    #1
    valyon ez a kijelentés a future mark részéről mennyi pénzbe került az nvidianak ? :)