15
Spy Hunter
  • fearfan
    #15
    Én végigtoltam PC-n és a következő a véleményem:
    Az alapszituációval semmi gond sincsen,hiszen az első részben is bejött ez az autóval lövöldözünk,robbantunk stílus.A gond ott kezdődik,hogy kevés ilyen autós rész van benne,ami engem irritált.Ehelyett teleraktál borzalmas TPS részekkel,amik rövid időn belűl eléggé fárasztóak és unalmasak,ráadásul az irányítás is pocsék(még gombkiosztás sincs róla).
    megint alig van benne mentés és az ellenségeknél alig van egységes fegyver,mert mindegyiknél más-más típus van.A célzás is szörnyű az MI-ről nem is beszélve.Bugos technikai malőrökkel van tele és az optimalizálás is csapnivalóan rossz lett (23 FPS volt a maximum akármilyen körűlmény között,még hogyha mindent levettem a béka feneke alá.)A járművek irányítása egy fokkal jobb lett azért.12 küldetés van benne,ami az elején baromira hosszúak,utána hírtelen egyre rövidebbek a missziók.Az a 6-8 óra játékidő bőségesen elég szerintem.
    Ha budget kategóriába fogják adni,akkor megérhet egy próbát,de különben szerintem messziről kerülni kell,mert az ember csak fölhúzza magát rajta és ezért kár.
  • Shep
    #14
    Tényleg nem olyan rossz ez a játék, az elején tényleg full gagyinak néz ki de utána egész korrekt. Igaz ,hogy grafikailag ps2 színvonal (mondjuk eleve arra jött ki, meg box-ra) de jól el lehet vele szórakozni. Sajnos a kivégzések nem ütik a Dead to Rights színvonalát de azért nem rosszak.
  • Shep
    #13
    Nem tud valaki egy mini image-t? Nekem nem akar elindulni és elvileg az kellene neki.
  • The Protector
    #12
    Ez egy nagyon jó game.2éve végignyomtam xboxon.A grafika ugyanaz mint sima xboxon.Jó game.A főszereplő pedig a the Rock(dood,amazonas kinye).Röviden egy lövöldözős játék.Plussz lehet benne verekedni és nagyon brutál pankrációs fogásokkal kivégezni.VAgy egy fasza autód amellyel kell menni.A kerék oldalából éles tárcsák jönnek ki.Lőni is tudsz belőle.Vmint átalakulhat motorcsónakká.És ha szorul a hurok szétbomlik a kocsi és egy motor lessz belőle.Nem rossz játék csak nagyon régi.
  • Shep
    #11
    Tisztára ps1-es a grafika. A játék legalább élvezhető?
  • grebber
    #10
    Lol most néztem csak ki a szereplő jó színész :D
    2990FT magyar felirattal a game!
  • strebacom
    #9
    Hát tényleg elég szar a graf, amúgy a játék nem lenne rossz...









  • strebacom
    #8
    Egyellöre nem tudom elinditani Vistán mert a starforce driverre bluescreen-el reagál...
    Próbálom XP-n...
  • grebber
    #7
    Szerintem ez a folytatás lehet!
  • strebacom
    #6
    Most kijött megint vagy mi van???


    SpyHunter Nowhere To Run (2009/RUS/)

    Year: 2009
    Genre: Action / Racing
    Developer: Midway
    Publisher: New CD
    Platform: PC
    Language: Russian only

  • neménvoltam
    #4
    Milyen fajta játék?
  • WiZZaRD
    #3
    es valoban:-)) delete:-)
  • JxOxExY
    #2
    SHU3E7RVCCRBFHSS
    Megnéztem és töröltem is le!Valami elképesztő nagy faszság!Screenshootban tök szép grafikája volt, de élőben...pfff!
  • WiZZaRD
    #1
    hi! leszedtem ezt a gamet, egesz erdekesnek tunne az infok alapjan, csak eppen kellene hozza egy serial is :-/...nem tud vki egy mukodo serialt veletlenul?