266
Mi történt ma Veled?
  • Braveheart
    #266
    Ismerősöm gépét szereltem, csocsóztam haverokkal és hazafelé menet beleléptem egy hatalmas kutyaszarba, ráadásul vezettem is utána...
  • PíszLávJuniti
    #265
    lógattam a tököm, most este nosztalgiáztam régi topikokkal
  • wizy
    #264
    felkeltem, megvártam, mig mindenki elmegy itthonról, beraktam a Gyűrűk Ura 3-at, néztem délig, megebédeltem (zacskós leves+májas kenyér), és most a gépen southparkot nézek:-)
  • artschiatwork
    #263
    Felkeltem, bejöttem melózni, reggeliztem, elmentem vásárolni, visszajöttem az irodába, ebédeltem otthon, visszajöttem, ittam egy kávét, most fórumozok :)
  • FtranX
    #262
    hát ha lesz stexem, akkor lehet róla szó. ;)
  • cSuwwi
    #261
    én annyit látok, amennyit akarok. 1 km-re lakom a ferihegyi reptértől :)
  • Prank
    #260
    láttam egy repülőt...
  • LittleL
    #259
    Kimegyünk együtt.
    Úgyis nemsokára megyük Parndorfba, az amarikai stílusú
    bevásárló udvarba, ahol a TV 2 is kinnt volt.
    Ott lehet a legolcsóbban márkás ruhákat venni.
  • cSuwwi
    #258
    Leugrottam a központba venni egy mikrofonos fülest (ts miatt), csereg a telefon, anyám az, jó lebasz, hogy miért nem veszem fel otthon a telefont...?
    5 perc múlva hív a nagynéném: nem működik a rádiós egere. kicserélte benne az elemet is. elmondtam neki kb. 50x-re, hogy nyomja meg azt a nyamvadt gombot az alján :)
    Hazaértem délben, és este 10-ig egy honlap admin menüjét programoztam :|
  • FtranX
    #257
    Nekem ma szar napom volt. Délelőtt szaladgáltam anyagért meg betonekverőért, délután meg teraszt betonoztam.
    Este 6 óta meg egy nyavajás csővezeték szerelvényes szakszöveget fordítok angolról magyarra, ami nagyon nem akar menni... (összesen 3 oldalt haladtam )
  • FtranX
    #256
    egyszer én is szeretnék eljutni Ausztriába! :)
  • LittleL
    #255
    Ma kiugrottunk Graz -ba egy gépet megnézni.
    Azért Ausztria szép. Kátyúkkal, úthibákkal megint nem találkoztunk. Olyan dugó volt egész városban mint Pesten, de dudaszót nem hallottunk.

    Ja és láttam egy használtautó kereskedésben egy Tűzpiros Ferrari F 355 Berlinettát. Kár, hogy az árát nem írták ki.
  • [HUN]PAStheLoD
    #254
    velem ma nemtörpént semmi .. felkeltem (nagynehezen) .. aztán itt ültem .. ebéd .. azt megin itt ülök :D
  • ranGer2
    #253
    Amugy ja! de az volt a legviccesebb hogy az előadó olyan furcsán mondta el a dolgokat... tehát azért bemutatta rendesen a jó oldalát is a szereknek.... :)
  • Braveheart
    #252
    Nem, mármásfél éves volt a bringa, de olyan volt, mintha aznap vette volna... ja és a váznál nem lehetett sehova láncolni, mert összteleszkópos volt, és annak jó nagy a váza...
  • glillu
    #251
    jaj nekünk is annyi ilyen hülye előadásunk volt már...de mos minek? mindent tudunk már a drogokról ami akarunk. aki akarja kipóbizza aki meg nem az nem. ez nem segit azon.
  • K.András
    #250
    Kb mint amikor egy gyerek elött csokival incselkedsz
  • Aquir
    #249
    jó lehetett :))
  • ranGer2
    #248
    Drogprevenciós kiállitáson vettem rész az osztálytársaimmal az Ofő jóvoltából de szpacs volt mert ilyen beszélgetős miegyéb volt és PEDAGÓGUS NEM JÖHETETT BE :) hehe!
  • Aquir
    #247
    télleg, azt (is) kaptad?
  • K.András
    #246
    A bringát amit eloptak?
  • Aquir
    #245
    jah, és mit kaptál?
  • Grenzjager
    #244
    bulldog szülinapot
    ...amúgy
  • K.András
    #243
    Jobban jártál volna ha a vázat láncolod oda...Ugy csak kereket kellett volna venni :)))
  • Grenzjager
    #242
    5 vízhólyagot szereztem ma a tenyeremre!!!
  • Aquir
    #241
    hol tettek íly rondát veled? mellesleg én -hálaisten- nem kaptam töiből kaszát. meg összevissza átrendezték a ma pénteki órarendem. hajjh...
  • Braveheart
    #240
    18. szülinapom alkalmából elcsórták a 45 ezres bringám... (az első kereket otthagyták, azt láncoltam egy oszlophoz...)
  • PResident Evil
    #239
    ezis kezdi :DDDDD
  • glillu
    #238
    az lemegy a jáccótérre
  • I.C.ram
    #237
    és akinek nincs kertje?
  • [Walaki]D`Lair
    #236
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • glillu
    #235
    jajjj szegénykéééééém;(
  • PResident Evil
    #234
    nemröhög !!! sajnál !!!
  • Gandibá
    #233
    Hát.. a kutyám lehugyozta az ágyamat :\
  • glillu
    #232
    jaja:)
  • Brutal
    #231
    oh shit...
  • The Garrett
    #230
    mér te nem? :D
  • The Garrett
    #229
    várni kell mer a mellesleg szerver 1 rakás szar :P nekem volt hogy 10 perc után indult el a letöltés.
  • FtranX
    #228
    az ágyadból netezel?
  • Brutal
    #227
    Velem annyi történt hogy semmit nem tudok letölteni a mellesleg.hu-ról....
    Valaki megnézné hogy tud-e?