102
A világ egyik legszórakoztatóbb játéka!
  • Lammer
    #21
    Háj!

    Van fullos verziója vkinek???

    Ja amúgy a warblade megalkotója az Isten! Edgar M Vigdal!!! aki anno Amigán a GALAGA játékot írta, anno szénnéjácottam magam vele, pár Joy bánta... :)
    Retro rulzzz

  • musha
    #20
    ja, amúgy utoljára 580 milla körül kjúrtam el. kicsit már unalmas volt.
  • musha
    #19
    Dede, ha tud valaki valamit a full verzióról (föként a lelöhelyéröl) az mindenképp írjon!
  • Pyx #18
    Lecsuszott a topic!
    Senki sem ismeri a warbladet?!
  • Pyx #13
    Különben kiráhly a gém!
  • Pyx #12
    HA-HA-HA
    Én 4 óra játék után (elötte 1 7 intenziv gyakorlás):
    700+ pálya
    Warblade grandmaster
    496000000pont
    Még gyakoroljatok!
  • Dynamic
    #11
    Addig jó a játék amíg el nem jutok az első főellenfélig.Azt nagyon elkúrták.Szerintem lehetetlen életvesztés nélkül megcsinálni, hogy a bogyóit amit kiköpköd,kerülgessem.Vagy legalább szét lehetne lőni a bogyókat.
    Valakinek sikerült legyűrni??
  • dikki*yysw
    #10
    Hm nem ajánlom a játékot olyanoknak, akik vizsgák, zh-k előtt állnak.
    Nekem szerencsére egy tisztább pillanatomban sikerült úgy uninstallálnom, hogy nem vettem észre :p
  • vivi66
    #8
    Van itt valaki!!!!!!!
  • Shaman
    #7
    Jaja. A bolt szintek után van. Viszont,hogy a kirakó mitöl jött elö azt nemtom.Sztem felszedtünk valamit ami ado vitt. Érdekes,hogy mikor elöször jáccottam kb 3 perc utána kirakósnál voltam,azóta meg eccer se.
  • Dynamic
    #6
    A kirakós nekem is volt, meg volt egy másik rejtett pálya, amiben aszteroidákat kellett kerülgetni.
    A boltot szerintem bizonyos szintek után adja.
  • Shaman
    #5
    Király a gamma,bár még nem jöttem rá,hogy mikor,vagy hogy tudok a boltba bemenni (eccer bementem) Valamint eccer volt egy "keresd meg a párját" kirakás játék is. Szal még ezeket csekkolni kell,de amúgy kira nagyon
  • Shaman
    #4
    2000 Van itten,s van rajta mán 8.1-es direktx
  • Dynamic
    #3
    Vigyázz, mert asszem DirectX 8.1 kell hozzá minimum.Ez pár munkahelyi gépen problémás lehet(pl. WinNT-nél)
  • Shaman
    #2
    Csekkolom. Úgyis épp munkahelyen unatkozom
  • Dynamic
    #1
    Már egy ideje letölthető ez a mindössze 6 megás kis béta játék, amire a napokban akadtam rá.Figyelem!a screenshotok ne tévesszenek meg senkit!A játék komoly függőséget okoz.Aki ismeri a DX-Ballt tudja miről beszélek, már ami a függőséget illeti, merthogy ez shot'em up.Tipikusan az a "na még nyomok egy utolsót" játék, amit a 10.mehet után is elmondunk magunkban.Nagyszerűsége az egyszerűségében rejlik(mint pl. a Dx-Ball).Munkahelyi gépekre, na meg persze otthonra, ideális.
    Ja a lényeg:
    http://www.warblade.as