27
  • Csudri #27
    OFF: Hol élsz te? Hapi ötször fagy? LOL! Ha normális a hardver és nem olyan amit Józsi bácsi 5 feles után heggesztett a sufniban akkor bizony nem fog fagyni! Miért kellene állandóan driverek keresni? A gép szól, hogy van új, nyomsz kb 3db 'ok'-t és más dolgod nincs is! Ha nem tudod miről beszélsz, akkor inkább ne szólj hozzá a témához! OFF vége

    A cikkel kapcsolatban: Hiba ezt így kihozni! Mert lehet, hogy több funkcióval látták el, de attól nem lesznek szebbek a játékok!
  • Csudri #26
    Hogy ma is tanulhass valamit!
  • PLaci #24
    Gondolom ennyire tellett tőle
  • Breki
    #17
    haha: rendkívül építő hozzászólás volt :) Aki nem tudja másra használni a gépét, mint játékra, az tegyen pontosan úgy, mint Te.
  • UNREG
    #13
    csak szeretnéd...
  • Lion
    #11
  • Elvis
    #10
    Tehát a sony megirigyelte az XBOX finomságait. HDD, ethernet...

    jó jó... van benne tv tuner... de minek??? az emberek 99%a szerintem TVvel használja a konzolt... akkor mi a fenének bele tuner? :)

    a DVD író is elég érdekes koncept... AHAAA... szóvalhogy tv-ből DVDre veszed fel a filmeket... Ó JAJJJ... hát ez elég gáz azért...

    és mindezt ilyen baromi drágán eléggé durva dolog kiadni. szerintem bukó lesz igencsak.
  • Ali
    #9
    Ideje lenne kirúgnia a designerét a sonynak...

    Rettenetesen néz ki.
  • Hydro_man
    #8
    Csatlakozom! Az igazi házi computer a PC és nem PS...
  • Nyiri
    #7
    Akarmilyen jo akkor sem fogok egy pc-sitett console szornyeteget venni. Inkabb PC.
  • versio
    #6
    nem lesz olcso az tuti:)
    olyan 400-600$-t beszélnek
  • PLaci #5
    Poén a gép, de a "Mennyi?" szerintem nem a memória mennyiségében a legfontosabb
  • Csudri #3
    Hogy-hogy mennyi? Te nem tudod, hogy "640kbyte mindenre elég."??? :))
  • versio
    #2
    csak rádugod a billt,egeret, és ott a computer:))
    remélem windows nem lessz rá , mer akkor elbujdosok

    még arra lennék kiváncsi mennyi memoria lesz benne
  • UNREG
    #1
    na ez odab@sz! :)))