165
45000 Ft ($240) áron beszerezhetőek a Reload-edben látható napszemcsik.
  • Ben007
    #165
    24$ tudok venni 130$LOL
  • hatodiklenin
    #164
    napszemüveg, ami valóban védi a szemet, megfizethető áron
  • LeC23
    #163
    MO-n lehet vhol venni ilyen szemüvegeket?
  • paynes
    #162
    jajj ezt is az a szemétláda sodi nyitotta
  • adam17
    #161
    Vision nincs véletlenül? :D
    130 $ azért kicsit soknak tűnik...
  • CSOCSO
    #160
    Blinde designos van nekem..
    ha kell neked blinde neo-s megoldhato.. kuldesz ki manit es hazakuldom neked

    kb olyan 130 dolcsibol kijon aszem...
  • adam17
    #159
    Írtam neked emailt, de nem tudom olvasod -e.

    Nem tudjátok hol lehet kapni Neo-s szemüveget?
    Azt láttam hogy 2 féle van (www.thematrixshop.com), egy ilyen Blinde ami kurvadrága, meg Vision, amit 24$ -ért irnak a fentebb említett helyen.
    Nem tudjátok, Mo.-n nem lehet ilyet beszerezni?
  • frodó néni
    #157
    hol lehet morpheus-os napszemüvget kapni?
  • CSOCSO
    #156
    azonkivul titan keretet se kapsz oklihoz
    de amugy leszarom hogy titan.. polir az kell mert a mostani is olyan es bejon..
  • CSOCSO
    #155
    mai napig nem ertem hogy miert van okli laz. olyan mint a buffalo...11 eves ocsem meg elhordja az ilyen bohoc ufo szemuvegeket
  • joe69
    #154
    azert adjak 80$-ert mert kezd lecsillapodni a matrix laz es felnek hogy rajtuk marad:)
  • joe69
    #153
    persze hogy a 240$-ra gondoltam...
  • spyderco
    #152
    Nem akarok kötekedni de hol kapsz 80$-ért fullos polarizált Oakley-t? (vagy a 240$-ra gondoltál mert akkor igazad van) Abban egyetértek hogy jobban néznek ki mint ezek.
  • joe69
    #151
    lol ennyi penzert olyan fullos polarizalt oakley-t kapok, ami joval jobban nez ki mint ezek
  • CSOCSO
    #150
    nah aki akar matrix szemcsit az nalam kopogjon!
  • CSOCSO
    #149
    a smith szemcsire ennyit mondok:
  • CSOCSO
    #148
    UHH BAMMEG!!!


    80 dolcsi!!!!!!
    nah ha kel szemuveg es nem szallitanak haza akkor megbeszelhetjuk hogy hogyan tudom neked hazakuldeni!
  • CSOCSO
    #147
    mondjuk nekem a masodik vagy a harmadik reszbol kene smith szemuvege:
  • CSOCSO
    #146
    mar en is gondolkoztam hogy veszek matrix szemuveget.. amugy a matrix film fooldalan.. van a dragabbik olyan 50 ezerert.. es van az olcsobb olyan 10 ezerert... azhem..de lehet rosszul emlexem...
  • frodó néni
    #145
    Hol lehet kapni olyan nap szemüveget amilyen a morpheusnak van az egyben?
  • Augustus Gigo
    #144
    nem tudom mért panaszkodik mindenki, normális napszemüveget, ami márkás 20-30k alatt nem nagyon kapható
  • PResident Evil
    #143
    *lol*
  • Randal
    #142
    Nana:)
    Nem vagyok nő.
    Vgy te vagy Collie királynő bikája, vagy kutyuskája?:)
    Esetleg a születésnapjára kapott lova?
  • The Garrett
    #141
    ammegmi? ottvagyok IRC en.
  • Lteebee
    #140
    Persze, az sem ha egy ostornyél lóg ki a seggedből, ez meg itt ugat hozzá...
  • [HUN]PAStheLoD
    #139
    msn címed van ??
  • [HUN]PAStheLoD
    #138
    kár a retinádért ...de nem kell neked ilyen stuff! takard a szemed valami szennyes neonáci irománnyal
  • Randal
    #137
    ehh, egy fél literes Coca-Cola előállítási költsége is max 50Ft. Talán.

    Csak azé, mer xy filmbe ez volt a szemüveg, azé adjak ki érte +ezer ,forintokat. menjenek má.

    Majd ha olyan dús gazdag leszek, hogy már semmi sem botránkoztat meg, akkor megveszem (szöveg kicsit átalakítva egy alapfilmből:) )
  • Lacee
    #135
    Tényleg parasztvakítás, de azért az igazsághoz hozzátartozik, hogy nem a mátrix miatt ilyen drága... Egy másik úgynevezett "márkás" napszemcsi is lazán 30 ropi..
  • Faki
    #134
    VÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁ EZT A PARASZTVAKÍTÁST!!!! EGY SZAROS MÁTRIXOS SZEMÜVEGÉRT 50 RUGÓT?!!! HÁT BESZAROK!!

    Na de most komolyan... aki ezt megveszi annak meg gratulálok, mert szerintem ezek az emberek gyüjtöttek Esmaraldának a szemműtétre. Gratula!
    Ennyi ésszel szabadlábon...
  • The Garrett
    #133
    jajaajaj :D
  • Galy
    #132
    új webkamera?

    :)
  • The Garrett
    #131
    Ittvan az én kis drágám. Nem pont u.a. mint a filmben de nagyon hasonlít imho. LEgalábbis mindenkinek a Matrix jutott róla eszébe.
  • SoDI---
    #130
    , de akkor is, ha olyan készüléked van, máris extrémebb vagy mint a többiek...

    Milyen többieknek, ha egyszer nagyon népszerű termék? :-)) (sok embernek lesz belőle saját példány nagyon hamar)
  • SoDI---
    #129
    Talán igazad van, de ami mondjuk az ikreken volt, az már elég speciális formájú ahhoz, hogy elég sok embernek leessen :)
  • Z
    #128
    "Amugy a smithes nekem is tetszik, de 40 ezerért már olyan szemüveget csináltatok magamnak, hogy smith ügynök is leszopná magát egy olyanért..."-
    aztaqrva! mit csináltál volna a 300 millió bucksból, amiből a filmek készültek (2., 3.)??!?!?!?!?!?!
    Felveszlek menedzsernek a cégemhez!!!

    Amúgy a sima napszemüvegek (police és a többiek) alapból is kegyetlen-sumaher-drágák...de a mátrix szemcsik még dobnak egy 25-40%-ot szerintem. Amúgy olyan helyre kell menni, ahol igazi optikus dolgozik, mert a legtöbb szemészeti "szaküzletben" gagyik az eladók. Egy paraxiális sugárátvezetést nem tudnának megcsinálni egy bikonvex lencsén...

    Akinek nem inge...: Vegyétek csak meg a mátrixos szemcsit, hátha rátapos valaki, bár tutira azt is kibírja!
  • Match
    #127
    *és persze áfával :)
  • Match
    #126
    *az árak szemüvegtokkal együtt értendők
  • Match
    #125
    45 rudo kurvasok érte!
    Na Sodi ne mond már nekem hogy a szűrőd 7 ezer!!
    Az én szemüvegem (nem napszemüveg, hanem rendes dioptriás), szűrős lencsével, 7 ezer forint volt! Vegyük bele hoyg ismerősnél, volt, amugy 11 ezer lett volna. Na hogyha azt mondom hogy tegyenek bele sötétített lencsét, akkor max elkérnek értte 12-t.
    Tehát azért mert neo, azért legombolnak 33 ezret....kissé túlzás.
    Amugy a smithes nekem is tetszik, de 40 ezerért már olyan szemüveget csináltatok magamnak, hogy smith ügynök is leszopná magát egy olyanért...
  • Blasta
    #124
    Tisztára mint az ált. isiben.
    Ott vettünk olyan cuccokat, ami a sztároknak volt...
    Sodi még nem nőtte ki ezeket a dolgokat...