29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • SG rock
    #25985
    jah, nemláttam a videót, érdekes mindenesetre
  • SG rock
    #25984
    shotgun-ból mosin nagant? azt igencsak átkell építeni akkor :D ...
  • lac coo
    #25983
    Gondolom lehet, miért ne .
  • fighter111
    #25982
    Szóval láttam egy videót, ahol a csávó egy shoti köré épített egy mosin nagant testet, és az érdekelne, hogy azzal lehet-e játékra menni?

    A videó:
    http://www.youtube.com/watch?v=ChiJp-OC3MA

    Előre is kösz!
  • Punker
    #25981
    ezt fejtsd ki bővebben.
  • n3whous3
    #25980
    ezt most még egyszer
  • fighter111
    #25979
    Heló!

    Azt szeretném kérdezni, hogy, ha én építek egy shotgunból egy mosin nagantot azt lehet használni játékokon?

    Előre is kösz!
  • praksi
    #25978
    mármint a gearbox-ot?
  • lac coo
    #25977
    6mm-rel mi van ? Valami gond, vagy fejlesztés?

    Holnap szétszedem, helyrerakom, jobb alkatrészeket pakolok a Boyi AK-ba ...Tudom ezer és egy van belőle, de ha gondoljátok végig fényképezem és leírom mit hogy szoktam csinálni ...
    Legfeljebb majd a szakik kiegészítik , javítják .... Kérdezem ezt valami 6mm-es górétól ... :)
  • Gameelekk
    #25976
    Valaki tudna linkelni hogy kell egy mp5 öt megkenni?
  • RoyalPredator
    #25975
    Bell Colt 1911A1 Government - FullMetal.
    300+ FPS, ~40m-ig emberalakot kényelmesen (én) eltalálom.
    Épp eladnám, de sajnos nincs Browning HP, hogy helyére vegyek.
  • Jacek
    #25974
    ugy latom nagy a szoras:) nalam meg semmi gond nem volt soha a WE HiCapa Dragon-al:) pedig surun hasznaltam..
  • mstummer
    #25973
    A szán akadás az én WE HiCapa stukkeromnál is megesett sokszor. Többször átpucoltam, kapott kenést...de semmi.Aztán idővel elmúlt.
  • Dakencs
    #25972
    Köszönöm válaszod akkor írok oda is:)
  • Mersant
    #25971
    hat otletem az nincs, illetve annyi hogy latogasd meg softair forumat, ott sokkal tobb szakerto emberke fordul meg, biztos lesz valaki aki tud segiteni.
  • Dakencs
    #25970
    Sziasztok!

    Lenne egy problémám és ötleteket szeretnék kérni..:)
    Nemrég vettem egy we seals colt m1911 típusú (green gas) fegyót.
    Rögtön az első 10-15 lövés után a szán megakadt félúton elvileg ezt a problémát orvosoltam. Másik probléma ,hogy a fegyvert nem lehet egymás után többször elsütni. Olyan mintha az elsütő billentyú "leugrana".
    Nemtudom valaki találkozott e hasonló problémával..??
    Ha valakinek van ötlete légyszi írjon.
  • Pedrovac
    #25969
  • lac coo
    #25968
    Legalább előttem ne játszátok már az ártatlan bárányt !!!!

    És nem veszem fel a kesztyűt, jobban jártok így ...
  • Pedrovac
    #25967
    Nyugodtan terhelhetsz akárkit :)
    Na és akkor ki is kelt gyűlöletet? :)

    Eszemben sincs különben mocskolni senkit,az nem az én asztalom..hagyom azokra akik gyakorlottabbak benne
  • lac coo
    #25966
    No már vártam valakit!

    Szerintem ne forszírozzuk a dolgot!!!

    Mindenki pontosan tudja közülünk miért is hagytam ott csapot-papot.....

    Ha nem lenne még bennem egy csepp lojalitás a volt csapatom iránt, igen kemény dolgokat tudnék ide bemásolni bizonyíték gyanánt, de ez nyilván senkire nem tartozik és nem is terhelné mezzel az itteni fórumozókat ! :)


    Úgyhogy szerintem ha gondoljátok mocskoljatok egy kicsit, aztán maradjunk ennyiben, jobban jöttök úgy ki a dologból !!!!

    Gyülöletkeltésről amúgy sincs miről vitáznom!
  • Pedrovac
    #25965
    Tegnap még sok mindent írtam volna ide,ami a szívemen az a számon jelleggel.
    Tudjátok mit tart a mondás a vitáról.. nem hagyom magam legyőzni,nekem nincs rutinom :)

    Lassan már én szégyellem magam,mert ki mertem mondani amit gondolok/érzek...na persze ami ide le lett adva púder az a fekete része lenne,de mint tudjuk az életben csak szürke van ;)
  • lac coo
    #25964
    No erről tudnék mesélni, lassan nekem kell szégyellnem magam, hogy nem gyűlölök senkit... :)))))
  • RoyalPredator
    #25963
    íiigen, de ez játék alatt mit se számít. Azon kívül már igen.
  • n3whous3
    #25962
    az egy dolog, hogy eljátszod a 2. vh-t náci ruhában és más az, hogy kiállsz az eszme mellett és ÚGY játszol
  • RoyalPredator
    #25961
    Szélsőjobbosokkal nincs baj a játéktéren, mert a harmadik világégésre készülendő komolysággal dolgoznak =)

    Viszont ha SzoftÉir fórumot nézed, ottmeg erősen baloldaliak akkora nyelves cuppantásokat cserélnek egy-egy "találkán", amit még bokros is irigykedve, egy kis nosztalgiával nézne végig...

    A játék nem politikáról szól, tudjátok?.
    Én bátran felveszem a swasztikás dolgokat is...
  • lac coo
    #25960
    No én soha többet nem leszek csapattag az tuti! :))))

    A világ legszemetebb embere vagyok mert nem óhajtottam részt venni a gyűlöletkeltésben :))))
    És hogy sajnálom azt rengeteg órát amit arra a csapatra áldoztam :(

    Ez mekkora pofon nekem, nagy csalódás ...
  • lac coo
    #25959
    Gondolom a nagy játékokra nem merik kirakni a portékát ... :)
  • Punker
    #25958
    te én 4 év alatt nem találkoztam ilyennel szal nem tudok erre mit mondani, nem tudom hova milyen játékokra járnak.
  • lac coo
    #25957
    És sokan vannak ? Vagy csak ezt is nekem sikerült így kifognom ? :)))

    Be sem merem rakni a képeinket, igen bizalom gerjesztő, fekete maszk, fekete mellény, fegyver, és árpádsávos felvarró vackok ....

    Egy éve küzdök ellene, de semmi eredmény, és ha valami nagyon árthat nekünk, hát ez rohadtul ...
  • Punker
    #25956
    nincsenek beengedve :)
  • lac coo
    #25955
    Nagy játékokon nem szokott gondotok lenni a szélsőjobbosokkal ??? :)
    Vagy ti hogy álltok ehhez a kérdéshez...?
  • lac coo
    #25954
    No..ha valaki tud valami baráti játékról a közelben az szóljon, épp az imént hagytam ott a csapatom, a nacionalista nézetek túlzott hangoztatása miatt ! :DDD

    Senki mellett nem játszom akinek az egyenruhája tele van aggatva gárdista jelképekkel ....:D
  • shatanka
    #25953
    Nem akarok hülyeséget mondani de asszem 9-10 000 volt.
  • n3whous3
    #25952
    még mindig keresek 8.4 voltos 2200 mah aksihoz automata töltőt C:
  • Punker
    #25951
    gagyi kínai aksi, gagyi töltővel = kuka
  • Kalash17
    #25950
    Köszönöm a válszokat.Úgy értettem hogy egyik nap kilövök vele kb 60 BB-t, és kész.Aztán mikor pár nap múlva újra lőni akarok vele már nem működik.Az akksit és a töltőt is hozzá kaptam.Az akksi 1100 mAh-s,8.4 voltos, a töltő 250 mA-rel tölt.
  • n3whous3
    #25949
    És mi az, hogy pár nap múlva? Egyik nap játszol 3 órát aztán még 1x és 3. nap elvárod, hogy legyen benne kakaó? LOL
  • lac coo
    #25948
    Hát eredetit nem hiszem, hogy tudok szerezni .... Ha van is gondolom egy vagyon. Vagy megpróbálom legyártattni, vagy marad a spiáter ....
  • mstummer
    #25947
    Gagyi az aksi amit hozzá vettél/kaptál. Vagy csak rossz volt hozzá a töltő.
    Megoldás: új aksi,és hozzá egy normális töltő.
  • Kalash17
    #25946
    Sziasztok!A segítségeteket kérném.Kb. egy éve vettem egy airsoft AK-t az AIRSOFTGUN.HU-n (acél/fa).Nem volt sokat használva, jóformán csak itthon lődözgettem vele néha.A problémám az, hogy a fegyver egy ideje nem akar normálisan lőni,csakis fullra feltöltött akksival tud, pár nap múlva meg már elakad a lövés.Hallom hogy mocorog a motor de semmit nem csinál.Válaszotok előre is köszönöm.