29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Strahd_
    #57
    :) ok
  • Strahd_
    #56
    nicns igazad.. :) aki komolyan akar lövöldözni az menjen éles lövészetre tényleg jobb de az Airsoft paintballanál jobb hangulatban :)
  • Strahd_
    #55
    Roger that!!
  • fluga
    #54
    LOL nem is láttam!
  • repro
    #53
    multkor mikor voltunk csak csöpörgött, de zakóztam egy akkorát miközben lőttek, h azt hitték én vagyok neo..
  • Tikal #52
    LOL, amugy én is voltam már esőben, hát egész más a feeling :)
  • The Garrett
    #51
    + sáros a balherém, de az már másik történet :D
  • The Garrett
    #50
    MI voltunk. Zuhogó eső meg csípős őszi időben. Kurvajó volt. FÉlpercenként törölgetni kellett a maszk plexijét mert bepárásodott. Aztán mikor elvetődtem a fűben rögtön terepmintás lett a szép szürke Terrorist ruha :)
  • Tikal #49
    Ja elirtam
  • fluga
    #48
    mondjuk ez már egy stukker. és nem mondanám rá, hogy játék.

  • Blasta
    #47
    Na most mennem kell. Majd jövök! Csá
  • Blasta
    #46
    Hát 10 fok alatti hidegben a HÜLYE MEGY CSAK PÉNTBÓLOZNI :-DDDDDD
  • fluga
    #45
    arra kiváncsi lennék, hogy télen a paintball fegyverek hogy működnek? mármint 10 fok alatt a gáznak nemnagyon van tágulása...
  • Blasta
    #44
    Igen, ott is szinte CSAK pisztolyok vannak. Talán egyszer láttam egy UZI-t aztán kész.
    Meg egy automata berettát.
  • fluga
    #43
    sajna
  • fluga
    #42
    akkor nulla. mert az excalibur az 0.00000000000001
    és akkor túloztam
  • fluga
    #41
    neem dehogy kötözködöm, csak észrevételeimet írom le.
  • Blasta
    #40
    Múzeum körút, a szabadsághíd lábánál. Nimród fegyverbolt! A burger king mellett.
    De kevesebb a kínálat mint az Excaliburben!
  • Blasta
    #39
    Jajj Istenkém! Most akkor kötözködsz?
    Azért raktam be ezt, mert ehhez van magyar leírás!
    Én lemásztam a témáról, már az előbb is.
    Szeretnél még egy kiló hasonló real marker képét ide linkelve, speckókkal vagy elhiszed, hogy százával csinálnak Replika markereket, amik pont olyanok mint az igaziak? És nincs rajtuk kijelző...
  • fluga
    #38
    terep rulez!
    csak terep, ez a felfújható gumi speedball téma szvsz gáz.

    mondjad má hogy hol látsz airsoft stukkereket, mert én csak az excaliburrról tudok!
  • fluga
    #37
    "visszaszámláló stopper vibráló és/vagy hangos jelzéssel"
    hangos jelzés maga a lopakodás világcsúcsa:)))
  • Blasta
    #36
    Nem szándékoztam lefikázni, ezért elnézést is kérek!
    Csak nekem az Airsoftról a fegyverboltokban kapható pisztolyok ugranak be, amik azért igencsak játék kategóriába tartoznak.

    Az olimpiai cuccost meg természetesen az amerikaiak eröltették, mert ott már hihetetlen népszerü az a fajta változata. Nem tudom mi az, hogy játszák, de túlzottan nem is érdekel!

    Én a terepen történő real dolgokat szeretem, nameg ha érzem ha eltalálnak. :-)
  • fluga
    #35
    mellesleg megnézem ezt a stukit, meg a kijelzőit -10 fokban..
  • fluga
    #34
    "beépített LCD kijelző
    lövésszámláló
    visszaszámláló stopper vibráló és/vagy hangos jelzéssel"
    ilyen a ps2höz van nem igazi stukihoz...
  • fluga
    #33
    te meg félreérted. itt sincs egy darab ticsung sem, mert ezek bevizsgált légfegyverek, ami nem megfelelő be sem lehet hozni. azonkívül szétröhögném magam ha olimpiára bekerülne, ez kb olyan, mint hogy kishazánk akar olimpiát rendezni. attól még nem lesz komolyabb egy sport, hogy többen játszák. egyelőre Mo-n kicsit a scene, de rohamosan növekszik. bajnokság is lesz, ha sokan leszünk, meg lesz értelmes bolt, stb. azért ne fikázd le, mert itt még nincs kultúrája.
  • Blasta
    #32
    Ebben teljesen igazad van!
    Mi is a haverjaimmal full military őrültek vagyunk, de sajna azok a markerek, amik replikák még igencsak drágák. Nekünk is ez lenne a kánaán, elhiheted, ha real fegyverekkel nyomathatnánk! Ez is a végcél amúgy! Nem az anti-military speedball, aminek semmi köze az igazi csatához.
    Pl ilyenekkel:

    "JT 6.0 Paintball Marker LCD - 124.900 Ft
    Teljesen elektronikus működés
    beépített LCD kijelző
    lövésszámláló
    visszaszámláló stopper vibráló és/vagy hangos jelzéssel
    világoskék és chrome polírozott ház
    JT tuningcső
    beépített regulátor nyomásmérővel
    Vagyis minden megtalálható rajta ami elvárható egy elektronikus TOP markertől."


  • Blasta
    #31
    Komolyabb, hisz nemrég olimpiai sportnak is jelölték egy speciális változatát!
    Komolyabb, mert Mo.-on is igen komoly bajnokságok és versenyek vannak!
    Nemrég voltunk egy bajnokságon a népligeti sportpályán!
    Hát nem kis rendezvény volt. Igaz a Speedball nem épp az a változata, amit nagyon preferálunk, de azért annak is megvan a feelingje.
    Komolyabb, hisz nem kis ticsung 10 rugós pisztolyokkal rohangálnak az arcok, amiket már a piacon is párosával lehet venni!
    Így értettem a komolyságot. :-)
  • fluga
    #30
    mellesleg sokkal felemelőbb egy m16osból vagy egy fncből osztani az áldást mint egy angel markerből, ami kb úgy néz ki mint egy kinai airFOSt pisztoly. biztos jó stukker, de egy akkor elem meddig jó? egyáltalán hány mA/V-os elemek vannak benne?
    ja és szerintem kicsit fullosabb a feeling, amikor teljes militaryba öltözött csákót lősz le, aki egy m16ost tart.
  • fluga
    #29
    pont hogy nem drágább:))
    ilyenekere meg má nem ugrom:))
    ja és végülis tényleg, ha a föld görbületét nézzük, akkor ivesen repül a golyó:))))
    miért lenne a paintball komolyabb sport? mi az összefüggés?
  • Blasta
    #28
    Airsoft nem drágább.
    Elírtad srác! :-)
  • fluga
    #27
    egy automata famas 65k körül van, nos azzal lehet már osztani rendesen. persze a határ a csillagos ég. és én meg pont azt magyarázom, hogy az airsoft sokkal kevésbé fáj, a 20 centis lila foltot meg véraláfutásnak gondoltam, volt már rá példa. a skúló ára pedig igy is a tizede az paintballénak.
    ja és mellesleg egy gázos pisztollyal már kurva jól lehet osztani, nem vicces stukkerek, főleg a jobb beretták.
  • Tikal #26
    A gyermekemre szerintem beindul majd Fluga agya :)
    -Minden golyo ivesen repül. Ez igaz de nem mindegy hogy milyen iven :)
    -Mindkét játékban megérzed ha eltaláltak, és egyikben sem célravezető az ugra bugra rambo :)
    -Airsoft tényleg drágább, de az kinézetre jobb is, és aki ezt szereti annak ez a jo :)


    Mindkettőnek meg lehet a maga varázsa, bár én eddig még csak paintballoztam, szerintem ezen felesleges vitatkozni melyik a jobb. :)
  • Blasta
    #25
    Akkor ha gondolod told be ugyan ezt a saját/paintball topikba!
    :-DDDDDDDDDD
  • The Garrett
    #24
    Ja és hogy ez paintball, nem erszoft.
  • The Garrett
    #23
    kimaradt a tetejéről a !!!!!REKLÁMHELYE!!!!!
  • The Garrett
    #22
    <>
    Miskolcon van egy kurvajó pálya (régi katonai laktanya+ lőtér nagy erdővel meg házakkal.
    Kb 5e Ft ből egy egész napot el lehet játszani.
    Vannak pumpás és félautomata fegyverek.

    akinek kedve van lemászni ide. Bármikor szivesen látjuk egy funwarra :)
  • Blasta
    #21
    Mindazonálltal biztos jókat gémeltek!
    MI is ezt tervezzük, csak nem airsofttal...
    Ki a vadonba, valamelyik budai hegyre és WAR!
  • Blasta
    #20
    Hozzáteszem:
    Én is nagy fegyverbuzi vagyok, mint olvashattad, KÉT airsoft pisztolyom is van, de lássuk be:
    A paintball a komolyabb sport!
    Itt nem a Speedballra gondolok, hanem a terepen játszott paintballra, esetleg a scenariókra...
  • Blasta
    #19
    Nézd gyermekem!
    -Minden golyó ívesen repül.
    -Még jó hogy hagy foltot, így nem ugrassz az ellenfeled elé, hogy "lesz ami lesz", hisz kurvára fáj, ha forrófejü valaki. Amúgy meg legalább megérzed, hogy eltaláltak! Van tétje, vágod?
    -Egy alapfegyver 30 rugónál kezdődik. Egy belépőszintü fegyver 60-nál! Egy Airsoft puska mennyi is? (pisztolyokat felejtsük, azok kissé viccesek, ahogy a képen is látom)
    -Egy lövedék 12-14Ft. Ha jó a csapatod, akkor megnyered a következő játékra való lőszert.

    Amúgy meg megnézném azt Airsoft-ost, aki egy Angel Marker elé kerül (10-12 lövedék/sec)

    TÉNYLEG, SOKKAL JOBB JÁTÉK EZ AZ AIRSOFT!!
  • [Walaki]D`Lair
    #18
    Így van...De Colt-al nagyobb művészet nagy távról fejbelőni valakit...:D Na majd ma CB war-on...:DDD Akkor tied a 3-as?