29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • shumika
    #26625
    :D hülye nem használtról beszélek :D
  • Punker
    #26624
    nem használt bb-t kell betárazni ennyire egyszerű :D
  • Punker
    #26623
    RSOV?
  • shumika
    #26622
    Bio-t ha lehet hagyd ki mert általában a csőben ragadnak vagy kettétőrnek. Megszívja magát a párával és nem 6mm-s lesz hanem 7-7,5mm-es lesz.

  • Büdös Bohóc
    #26621
    utazz el nyáron nyaralni hong-kongba és ha már ott vagy, legalább postaköltség nélkül felveheted a cuccokat
  • lac coo
    #26620
    Flyy mellényt hol lehetne baráti áron venni ?
    Ehobby-n van, 120 dollár ami elég jó ár, de ráraknak majdnem 60 dollár postaköltséget....
  • lac coo
    #26619
    Azt én is kipróbálom egyszer, olcsó és tényleg az számba repül :DDD
    Most a hírös-neves G&G bio BB-t akarom kipróbálni, ha egyszer eljutok Nowarba ....
  • mokusvadasz
    #26618
    A bbone olcsó, jó, és szinte házhoz is jön. Nekem bejött
  • lac coo
    #26617
  • shumika
    #26616
    Nem tudtam csak utána olvastam....:)
  • Büdös Bohóc
    #26615
    Blaster jó cucc és jó áron nem tudom mi a bajod vele. Meg minek kérdezel, ha tudod a választ (magadnak)? :D
  • lac coo
    #26614
    Marushin 0,40 ! :D
  • shumika
    #26613
    Azért mert hátha ti tudtok valami jobbat :)
  • lac coo
    #26612
    Akkor minek kérdezed? :DDDD
  • shumika
    #26611
    Blaster nem jó. BBOne a bejövős
  • RoyalPredator
    #26610
    20as is, legalább többet lőhet.
  • shumika
    #26609
    Nagyon köszönöm!

    Jó-Jó nem néztem utána :) bocsánat
  • lac coo
    #26608
    Gázokról ....

    Venni mindenhol lehet, ahol AS-el foglalkoznak .

    BB-ből teljesen megfelelő neked az olcsó Blaster 0,25-ös ....

    Egyébként meg olvasgass már kicsit!!!!

    Airsoftújonc.hu
  • shumika
    #26607
    Naggyon láma kérdés.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hol, mennyiért kapható Green Gas? Melyik BB-t ajánlanátok?
  • lac coo
    #26606
    No, behalt a topik, mindenki Hatvanban volt vagy mi ? :DDD
  • lac coo
    #26605
    Az a bajom, hogy egye ezt a mellényt jobb gyártók több féle méretben készítik, ha vennék egy ilyent tuti kiderülne hogy ez az óvodás méret :)))
    egyébként van pár darab TMC zsebem, teljesen jók, ha nem is 900 D de mindenképpen atomerős anyag megfelelően elkészítve .
  • lac coo
    #26604
    Ezért a pénzért miért lenne irtózatosan szar ? :)
  • RoyalPredator
    #26603
    jujdeirtozatosanszar :O
  • Büdös Bohóc
    #26602
    Én a 6-7 játékra most 1 év alatt gondoltam
  • lac coo
    #26601
    Ezt a mellényt ne adj isten ismeri valaki ?
    Vagy aki tapasztaltabb a témában mit tippel, megfelelő a mérete egy majdnem 190 magas emberre?

    http://www.ebairsoft.com/force-recon-vest-land-p-3797.html
  • lac coo
    #26600
    Ha jól láttam akkor ez egy 0.28-as Cyma, azzal meg nem szokott sok gond lenni, gyári állapotában is évekig elmegy.
    Szerintem ha nincs nagyon ütve-vágva simán vedd meg, sokáig jó lesz !
  • RoyalPredator
    #26599
    Generáció függő. Új Cyma-k már komolyak.
    De ez nem a csórók sportja, mondtam már?
    Ha gagyit veszel, szívni fogsz vele.
  • lac coo
    #26598
    10-30 000 lövést egy kínainak is lazán bírnia kell, főleg mert manapság senki nem a gyári GB belsőt használja ....
  • mstummer
    #26597
    Képzeld annyira skót vagyok hogy alap esetben magam nézem át. Viszont ha már nem tudok mit kezdeni megy szerelőhöz. Plusz annyira skót vagyok hogy a szerelőnek sem adtam pénzt sose. Igaz azért mert tőlem nem kérnek a környékbeliek pénzt.

    Node elárulom 1 év alatt kemény 3-4 játékon ha volt használva. Elsődlegesen a CA SLR105 van használva. Az meg évi 1 átzsírozással vígan elvan. Azt is megsúgom hogy ez a legtöbb normális kínainak is elég, akkor is ha egész éven át minden hétvégén mennek. Több Kalash tulajnál is megvan az általam említett probléma...és senki sem érti mitől van.

    Aki 6-7 játékonként szétszedi vagy szétszedeti a fegyverét az nem skót hanem idióta. Vagy bóvlit vett. Évente 1, maximum 2 szétszedés átzsírozás elég. Az elmúlt 5 évben mióta játszok sosem volt problémám helytelen karbantartás miatt. Ennyi idő alatt megúsztam 2 dugattyú cserével és 2 rugócserével.
  • shumika
    #26596
    Cyma full-fém AK-k mennyire megbizhatóak?

    Konkrétan arra vagyok kiváncsi meg-e ér 20 jó magyar fizetőeszközt.

  • Punker
    #26595
    ami működik minek piszkálni? egyszer kell rendesen megcsinálni alap esetben.
  • lac coo
    #26594
    Áááá, szerintem kár azt olyan gyakran szétszedni ....
  • Büdös Bohóc
    #26593
    Mennyit volt használva az alatt az 1 év alatt? Ha annyira skót vagy, hogy 6-7 játék után nem viszed el átnézetni, főleg mert nem az a japán minőség, akkor a te bajod...
  • lac coo
    #26592
    És senki nem jön rá mitől áll meg ?
  • SG rock
    #26591
    nekem is ez a megállós cumó van a Dboys AK74el...
    és nekem pl a tárkioldó tetejét kellett megreszelni minimálisan, hogy minden tárral kompatibilis legyen.
  • lac coo
    #26590
    Nálam tartotta mindegyik, de valóban reszelni kellett belőlük :DDD
  • shatanka
    #26589
    Nekem mindegyik adagol rendesen... kivéve egy, mert ott rosz vol a BB tartó pöcök és kiköpte a BBket így azt a pöcköt cserélnem kellett, valaki biztos megreszelte, hogy jó legyen a sajátjába :D :D
  • lac coo
    #26588
    Egy táron kipróbáltam mit tudok kihozni belőle, hétvégén majd végigfényképezem hogy oldottam meg, többektől olvastam már hogy hasonló cipőben jártak mint én....Ez az egy tár most már tökéletes , nem sok esélyt láttam , hogy tudok kezdeni vele valamit, de némi töprengés után rájöttem. Olyan dolog nincs ami nem javítható :)))....
    Mondjuk én a Boyi 1500 Ft-os M4 lowcapjaimmal is megszívtam, egy volt köztük ami rendesen adagolt, azzal is melóznom kellett rendesen ... :)
  • mstummer
    #26587
    Nekem is sok szívásom lett a Kalash AKsU-val. Első évben teljesen pöpec volt. Hozzá se kellett nyúlni. Aztán egyszer csak megállt. Próbáltuk kiütni nagyobb aksival...elindult...ment egy darabig, megint stop. Utána a naggyal sem ment. Szétszerelték, hézagolták, minden átnézve. Aztán az első játékon megint megállt.Pedig akkor már egy jobbfajta aksi volt hozzá. Megint szétszerelés, összerakás. Most jó volt kb 1 évet (igaz alig volt használva) és újra megállt. Sokaktól hallottam hasonlót, és senki sem tudja mi a gond, szétszedik, összerakják,és egy darabig működik....

    A tárak megint érdekesek. Van itthon 5 MAG midcap táram, azokkal szinte tökéletesen megy, de eléggé nehezen mennek bele ( reszelgettem hogy jobb legyen,de nem akartam túlzásba vinni). Ezen kívül van 4db STAR lowcap azok könnyebben belemennek,de nehezebben adagolnak.

    Érdekes módon a CA SLR105-nél meg a MAG-ok adagolnak szarul... A tár gondok üldöznek minden AK-nál. Ezért irigylem az M4/16 tulajokat, ott kevesebb ilyenről hallani.
  • lac coo
    #26586
    Ezek az újabb Boyik mekkora egy vackok már !!!!
    Agyon sz..ptam magam vele, mire helyre raktam és normálisan lő végre...erre most jöttem rá, hogy a kamra alja hátrébb van mint kéne és alig mennek bele a tárak ... 13 AK tár van itthon ebből egy árva Cyma hicap megy bele szépen, a többi belemegy ugyan de elég csámpásan áll ....
    Ha meg előrébb hozom a kamrát annyira, hogy a tárnak jó helyen legyen, el megy kapásból 200 FPS :DDD

    Szóval van feladat vele bőven !
    Bepörgök eladom az összes kínai vackot és veszek egy RS-t ....