29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • lac coo
    #28609
    mondjuk az a baj, hogy fene tudja ki mit használ éppen, mondjuk gránátba olcsó tróger BB-t :)))
  • lac coo
    #28608
    Blaster is szeret törni kemény dolgokon, más bb-t még nem láttam széttörni sehol-semmin .
  • Punker
    #28607
    milyen tróger BB volt az? ilyen törést utóljára a Bell 1911-hez adott 20-as kínai produkált.
  • shatanka
    #28606
    " Szemüveget venni kell alá" ; "alatta elférő szemüvegel"
    Szerintem elég pontosan fogalmaztam.
  • RoyalPredator
    #28605
    Teljesen új fórum lesz.
  • PÜSPÖK
    #28604
    Shatanka:
    a rácsos szemvédelmet nagyon nem kéne eröltetni.345 fps-el is lőttem már meg játékost úgy hogy a bb szilánka szeme alatt 1,5 cm-re ált bele az arcába.

    lacoo:sajnos még az adminokra várok hogy tegyenek valamit.
  • PÜSPÖK
    #28603
    volt 1 solti cqb-s jellegű "huncutkodás",1 amit bobek-ék csináltak,ill a tábor,Tázláron.
  • lac coo
    #28602
    az airsoft.jatekok.hu már nem működik ?
  • RoyalPredator
    #28601
    Te lehetsz a szerencsés első...

    A polikarbonátot szvsz hülyeség rácsra cserélni.
    Külön arc és fülvédelem ami kéne, de vmi értelmes módon.

    Én inkább legyártok magamnak vmit müanyagból, aztán kidekorálom...
  • lac coo
    #28600
    Fülemet spciel nem védi :)
    Egyesül attól félek, hogy valami törmelék átjön rajta, de sokan használnak rácsos maszkot még nem hallottam esetet, hogy ilyen történt volna .
  • shatanka
    #28599
    A füledet ugyan védi, viszont nem is hallasz érte cserébe semmit. A rácson átmehetnek a BB szilánkok. ( Szemüveget venni kell alá ami így párásodna ) Nemtudom, hogy mennyire zavarna a célzásnál. Amúgy full cqbra még meg is venném alatta elférő szemüvegel.


    Royal: Na hogy tetszett a játék vagy el sem jöttél?
  • RoyalPredator
    #28598
    Szerintem használhatatlan, rengeteget blokkol a látásból.
  • lac coo
    #28597
    Vélemény?
    Azt leszarom, hogy idiótán néz ki, de hasznosnak tűnik ...




  • shatanka
    #28596
    Volt egy fölös törött fejlámpa és valahogy fel kellett használni.
  • RoyalPredator
    #28595
    Ha kinyitnád a szemecskédet, látnád, hogy ebben az évben volt megint 3 napos tábor, és CQB-s "frakció háború" is. Sajnos Molon Labe idén nem szervezett, jövőre fog.


    ... Hogy én mennyire segítőkész vagyok :)
  • NoobStalker
    #28594
    akkor meg a minek ajánlod te kis muja..... inkább regéld hol vannak a híres stalker játékaid, egész nyáron arra vártam , hogy mehessek azt semmi..csak a pofid volt nagy...
  • RoyalPredator
    #28593
    Minek kell PEQ?
    Rakj bele lézert is mellé akkor :)
    (igaz tiltva van)
  • shatanka
    #28592
    Házi készítésű lámpás peq.

  • PÜSPÖK
    #28591
    meglehetősen.a csökkenő munkalehetőségek miatt Detroit lassan elnéptelenedik.a Falanszteren írtak róla 1 cikket.
    A hétvégi Tököli játék jó volt. A pálya nem tetszik.Jó volt a régi arcokkal 1-ütt lő-dörögni:-D
    Keményen beöltöztem hófehér afgán ruhába.Nem szólt senki hogy Irakban játszódik..
  • lac coo
    #28590
    Nekem ilyen olcsó miltec zsákom van, molle csíkokat sose használtam, nem tudom méretük jó-e, és van hozzá valami széles pánt amit linkeltél, de azt sem használtam nem tudom hol van de azt hiszem az is molles :)Hátoldalán van ivotasaknak zseb + műanyag karabiner beakasztáshoz.Én ugye csak játékra használom, ami nem sok, annyit hibátlanul bír, de szerintem többet is :)
    Próbálj utána nézni ...
    http://www.mindentkapni.hu/ProductDetails?pid=5104#.Tq2NbLJmhBk
  • lac coo
    #28589
    Jó helyszín :)
  • Punker
    #28588
    nem a 3,5 %-os vám a lényeg, hanem a 25%-os áfa, a freeshipping meg ugyanaz mint a 0% THM, magyarul az árba be van építve.....
  • repvez
    #28587
    esetleg van valami jól bejáratott webshop ahonnan már rendeltél és minden rendben ment , nem volt vám meg freeshipping és az árak is olcsók?
    Mert én Azon a webshopokban amit Punker irt nem találtam meg ezeket a táskákat , egy angol boltban volt mind a 2 fajta, de ott a posta 6k lenne magyarországra és a táska is annyi, mint itthon igy több mint 20k lenne a teljes összeg.
  • RoyalPredator
    #28586
    A posta sokszor "Free Shipping".
  • Punker
    #28585
    nekem eddig mindig minden olcsóbb volt kintről még szállítással is...
  • repvez
    #28584
    DE mégha rá is tesznek, de legalább találnék magyar boltban ezek közül valamelyiket amit megvehetek.

    Külföldi boltnál meg a postaköltség a sok amennyivel olcsobb a cucc a posta hozzájön és ugyan ott vagyok a magyar bolttal is.Már ha beszerezhető.

    Punker : Ezeket a boltokat nem ismertem, de csak a WGC oldalon találtam meg a táskát, de ott sem forgalmazzák már. :(
  • RoyalPredator
    #28583
    Magyar bolt: Sokat rátesznek az árra!
    Külföldi bolt: Várni kell rá kb 2 hetet, ha nem EU-n belüli (akkor kb 1 hét)

    Válassz.
  • Punker
    #28582
    magyar boltokat felejtsd el.....
  • repvez
    #28581
    ugyértem, hogy a magyar webshopokba, mert külföldröl nem tudok rendelni , utánvéttel , és drágábban jonne ki mint itthon , legalább is ahol én néztem .
  • Punker
    #28580
    wgc, uncompany, redwolf? ne mond hogy sehol nincs
  • repvez
    #28579
    Már megvolt, máshol nem találtam meg ezeket a fajta táskákat.
  • Punker
    #28578
    nézd végig a nagyobb webshop-okat, hol mi van raktáron.
  • repvez
    #28577
    Tud valaki nekem olyan webshopot ahol rövid határidövel tudok venni ilyen táskát?
    G-tech
    helikontex 25L
    A nowaron csak elöjegyezhetö a heliontextesek meg 20 nap alatt hozzák csak meg.
    Valaki tud hasonlo kialakitásu táskát ami 30 liter körüli, lecsatolható Molle öv van hozzá és Molle csikok vannak mindenhol rajt ivózsák elökészitéssel?
  • shatanka
    #28576
    A tappet plate és a kapcsoló érintkezői megmaradnak :) csak a belső kapcsolókés, és elsütőbillentyű kerül kivételre meg lereszelésre egy csomó kis bisz basz :D
  • lac coo
    #28575
    És hogy lehet safe modot varázsolni bele ? :)
  • shatanka
    #28574
    Royal te sem sokat szerelhettél még GBt. nem a safe és az automata üzemmódokkal van a gond, hanem az egyeslövéssel...

    Püspök: Nem teljesen így van, mert egy normál aegben a két rendszer bizonyos ponton összefügg.

    Laccoo: Nem kell oda mágnes meg ilyenek. Egyszerűen kell egy mikrokapcsoló amire ráüt a cut off lever. Így az egyes lövés megszakítása nem telejsen mechanikus lesz, hanem félig elektromos. A vezetékeket meg szépen áttudod vinni előre. Az elsötés szintén történhet egy mikrokapcsolóval. Persze ide kellenek a fetek de az nem baj.
  • RoyalPredator
    #28573
    A tűzváltókar a GB oldalán lévő müanyag lemezt mozgatja. Ergo az működik és kész.
    Egyedül a tűzkapcsolót kell előre vinni, ami meg nem bonyolult.
  • lac coo
    #28572
    Nem , aeg-ben mechanikus, egyszerűen fogalmazva a fogaskerék lökdösi vissza a kapcsolókést.. Ha máshol van a kapcsoló ez nyilván nem működik .
  • PÜSPÖK
    #28571
    a tüzelési mód és az elsütés 2 külön téma nem?az elsütőbillentyűnél csak 1 elektromos kapcsoló van ha jól tudom.(ez szokott összeégni fet-ezés hiányában)
  • lac coo
    #28570
    no de kapcsolókés nem működik, hisz a ravasz máshol van . gondolom valami spéci elektroinka kell bele, hogy menjen minden, mágnes érzékelő fogaskerékre stb ... Majd -Shatanka megmondja :) Bár safe még mindig nincs , legfeljebb elektronikusan nem lehet zárni az áramkört, de a ravaszt lehet húzni ...
    szerintem :)))