29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • noname023
    #20382
    xD nagyonjó duplázás van még
  • praksi
    #20381
    hehe, nekem most pénteken ZH + féléves laboratóriumi beszámolót leadni + a többi jegyzőkönyvet is le kéne adni. és hol van még a vizsgaidőszak
  • Punker
    #20380
    nekem 19-én írásbeli, 21-én gyakorlat (ez állítólag 7 órás de hogy mire bazze???) 26-án szóbeli, szal qrvára nem jó az időpont, de ha nem jutok ki játékra bezakkanok.
  • praksi
    #20379
    elég cinkes ez a 17 órás kezdés, de igyekszem.
    a vicc az, hogy vasárnap is lenne egy hatvani játék :-)
  • Punker
    #20378
    Praksi 1 napos milsim hatvanban NATO?

    lehet bevállalom az írásbeli előtt :D
  • SG rock
    #20377
    Nemtudtok számomra ocó Oliv BDU-t?Mostanában sehol nincs és nagy szükségem lenne rá.

    Kösziiii.
  • lac coo
    #20376
    Gyönyörű mutatvány ! :P

    Ha jól láttam ,egyik még a kezét sem tudta letenni, ahogy kell pofával csattant ! :D

    Bár előfordul ez bárkivel, igaz ilyen szinkron-esést nem mindenki tud ! :D
  • Petyus2
    #20375
    Ez csak nekem új? :

    klikk
  • lac coo
    #20374
    Hová tűnt a HSZ-em ? :)
  • zolikazer
    #20373
    Nem pesti vagyok de én úgy gondoltam h a nowar-ba veszem meg és szereltetem is bele.
  • lac coo
    #20372
    Nekem elküldhetnéd PM-ben, hátha még szükség lesz rá .... !
  • DannyL
    #20371
  • MuldR
    #20370
    En meg egy pszichomokust tudok ajanlani skizofreniara :) :D
  • DannyL
    #20369
    Mármint ha te vagy pesti vagy a környéki na.
  • DannyL
    #20368
    Erre a kérdésre nehéz válaszolni, mert teljesen egyedi és fegyver függő. Számít a szerelés minősége is. Ha pesti vagyok akkor tudok neked ajánlani egy jó szakit.
  • Punker
    #20367
    Eged ismét kipipálva, mai össz gyaloglás 15 km (a vicces benne hogy a "csúcsra" az ösvény csak kb 1,5 km de azon 250 métert emelkedik)

    úgyhogy most elmegyek koncertre zülleni
  • zolikazer
    #20365
    Hát az a baj hogy fegyverre max 40-42 ezret tudnék fordítni, de elég lenne ez a 2 dolog mert csak az zavar az airsoftban h eléggé elhord a lövedék és ez az a 2 dolog amit úgy kilehetne cserélni hogy nem csökkenti a fegyver élettartamát és sokat dob a pontossághoz. Amúgy kb mondjuk 35m-en hány cm-t javíthat ennek a 2-nek a kicserélése?
  • SG rock
    #20364
    CA Sportline-t meg nehogy vegyél :)
  • DannyL
    #20363
    Egyébként mire mindent kicserélsz benne amit akarsz, kb. 45-50e Ft-nál fogsz tartani. 50e körül már lehet kapni használtan CA M4/M16-ot is, sokszor már tuningolt állapotban.

    Nem kell félni a használt cuccoktól sem.

    Én inkább ott nézelődnék a helyedben.
    KATT!
  • zolikazer
    #20362
    Meg CA Hop-up kamrát is láttam 3500 körül.
  • zolikazer
    #20361
    Köszi a válaszokat akkor mégse kérdeztem hülyeséget :) Hát pont egy M4-est akarok venni, pontosabban JG M4 CQB-t. Akkor asszem ki fogom majd cseréltetni jobbra ha meglesz a fegyverem mert elég olcsó 1000 ft ért és ha még javít is a pontosságon nem is pénz érte. Nem tudjátok mennyibe lenne kb. ha mondjuk a nowar-ba kicseréltetném?
  • mstummer
    #20360
    Nemcsak a hopup gumi számít. Hanem az egész hopup rendszer. Pl az M4/16 szériáé a legpocsékabb...abból nehéz igazán pontos fegyvert csinálni. A legjobb meg az M14 szériáké,abból is a TM M14-é.
    Ergo ha veszel egy fegyvert az már valamilyen szinten behatárolja a pontosságot. Ezt lehet némileg javítani persze a hopup gumival,és jobbfajta hopup kamrákkal is.
  • DannyL
    #20359
    Jól gondolod, a jó minőségű hop-up gumi talán a legfontosabb tényező, legalábbis ami a pontosságot illeti.

    Ha meg beleteszel egy precíziós csövet is, akkor meg aztán netovább.

    De a gumi a legfontosabb, és a használt lövedék minősége.
  • zolikazer
    #20358
    Hello. Olvasgattam airsoftról 1-2 dolgot és ugye a fegyver pontossága nagyban függ a hop-up tól. Na és az lenne a kérdésem hogy ha vennék egy 35 000 ft-os JG fegyvert és mondjuk abba kicseréltetném a hop-up gumit egy jobb minőségűre kb menyivel érhetnék el pontosabb lövést? Vagy tök hülyeséget kérdeztem és elmehetek a rákba? :D
  • DannyL
    #20357
    cinosz
  • SG rock
    #20356
    kb így néz ki:
  • MuldR
    #20355
    I vant disz! Kutyat halalra remitenem vele :)
  • praksi
    #20354
    bazz
  • mstummer
    #20353
    Coyote Brown ruha:

  • DannyL
    #20352
    Képet! :)
  • kvitya
    #20351
    Nah, királyság :)
  • SG rock
    #20350
    muhahaha, megvan életem első Ghillie ruhája :D
  • Punker
    #20349
    mivel lusta vagy gúglizni vagy visszaolvasni megtettem helyetted: #17494

  • Punker
    #20348
    3 lámpát akarsz egyszerre venni? :D
  • shatanka
    #20347
    punker neked milyen taklámpád is van pontosan? Mert beszeretnék újítani egyet viszont az anyagi kerestek behatároltak 12-16 ezer rossz magyar forint....
  • SG rock
    #20346
    Hali !

    Visszatértem és még élek!
    Csak szar volt a gépem és ma sikerült megszervizelni keminy 500Ft-ért :)

  • lac coo
    #20345
    Lassan mi sem ússzuk meg a szép neon színű csővéget ! :))))
  • Punker
    #20344
    "airsoft típusú patronos"


    CO-os? abból van 4,5 lég is szal.....
  • Mersant
    #20343
    juhuu
  • Punkerwork
    #20342
    majd télen :D