29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • repvez
    #29490
    és olyan hely ahol van is belőle?
  • tonyr #29489
    INNEN szállítanak hazánkba is
  • repvez
    #29488
    Ilyen rail sint hol lehet olcsón beszerezni AK-hoz?
  • Piszkos  Fred
    #29487
    Ha kivárod azt az egy évet, tuti, hogy nem lesznek problémák.
  • FlyMiner15
    #29486
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem felétek! Mivel még csak 15 éves leszek ezért nem találok olyan csapatot ahova beilleszkedhetnék! Édesapám is airsoftozik... Régen vele mentem el Jánossomorjára de sajnos nincs ideje jönni... Én mehetnék egyedül de sajnos 16 év alatt sehova sem vesznek be! Van saját felszerelésem, fegyverem stb. Fegyelmezetten becsületesen játszok... Nem tudtok valahol Győr-Moson-Sopron közelébe valami csapatot ahova korhatár nélkül csatlakozni lehet ? Válaszokat előre is köszi :)
  • Krigare90
    #29485
    A Keleti Frontot próbáld meg. Ott van a Búza-tér mellett. Ha ott nem akkor passzolom. :/
  • akyyy
    #29484
    miskolcon hol lehet távcsöves airsoftot venni?
  • tonyr #29483
    Én úgy oldottam meg, hogy olyan védőszemüveget vettem amibe egyrégi szemüvegemet belehekkeltem :D
    Így játékon a rendes szemüveg le, az általam készített diopriás védő meg fel :)

    ez így olcsóbban kijön
  • qtab986
    #29482
    Ha van valaki, aki dioptriás betétű védőszemüveget használ és neten rendelte, akkor kérem írja meg, ez hogyan megy. Például kell valamilyen fej és arcméretet megadni a vásárlás előtt?
  • lac coo
    #29481
    Nekem is volt ilyen bajom, én találtam egy hajszállal vastagabb csavart ami még átfért, és vágott új menetet magáénak .... Már nem tudom hol vettem, elég rég volt, talán Nowarban ....
  • Kalash17
    #29480
    vastagabb nem igen megy bele sajnos, mivel közben van egy kis csúszógyűrű micsoda, az meg pont hogy rámegy...Komolyan, és hol vetted annyiért?
  • lac coo
    #29479
    Picivel vastagabb csavart hajts bele. És vigyázz rá, nem szabad nagyon megtépni :) Üres GB-t nem igen láttam Cymából, valami másik gyártót keress, vagy esetleg ha még lehet kapni a komplett gb-jüket , az is olcsó volt ( évekkel ezelőtt 7000 -ért vette,), de már régen láttam ...
  • Kalash17
    #29478
    Értem.Sorra jönnek a problémák :D Most a hétvégi játékon szakadt meg a menet a gearboxban, ami a tűzváltókart tartja.Ilyenkor mit lehet tenni?Illetve ha gb házcsere kell, hol kapok csak simán cm02-es v3-as gearbox házat?Softairen néztem, ott nincs
  • Krinyo
    #29477
    Ebben az ár-kategóriában a cyma-t szokták ajánlani, sokkal megbízhatóbb.
  • Kalash17
    #29476
    Egyébként egy másik téma:

    Új fegyveren gondolkozom, és kinéztem magamnak konkrétan 2 típust, két különböző gyártótól (CYMA, Dboys).Mindkét fegyver AK-74-es, de nem tudom eldönteni melyiket válasszam.Ha valakinek van infoja, tapasztalata, vagy talált magyar nyelű felhasználói véleményeket, teszteket a két fegyverről, típusról, azt kérem, ossza meg velem :)Minőség, élethűség, összeszerelés, megbízhatóság, lőkép, felhasznált anyagok, stb minden érdekel.

    A két fegyver:

    http://www.airsoftcentrum.hu/shop_products/765/rk-06w-real-wood-ak74

    http://shop.ehobbyasia.com/cyma-ak74-wood-airsoft-aeg-cm-048-1.html#.Uy0wpM6Gq1s
  • Kalash17
    #29475
    Ahha köszi az info-t :) Megnézem ezt a matt lakkot.Ja egyébként a 8 nap száradási időt megvártam, az összeszerelés és a kopás utána történt
  • lac coo
    #29474
    Krylon gyárt matt lakkot is Matte Finish néven ....
  • bajsz
    #29473
    Ahhoz ,hogy elér,hogy ne kopjon a festék telibe kéne fújnod lakkal! Nem ajánlom mert csillogsz majd mind a karácsonyfa! Másrészt a Krylon ha jól tudom 7-8nap a teljes száradási ideje és matt színt ,kölcsönöz a fegyvernek! Ill Krylon sajátossága ,hogy nem kell lecsiszolni a fegyvert,ill csak le kell kicsit takarítani :D

    Előtte szólóhoz csatlakozva,mivel ez fém felület kopni fog,kisebb nagyobb mértékben!Én is ezzel festettem a én fegyverem ,de én direkt kopottra csináltam magát a festést! Széleken ,markolat,tűzváltó,tárfészek ezek kopnak legelőször!

    De mondom 1-2 réteg lakk megvédi a kopástól ,sisakom le van vele fújva és a leejtettem már párszor semmi!
  • Kalash17
    #29472
    Értem, de alig másfél hete lett újrafestve...
  • Pistike 007
    #29471
    Tart rendesen, de ahol rendszeresen tapizod a fegyvert a kezelőfelületeken, ott tükörsimára fog kopni egy idő után
  • Kalash17
    #29470
    Ezzel egyetértek, de ha összeszerelés, illetve tűzváltókar egyszeri forgatása, tár behelyezés, enyhe igénybevétel stb hatására egyszerre kopik le akkor az már elég durva.Főleg így, hogy állítólag ez egy brutál stabil festék
  • Pistike 007
    #29469
    Kopni fog. Fémfelületekről van szó, elég érzékenyen viselkedik a karcolásokra, de ettől lesz olyan battleworn fílingje az egésznek :)
    Teljesen hibátlan festésű fegyvert még vitrinben is alig látni :D
  • Kalash17
    #29468
    Sziasztok!Valaki festett már Krylon Camouflage festékkel fegyvert?Én 8 napja hogy lefújtam a fegyverem, és most szereltem össze, de már több helyen lekopott a festék...A felületeket festés előtt átcsiszoltam, nitrohigítóval zsírtalanítottam.Nem tudom mit csináltam rosszul...Valaki tipp?
  • SG rock
    #29467
    én is jó pár év után újra benéztem most ide..
    próbáld meg akkor a vaterát, apródot, expresszt, akár facebookon valami airsoftos közösség.. ilyesmik hátha bejönnek!
  • lac coo
    #29466
    :)

    Nem tudom, nem érdekel az továbbra sem az a szemétdomb :)
  • Jacek
    #29465
    Softair igen érdekes... törölve az accountom... biztos sok helyet foglal így 2014-ben.... csinálsz egy accot megcsinálod faszán a hirdetést a 46 kritériumnak megfelelően.... erre írja a mod hogy ha nem szóltál hozzá 10x a forumohoz nem adhatsz fel hirdetést.....
    Majd amikor hozzá akarsz szólni azt írja majd egy moderátor elbírálja hogy hozzá szólhatsz vagy nem....

    Azt hiszem kicsit van baj:DDD
  • lac coo
    #29464
    Softair, illetve Facebook airsoft adok veszek topikféleség csoport.
  • Jacek
    #29463
    Ezer meg 1 éve voltam itt:))

    Kérdés az lenne hol érdemes most hirdetni? eladást?

    thx
  • Zsoltika 007
    #29462
    Ak-ban a cyma is jó.
  • Kalash17
    #29461
    Sziasztok!Új fegyvert szeretnék venni, ebben kérném a tanácsotok, segítségetek.Adott hogy a kérdéses vas AK-74 típusú legyen, fa tussal, markolattal, minél több acéllal.Ezen felül az EBB-s változatok érdekelnének nagyon, én ebből két típust, az APS, illetve az JG gyártótól találtam.Az APS-ről olvastam leírást, illetve kommenteket, (nem sok jót), míg a másikról nem találtam magyar nyelvű leírást.Ha bárki hozzá tudna szólni az adott típushoz, gyártóhoz,(JG) vagy tudna javasolni más hasonló fegyvert, azt kérem ne fogja vissza magát :D Előre is köszönöm a válaszokat, Üdv!
  • bajsz
    #29460
    elkelt
  • bajsz
    #29459
    Üdv emberek Valakit érdekel egy AK47 fegyver?

    Ez egyben:
    Cyma CM 028c tactical
    +1 600BB-s műanyag Hi-Cap tár
    +PRC X47 Taktikai markolat
    +Element MAGP CTR M4 Carbine Stock OD
    +Turnigy nano-tech 1.3 Li-Po akkumulátor az AK tokfedél alá.
    (2S - 7.4V - 1300mAh - 25C – mini tamiya 168 x 18 x 12 mm)

    -ez így 50000ft

    -adpk hozzá :

    -Aimpoint (védőkupak + lencsevédő plexi)


    Privátban akit érdekel írjon!
  • lac coo
    #29458
    De mire kell az a kartya ? En azt sem tudom hol vannak, mar amihez van...Masra nem jo, mint hogy szetbarmoljak a fegyvert a gravirozassal.
  • k53ta
    #29457
    Végül is, le is szarhatóm, bár nyugodtam lennék, ha lenne.
    De az is igaz, hogy nem ezzel járok játékra. bááárrrrr, lehet, hogy elviszem, kipróbálom mennyire használható, úgysem volt még rúgós a birtokomban.
  • lac coo
    #29456
    Szard le az MKH kártyát .... ! :))
  • k53ta
    #29455

    MKH kártya, honnét?

    Akarok venni egy Cyma P698 pisztolyt, de nincsen Magyarországi forgalmazója (biztos nem éri meg, annyira olcsó),
    Nem mertem venni a Vateráról, mert ott ugye nincsen hozzá MKH kártya. Ötlet?
  • lac coo
    #29454
    Midcap tár mindenhová jó lesz....
  • k53ta
    #29453
    Kellene egy átdolgozott egységes szabályozás, és ha van egységes szabályozás, akkor mindenki az szerint fog vásárolni, beszerezni a cuccait, és nem lesz egymásra mutogatás.
    Az szerint vesz tárat, felszerelést, ruházatott, csak ne legyen túl szigorú, mert így is vannak megosztó tényezők.....csak amerikai fegyverrel csatlakozhatsz.....csak világháborús cuccban jöhetsz......erre mint mond az Airsoftozni vágyó, menjetek a fakszba és inkább keres más elfoglaltságot.

    Mit gondoltok, AMD-65ből melyik gyártóét érdemes megvenni?
  • Punker
    #29452
    szerintem 5 éve nem láttam olyan játékot ahova a highcap-et beengednék :D
  • bajsz
    #29451
    Tárak használata inkább a kiirt játékok függvényében változik!

    Én fél éve futkorászok medium ill High cap tárakkal! Sztm ez teljesen egyén függő ki ,hogy mit használ!