29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • SZUsszan
    #29530
    Na egy utolsó próbálkozás a felélesztésre. =D

  • SZUsszan
    #29529
    Jó nagy itt a pangás.

    Na mindenesetre újra indulnak a játékok.

  • nordan
    #29528
    Sziasztok! mi a kölönbség egy GBB fegyvernél /UMAREX HK416/ hogy ASIA VERSION a fegyver? köszönöm
  • toza #29527
    evente egy hsz :( senkisem lovoldoz mar ...
  • lac coo
    #29526
    Elado :


    Full acél Boyi AKSU, tusgumival, szerelekkel, hat darab acel midcappel, egy darab acel hicappel, lipo akksival. Shs, guarder belso....65000...

    Cyma M4, cnc alu tok, mukodo bolt catch, hat darab CA midcap egy Cyma hicap, dragabb ris elol, nem a gyari, guarder belso, lipo akksi....55000...

    Egyben most 100 000...

    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2017.06.18. 14:06:47
  • darkSectorxxx #29525
    Sziasztok, vettem most olcsón egy Beretta M92FS pisztolyt.

    Néhány kérdésem lenne még ezzel a termékkel kapcsolatban:
    1.
    Ezeket át-e szabad festeni?
    2.
    Hasonló kiegészítőt vagy kiegészítőket hol tudnék rendelni?:
    (konkrétan a pisztoly elején lévő kis átalakítóra lennék kíváncsi!)

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.17. 10:32:02
  • Jani Hun
    #29524
    nem tudtok valami airsoft tarsasagot miskolc es kornyeken?1ev kihagyas utan visszaternek eme sporthoz:D
  • Kurfürst
    #29523
    ... amikről azóta rájöttem, hogy átbrandelt APS-ek.
  • Kurfürst
    #29522
    Sziasztok,

    GFC Guns (gunfire.pl árulja) replikákkal kapcsolatban van esetleg tapasztalat? Elég jó áron ajánlanak mutatós AUG-okat.
  • lac coo
    #29521
    Softair.hu , van meg most is sterintem.
    De FB- n is regeteg jatekot irnak ki....
  • bardocz
    #29520
    Amúgyis ha vennék valamit, akkor minél kisebbet :) Igazából azt se tudom hova járhatnék játszani. Van pár ismerős mondjuk, aki játszik. Régen volt valami nagy fórum, ott voltak a játékok meghirdetve.
  • lac coo
    #29519
    Mondanám hogy van egy AK-m eladó vagy cserélhető de az full acél ( nem spiáter...) és elég drága jószág :)
  • lac coo
    #29518
    Keress valami Cyma 0.28 -as AK-t, teljesen jó ha nem akarsz sokat költeni rá ...
  • bardocz
    #29517
    Na megkérdeztem a csoportba, hogy melyik jó nagyobb távra. Az nem arra való. Akkor még pár évig megint hanyagolom ezt a sportot
  • lac coo
    #29516
    Igazából meg lehet próbálni, ha mindenáron pisztolyt akarsz ! :)
    De az tuti, bármilyen pisztoly is, csak épületben tudsz beleszólni a játékba, az biztos....
  • bardocz
    #29515
    Állítható a hopup, csak le kell venni a szánt. Itt egy videó róla. Használtakat még nem néztem.
  • lac coo
    #29514
    Műanyag, gondolom fixx hopup. a sütés elég gagyi ezeknél, mint a revolvernél ....
    hozzáraksz egy 10-est és találsz normálisat használtan !
  • bardocz
    #29513
    Ez? Eléggé olcsó, és a hangtompító egy csőhosszabbítás, ami gondolom sokat számít pontosságban nagyobb távnál. Mondjuk a lent írt 45-50 méteres lőtávot annyira nem hiszem el, de elvileg ez egy marui koppintás, az már pozitívum. Kb ez az egyetlen itthon, ami pisztoly is, meg a csöve is hosszú.
    Tár is tűrhető áron van hozzá.
    Utoljára szerkesztette: bardocz, 2014.12.28. 00:05:15
  • lac coo
    #29512
    Bizony...
  • bardocz
    #29511
    Persze, elhiszem :) Van amiben a hop-up sem állítható..
  • lac coo
    #29510
    Jah, nem olcso, de hidd el jot akarok, olcso co2 es semmire nem jo, 8 meterrol nem tudsz pontosan loni vele ;)
  • bardocz
    #29509
    Megnéztem, újonnan greengas-os már azért jóval drágább. Viszont azokon van blowback, ami elég jó.
    Utoljára szerkesztette: bardocz, 2014.12.23. 14:57:43
  • lac coo
    #29508
    A szódaszifon patron nem jó bele :)

    Most max 400 fps lehet bármilyen fegyver, pisztoly is, siper lehet 600 de ő csak 25 métertől lőhet.

    mondjuk én sem voltam már nagyon rég játszani, bejött egy új generáció , szar az egész .....
  • bardocz
    #29507
    Oh pedig a CO2-esbe még nagymamámnál is tudtam volna patront halászni a mindenes fiókból :D
    Még sok éve úgy volt asszem, hogy 400fps fölött csak 20 méterről lehetett lőni, vagy távolabbról, és 600 volt a megengedett maximum, ha jól emlékszem. Láttam még valakinél elektromos glockot, de annak nem volt lőtávja kb.
  • lac coo
    #29506
    A 600 fps -est ne vedd meg, sehol nem fognak épületbe engedni vele, de kb még a játékra se :)
    épületben jó igen, ott azért sokan használnak pisztolyt, de ha puskát vennél jó lennél szabadba is .

    Pisztolyból vannak nagyon gagyik, főleg ezek az olcsó CO2-esek között.
    Valami greengázast nézzél AS boltban, vagy használtan, van egy "airsoft adok veszek topikféleég" nevű csoport ott van minden .
  • bardocz
    #29505
    Volt AK-m régen, de nagyon nem akarok. Láttam gázos pisztolyt valami 20k alatt, de tárat azt nem találtam hozzá. CO2-es. Ilyen házban rohangálósra jó lenne a pisztoly nem?
    Ja meg találtam olyan forgótárast, ami valami 400+fps-t tud Zseniális, és van benne 6 golyó.
  • lac coo
    #29504
    Sokra nem mennél vele, legalább egy olcsóbb AK-t szerezz be .
    Legalább is átlag játékra nem elég.
    Éjszakai, bb gyűjtögetős zombisra elég, de másra nem .:)

    most nézem FB-n kiss Norbi is megy tökölre próbajátékra :))

    Legfőképp lőtávval és pontossággal lennél bajba, hiába a magas FPS nem jó csak 25 méterre, egy puska meg 45-50 ....

    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2014.12.22. 14:40:21
  • bardocz
    #29503
    Annak szerintetek lenne értelme, ha csak egy gázos pisztollyal járnék játékokra? Gondolkoztam sokat, hogy újra bele kéne vágni, de nem akarok semmi nagyot. Néztem, hogy ezek olyan 300fps-t simán tudnak, az már akár elég is lehet. Egyedül a tárakkal lennék gondba, vagy lehet valahogy ezekbe gyorsan tölteni? Ilyen max 25-ös tárak vannak, anno 300 golyóval elvoltam egy egész napot, csak ugye az hicap tár volt, beleraktam reggel, aztán délután kiszedtem belőle amit nem használtam fel.
  • Jani Hun
    #29502
    Hali srácok, valaki tud miskolcon airsoft/painball boltot? Airsoft mesterlövész érdekelne, távcső nélkül /-vel 30-40 között 400+ fps esetleg használt is érdekelne ha valaki tudna ^^
  • tonyr #29501
    Sokat rendeltünk onnan, tömegesen, hogy a postaköltség kevesebb legyen fejenként, de mindennel elégedettek voltunk, semmi gond nem volt a fegyverekkel, felszerelésekkel...
    Supportjuk is kiváló volt ha garanciázni kellett...
  • Relax99
    #29500
    Üdv!
    Szolnok,Ceglég vagy esetleg Eger környékén nem tudtok csapatról?

    Valamint taiwangun.com-ról milyen véleményetek van egy PJ16A4-el szemezgetek már egy ideje.
    Utoljára szerkesztette: Relax99, 2014.09.25. 09:41:54
  • tonyr #29499
    eredetihez is van eredeti 380$ :)
  • lac coo
    #29498
    Jah !!!! :)
    Gondoltam ra... :)
    Szerintem felejtsd el, jatekra valo gyenge vacak.
  • repvez
    Szüli
    #29497
    Nekem eredetihez kéne :P
  • tonyr #29496
    Végülis persze... nekem JG az ak-m, és JG a szereléksín, csak jó lesz... majd elválik, kinézetre brutális, csak jó lesz...
  • lac coo
    #29495
    Kinek mi a kicsi, meg tudtam volna csinalni, de ugy iteltem meg szetreszelgetve nem kell ennyi penzert.....
  • tonyr #29494
    nem passzolt hozzá rendesen ? :(
    kis átalakítás sem segített volna ?
  • lac coo
    #29493
    En egyszer vettem ilyent, el is adtam, olyan szinten volt elteres mindenhol a fegyverhez kepest.....
  • tonyr #29492
    Na én most rendelek egyet ebay-ről, ITT is találtam, de nem túl meggyőző az oldal, bár olcsóbb lenne az x47...
    Nagyon nem olcsó, de azért remekül néz ki majd az ak egy normális szerelékkel :)
  • tonyr #29491
    :( Bocsi vak vagyok, én is rendelni akartam, de a piros figyelmeztetést nem is vettem észre...
    Keresek még ami postáz is Mo-ra... Remélem találok mielőbb, nekem is megtetszett :)