29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • RoyalPredator
    #21984
    Nemtudom hogy vagytok vele, de én azt mondom, hogy "nem vagyok szarból, kibírom". Emellett nekem nem okoz gondot a folyamatos terhelés.
    És persze vegyük figyelembe azt is, hogy mi "katonásdit" játszunk.

    Szóval légy férfi és tűrd a fájdalmat, fejleszd izmaidat.
    Megfelelő fizikai kondíció nélkül pedig tudod hogy mijen feladatkört lehet beteljesíteni.
  • Sadist
    #21983
    Igazából úgy fogod a fegyvert, ahogy neked kényelmes, de érdemes inkább a markolatnál vagy a tárfészeknél fogni. Utóbbi azért jó, mert kevésbé kell kinyújtani a karod, és nem fárad el annyira a fegyver tartása közben.
  • kamaszaki
    #21982
    Aham, a kiskupak alatti csavar az-at, ami maga a kart fogja? Azt akár meddig húzom lötyög. Ha kicsavarom nem ronthatom el?
  • Jacek
    #21981
    Meghuzod a kis kupak alatt a csavart, ha nem segit elotte kicsit feszitesz a karon.
  • kamaszaki
    #21980
    Sziasztok!

    Vettem egy ak-47 beta-t és a tűzváltókarja lötyög, ha sorozatra van rakva a remegés letolja pár mp alatt. Mit tudok vele csinálni? Szétszedni nem nagyon akarom, vagy csak minimálisan, hogy ne tudjam elcseszni. Esetleg Cegléd közelében nincs valaki aki ért hozzá?
  • RoyalPredator
    #21979
    Igazán jó maszk nincsen szerintem. Nekem a kakukk rácsmaszk nem volt kényelmes. Neoprém túl meleg. Paintball fullos maszk már sok.
    Shemagh az nagyon tetszik, de nem véd igazán. Katonák se hordanak arcvédelmet, mondjuk ott nemsegít. Én csak a fogaimat féltem, ezért amikor melegebbre fordul a szitu, feltolom pár rétegben az arcom elé a shemagot, és ráharapok picit, hogy a szám csukva van, hátha az essetleges balesetet megelőzöm azzal hogy az ajkam felfogja az ütést. De emellett megbíztam minden játékostársamban amennyire tőlem elvárható. a 440-es kalashtól féltem konkrétan.
  • lac coo
    #21978
    Általában az arcvédelemre gondoltam, nem arra, hogy csak a rácsos jó ! :)
  • kvitya
    #21977
    Neoprémet használok, nem mehetek játszani? Vidám.....
  • lac coo
    #21976
    500 ft -ból kijön egy rácsos arcvédő, olcsóbb mint egy narancs sapka, nem értem miért nem kötelező olyan szigorúan mint a szemüveg ?!
    Bár egyre több játékszerevező kötelezővé teszi a játékán ...
  • RoyalPredator
    #21975
    Én úgy olvastam ki a szövegből, hogy a lövéstől lapult mitn sz@r a fűben.
    Elnézést ha nem erről van szó, akkor hülyeséget postoltam.
  • kvitya
    #21974
    Feküdt........ a tűzvonal alatt... így nem valószínű, h a hop hatás miatt lőtték volna meg... de kezdetnek jó magyarázat :DD
  • Punker
    #21973
    Praksi haza értem PM-ben küldj számlaszámot.
  • RoyalPredator
    #21972
    Látod ezaz, nem fejen akarták lőni, csak a hopup hatás miatt felfelé ívelt a golyó. Nemtudom hogy lehetne az ijet elkerülni. Jóformán sehogy.
  • kvitya
    #21971
    Mondjuk a szerencse faktor igencsak jelentősebb, mint hiszed...

    Hétvégi szlovén játékon úgy lőtték ki az egyik srác 2 fogát, h halott státuszban, arccal a földre borulva feküdt a földön, természetesen narancs sapkában. Amiben nem volt szerencséje: eléggé változatos a terep, s ő egy kisebb domboldalon volt (az egész terepen nem volt 3 nm sík összefüggő sík felület), s egy távoli, eltévedt lövés (30+ méterről) bekúszott a hónalja alatt és vitte a fogait.
  • RoyalPredator
    #21970
    Én most örülök, hogy olyan társaságba hívnak előszeretettel, ahol nincsenek ijen jellegű problémák.
  • DannyL
    #21969
    Kemény ez a pop szakma vaze!
  • RoyalPredator
    #21968
    Nem pisztolyokról beszélünk, hanem AEG-kről.
    És nem speciel 1 emberen, hanem a képek zömén. Ahol fogakat lőttek ki.
    És ami messzebbre hord, messzebb szór. Annyira hülye meg nemlehet senki hogy szar hopup alatt tuningolja a fegyverét.
  • kvitya
    #21967
    A felszerelés hiánya......... ollé

    Nem tudom, esetleg dereng-e az a kép, ahol a srác homlokán egymás mellett 3 lyuk van...... nos, ott a srácon sisak, arcvédő, "búvár"szemüveg volt és 350 fps-től hasadt a bőre. A sisak és a szemüveg között volt egy minimális rés, kb 7-8 mm...... amúgy a srácon összesen volt kb 200k+ felszerelés, fegyver nélkül, NVG nélkül

    Az erősebb fegyver pontosabban lő...... ismét szép gondolat, kár, h ismét baromság... lásd CO2-s pisztolyok, stb.....
  • RoyalPredator
    #21966
    Szomorú vagy Szánalmas?
  • bardocz
    #21965
    Márpedig vannak ilyenek.
  • RoyalPredator
    #21964
    Már bocs, de nemigaz hogy ha valaki egy 450+os fegyvert szerez, és utána így játszik, hogy fejbe meg pofán lő másokat. Mindenhol hamar visszaküldenék hogy gyári alkatrészeket rakja vissza vagy csináljon valamit. Még a parkolóban. Aki meg nem értelmes társaságban játszik, az maga sem értelmes. Annak nemérdekelnek a bajai.
  • Mersant
    #21963
    "Azok a csúnya képek szerintem inkábbhogy a szórás miatt lettek minthogynem az erő miatt"
  • RoyalPredator
    #21962
    Azért van külömbség, hogy csak kicsit messzebbre és pontosabban akarunk lőni, vagy kinyírni és leamortizálni játékostársunk arcát.
    Én a 30k-s tuningból inkábbcsak a preccsőt, hopup és fogaskerekeket tartottam meg. A többit mind elvetettem. Rugót egyenlőre inkább nem, mert alapból 400FPS a fegyver, és ennél erősebb már nem kéne. Nagyonnemkéne.
    Azért én nemszeretnék egy barátot mondjuk fogonlőni, mert úgy hord a BB.
    Tehát ha erősebb fegyver pontosabban lő, akkor tanuljuk meg kezelni, és nemigazán lesz baleset. Azok a csúnya képek szerintem inkábbhogy a szórás miatt lettek minthogynem az erő miatt. + A felszerelés hiánya _
  • DummyBoy
    #21961
    Kiváncsi vagyok mekkora lenne a létszám az "Hétvégenként megrendezett rílsztíl érszoft liga" első éves évadzáró bankettjén
  • mstummer
    #21960
    Áh...a real steel az ami nekünk kell :D Ott nem lenne csaló, és a lőtáv is jó XD
  • lac coo
    #21959
    Lassan át kéne térni a 80 J-os gumilövedékesre!
  • Mersant
    #21958
    csak 1 eros rugo kell hozza, asszem cybergunnak van: SP2600-as
  • shatanka
    #21957
    igazából én a mesterlövész világrekordot akarom megdönteni.. Olyan 2,6 km körül lehet :D
  • DannyL
    #21956
  • RoyalPredator
    #21955
    Lehet hogy noobság, de jó az ha tud a fegyver 60-70 métert lőni.
    Én nemvagyok valami nagy lopakodós fajta, sőt, de sokszor volt probléma hogy 10-15 méterrel közelebb kellett mennem hogy ne szálljon fel a golyó az ellen előtt fél méterre. No de nemvolt fedezék, fedezőtűzet se tudtam kapni aból a pozícióból, etc...

    50m-el gyönyörűen lehet játszani, de én meg"követelem" a 75öt is ^^
    Dragunov távcsővel.
  • lac coo
    #21954
    Akkuval nem fog messzebbre lőni, erősebb rugó, jó tömítettség szuper hopup kell hozzá .
    De erősen kétlem azt a 70 métert , az már sniper kategória, igaz ha helyi buli akkor a kutya sem méri :DDD
  • antigua
    #21953
    Azért kérdeztem mert itt a helyi airsoft teamban mindenkinek spéci fegyvere van, vagy profi drága kütyük 100-150ezerért vagy tuningolt, és annak nem sok értelmét láttam volna hogy 60m-70ről lazán kiszednek én meg rakhatom fel fali dísznek a motyómat !Na de majd 10nap múlva úgy is megtudom mire lesz elég a gyári MP5 :)
    (egyébként a tunning akkor megoldható nagyobb akkuval ?)
  • lac coo
    #21952
    Belegondolva elsőre nekem is furcsa volt, hogy egy AS meccsen 50 méteren belül zajlik a harc ! :)Fura volt elképzelni, hogy simán sétálhatok 80 méteren mert valszeg senki nem szed ki .
    Lehet emiatt kérdezi ő is .
  • DannyL
    #21951
    50m mindenre elég. Mi lenne ha előbb kipróbálnád mennyi is az valójában egy AS játékban? Meg sincs a fegyvered, de már a húzásán agyalsz...
  • DannyL
    #21950
    Igen lehet.
  • antigua
    #21949
    Hi !
    nos mivel én csak most fogom csak szaporítani az airsoftosok táborát lenne egy pár kezdő kérdésem.
    Szeretnék venni egy TM MP5-t( AEG ) de keveslem a gyár által megadott 50m lőtávot és érdekelne hogy lehetne ezt megnövelni ? Esetleg nagyobb akkuval ?
  • kamaszaki
    #21948
    1500mha akksihoz való tőltőt lehet valahol rendelni?
  • lac coo
    #21947
    No igen életveszély ...
    Az a gond, hogy egyszerű rövidre zárástól is előfordulhat hasonló tüzijáték !
  • Kurfürst
    #21946
    LiPo-s akksik túltöltve...
  • RoyalPredator
    #21945
    Egy Mauser C96-ost beszereznék Airsoft.
    HFC C96 van amiről tudok. Vki tud jobbat/olcsóbbat mondani?