29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Punker
    #24545
    "hullajelölt mindíg kell." nem kell, olyan játékos társak kellenek akikben meglehet bízni és nem felelőtlen gyerekek.
  • RoyalPredator
    #24544
    Nemfeltétlen tanul.
    Amúgy meg miért ne segítsünk hejrerakni ezt a malőrt, nem kell mindenkit elhajtani a picsába. Főleg, mert a "szép és barátságos sporttársaság" példáját próbálkozunk lefesteni. Tehát legyünk kedvesek és segítsünk...

    Az egy dolog, hogy az airsoft sajna sokféle olyan embert engedett már magába, akiknek nem kéne játszani, dehát Paliból nem lesz vérpistike, reméljük. Célpontnak jó, hullajelölt mindíg kell.

    Neked meg vmiféle aurád van mellesleg, mert lőlek az árkodban, ablakból, 2. emelet, és pont előtted kanyarodik felfele a béjbéj.
    Na menj a búsba, aztán ha tankolok neked, oda se adod a maszkodat :D
    Nembaj, hátha vki elad nekem... feldobtam 1 keres hírdetést.
  • SG rock
    #24543
    Igaz, hogy mindenki a saját kárán tanul!
    Sok példa lesz még rá az életben mikor át akarják b*szni, így legalább megtanulja.
  • Punker
    #24542
    lehet hogy öregebb vagy nálam, de a lényeget úgy tűnik nem értetted meg. minek pátyolgatni a hülye gyereket ha kibaszott magával?
  • evilzombie
    #24541
    30 eves vagyok,jatszottam mar jo parszor ,de ugy nez ki meg mindig nem vagyok annyira tapasztalt mint az onelegult DR Punker!

    Nem hiszem hogy ilyen stilusban kellene beszelni egy ujonccal!Azthiszem nem sok emberkenek lenne kedve jatszani ha ilyen okoskodo emberek vennek korul mint te!
  • Punker
    #24540
    na mi van párban jártok mint a mormonok?
  • evilzombie
    #24539
    Punker elosszor talulj meg helyesen irni,aztan mond magadrol hogy ertelmes vagy!!!!!
  • Punker
    #24538
    hát jobban járt volna akár egy MP5k-val is.
  • RoyalPredator
    #24537
    Legjobb lenne ha visszadobná a fegyvert oda, ahonnan hozta, persze a pénzt felmarkolná. Ilyen korban nem szégyen a szülői beavatkozás sem.
  • Punker
    #24536
    meggondolatlan kis gyerek vagy elszórtad a pénzed egy játékra alkalmatlan vacakra, pont ezért nem játszhatsz rendes játékokon.
    max magadra lehetsz dühös, értelmes ember először olvas utána kérdez aztán vásárol.
  • RoyalPredator
    #24535
    Ennek az eldöntését rádbízom =)

    Pali. Játsz, tanulj, és majd ha elég tapasztaltnak érzed magad, veszel egy jobb fegyvert, jobb felszerelést, jobb cuccokat.
    Addigis szerintem bőven jó amid van. Bár egy szerelőhöz tényleg érdemes lenne elvinni, hogy ne játék közben szarjon be, mert az kínos lenne, és hogy majd el tudjad adni.
  • palinho96
    #24534
    na figyelj! Eszsem van! Mondom új vagyok az Airsoft világában és még életembe nem vlt nekem ilyen fegyóm! Ez nekem tetszik jó és majd ha lesz rá pénzem leheteőségem lecserélem addig is ezzel szeretnék gamelni!
  • Punker
    #24533
    ha esze lenne nem basszák így át.....
  • RoyalPredator
    #24532
    Kor nem számít. Az ész és fegyelem, ami számít.
  • palinho96
    #24531
    köszi!:D
  • Punker
    #24530
    nem is kell annyi, előbb kellett volna körülnézni és akkor nem dobtad volna ki a pénzed fölöslegesen, de ne bánkódj van még 2 éved gyűjtögetni.
  • palinho96
    #24529
    De nincs 70E-m Full fém CA-ra JG-re meg ilyenekre!
  • palinho96
    #24528
    :( köszi az infót!
  • Punker
    #24527
    nem fogja, van egy erős tippem hogy téged nagyon csúnyán átbasztak.
    még ha CA SL-t is kaptál akkor is egy hulladék

    a double eagle a gyártók leges legalja azt senki nem másolja.....
  • palinho96
    #24526
    am rosszul montam a fegyó nevét bocsika! A jó CA M15A4 (Double Eagle copy) tuningolva! A dobozán nincs rajta a DE felirat csak ez a "CA M83", de az eladótól rákérdeztem a pontos nevére! 26E-ért vettem! nem tom megérte-e! Rem a Ger bírni fogja!!!! :S :)
  • palinho96
    #24525
    430 Fps-e van ez tuti!
    Blaster 0.25G-os 6mm BB-ket használok!
  • Punker
    #24524
    milyen BB-vel? csak mert a DE gagyesz cuccok kb 250 FPS-t szoktak tolni, és mivel nem szabványos gear van benne szerelni se annyi mint normál cuccokat. ha mégis 430-at nagyon ne éld bele magad, mert a gear nem sokáig fogja kibírni!
  • palinho96
    #24523
    Sziasztok!
    1.) Punker igen kronóval lemérék úgy vettem meg! Előttem mérék!
    2.) RoyalPredator nagyon köszönöm és megpróbálok rendelgetni!
    Szerintem engem nem engednének játszani, mert a szabályok 18+ írnak elő és én 14 vagyok!
  • lac coo
    #24522
    Dehogy nem talál, red dot-ot biztos ....
  • RoyalPredator
    #24521
    Cybergun írta biztos MUHAHA.

    Pali! Softair.hu kíváló üzletelésre, csak tartsd be az írott szabályokat.
    Továbbá az Airsoft-Játékok.hu -n is teheted ezt, és ott kíváló minőségű és mindemellett olcsó játékokra tudsz regisztrálni, majd menni, tanulni, játszani.

    5-6000 között nemhiszem h találsz reddotot v holosightot, de azért egy próbát megér.
  • Punker
    #24520
    ezt a 430-at le is mérték rendes kronóval?
  • palinho96
    #24519
    Sziasztok! Én új vagyok az airsoft világában és lenne egy kérédésem...!
    Most vettem egy (M4A1) Double Eagle m83 b2-es ípusú fegyvert! 430 Fps-e van! Annyi a hibája sztem) hogy CSAK a külseje műanyag! Na most... én szeretnék egy FÉM Red dot -ot vagy Holosightot kb max 5,5-6E körül venni! ha bárki tud használtan vagy anélkül akkor írjon ide kérem: [email protected]

    Üdv: Pali
  • RoyalPredator
    #24518
    Legközelebb a szemüvegedet fogják leragasztani, azért ne örülj ennyire :D
  • lac coo
    #24517
    Örülök, persze, csak érdekes dolog ... :D
  • RoyalPredator
    #24516
    A TM igen, de a magyar és egyéb "balkáni" hatóságok már koránsem ennyire legálisak ;) Örülj hogy megvan a fegyver, örülj hogy működik, örülj, hogy megajándékozhattad a fiadat :)
  • lac coo
    #24515
    No de gondolom TM teljesen legálisan használja a márkanevet, vagy nem ?
  • Hitman76
    #24514
    Inkább ez.
  • sgmbulldog
    #24513
    Vagy mert a Glock hivatalos importőre figyelőztetést kért a márkára...
  • RoyalPredator
    #24512
    Ah, gondolom vám miatt...
    Talán a vámosok nem nyúlhatnak hozzá a matricákhoz ^^
    Vagy előző tulaj valamiért biztonságosnak látta.
  • lac coo
    #24511
  • RoyalPredator
    #24510
    Hogy mi??
  • lac coo
    #24509
    Fiamnak vettem egy TM Glock 18c, bolwback-es AEP-t, miért van minden Glock embléma gondosan leragasztva szalaggal, a prospektusban,leírásban, dobozon átszínezve fekete filcel ? :)
  • evilzombie
    #24508
    Ok!Koszonom!

    Mar megis rendeltem a DEFENDERT 2 li-poval es toltovel!

    Csak lenne mar itt!
  • lac coo
    #24507
    Randa ez mindkettő, szerintem, bár nem is nekem kellene ...

    Azt vedd amelyik tetszik !
  • Hitman76
    #24506
    Szerintem a Sentry-ből is lehet szép fegyvert varázsolni, csak el kell felejteni a tan festést, le kell kapni róla a nevetséges nyílt irányzékokat, a ronda rail covert, és azt a csökött vertical grip-et!