26
mennyire is objektív az index.hu
  • eksy
    #26
    "mennyire is objektív az index.hu", na ez mostantól nem kérdés.
  • Kepek
    #25
  • FSpofon
    #24
    jah megint nyárig kellett várni :(
  • blackgamer
    #23
    csodálom hogy tavasszal nem jött elő a téma
  • mrzed001
    #22
    vili :)
    De most komolyan, tetszik ez a szar valakinek ?
    És ide jöhetne a topic címe: mennyire is objektív az index.hu ?
  • The Garrett
    #21
    enis csak a humorosaranyosban lattam a linket oda :D nem a gumiban indult :D
  • mrzed001
    #20
    Aha, a gumiban nem kerestem :)
  • The Garrett
    #19
    van rola kulon topik. nem feltörés.
  • mrzed001
    #18
    Most jól néz ki az index.
    Csak nem feltörték ?
    Remélem komoly, mert viccnek túl durva :))
  • Punker
    #17
    simán működik a regisztráció
  • Kaszi46
    #16
    hi, szeretnék az indexen regisztrálni de valamiert nem lehet! kitöltöm a kötelezőket majd klikk a kész gombra, de nem történik semmi. próbáltam firefox-al explorerrel, sőt egy haveromat is megkértem de neki is ue a hiba.
    nektek sikerül a regisztrácio? ha igen pls csináljatok nekem egy acc-ot Kaszi46 névvel, [email protected] mailra vagy sajátotokra:) ha van nem használt regetek az is jol jönne:)
    amugy egy forumtéba szeretnék írni de igy sajna lehetetlen

    köszi előre is!
  • Cat #15
    nagyon kiakadtam indexen

    Pár hónapja vettem észre Magyarósi Csaba nevét, aki iszonyat baromságokat ir a hardvercikkeiben.

    http://index.hu/tech/hardver/mcmini020518/

    "Az 1,25–1,42 gigahertzes G4-es processzorok megfelelnek egy 2,2–2,6 gigáes Celeronnak vagy egy hasonlóan gyors Sempronnak, az alapból beépített 256 megabájt memória mindenképpen fejlesztésre szorul, a 32 megabájt memóriával ellátott 9200-es Ati Radeon meg elég a legegyszerűbb 3D-s alkalmazásokhoz."

    "Ugyanakkor megtehetjük, hogy kihúzzuk a billentyűzetet, a rendszer akkor is zokszó nélkül működik, nem áll le bootoláskor, és nem üzen olyanokat , hogy no keyboard connected, press F11 to continue."
    MUSZÁJ EKKORA FASZSÁGOKAT IRNI?

    A minit is alávetettük a Medal of Honor tesztnek, és ahhoz képest, hogy milyen hardver dolgozik benne, meglehetősen gyászos eredménnyel zárult a kísérlet. Legfeljebb 800x600, legfeljebb medium grafika, fél gigára növelt memóriával. Pc-n fele ilyen géppel sokkal jobban futott.

    MIT AKAR EGY 9200AS RADEONNAL ?!

    és egy régebbi szösszenet, ami nagyon kiakasztott
    http://index.hu/karacsony/2004/ajandek/ipod1202/

    "Pc-n sokszor attól belassul a gép, ha egy sima alt+tabbal ablakot váltunk, ilyenkor töltöget, szaggat, gondolkozik, itt minden úgy történik, mintha mechanikusan működne: természetesen. Köszönhető mindez annak, hogy az egész műveletbe besegít a videokártya, a komolyabb 3D-s műveletekre tervezett Geforce 5200-asnak ez csak ujjgyakorlat."

    És rakat más ilyen töketlenség mellette. Miért kell ezt?
  • RelakS
    #14
    Meghalt Charles Bronson
    Indexen úgyláccik nagy a rajongótábora:

    Elhunyt Charles Bronson színész
    2003. szeptember 1. 7:10, Kultúra, cikk
    A 81 éves filmsztár, aki Alzhemier-kórban szenvedett, szombaton halt meg tüdőgyulladásban.
    Meghalt Charles Bronson
    2003. szeptember 1. 7:04, Kultúra, cikk
    A 81 éves filmsztár, aki Alzhemier-kórban szenvedett, szombaton halt meg tüdőgyulladásban Los Angelesben.

    Ez így, egymás után :)
  • Laalee
    #13
    wow mintha az rtl klub egyik musorat latnam beharangozni :DDD
  • Ramza
    #12
    Amúgy a topik címére is reagálva: a konkrét hírek általában valamelyik hírügynökségtől jönnek, azok majdnem mindenhol ugyanolyan formában jelennek meg.
    A vélemények, publicisztikák, stb-k már más lapra tartoznak, azokban lehet a legtöbbször tetten érni a politikai/gazdasági/akármilyen elfgultságot. Tartsa bárki bármilyen orientációjúnak is az indexet, a magyar piacon mégis unikum: sem a bal, sem a jobboldali lapok nem szoktak ennyire teret engedni a másik oldalnak, véleménynek, mint az index.
  • Ramza
    #11
    Atyavilág...
    Inkább nem is írom le a gondolatokat, amik a fejemben kavarognak.
  • RelakS
    #10
    "Na jó, lehet, hogy HavariaPress, de a következők elgondolkodtatóak" (#1)

    sorry!
  • Galy
    #9
    FYI:

    A HavariaPress akció- hírügynökséget 1994-ben olyan fiatal újságírók alapították, akiknek elegük volt abból, hogy kizárólag a hatóság közleményeibol tájékozódjanak. Munkatársaink szerint "A HíR az, amit valaki valamiért el akar titkolni", éppen ezért protokollal nem foglalkozunk. Hét éve sem volt unalmas az élet, azóta pedig végképp itt a "Vadkelet".
    Munkatársaink gyakran elobb érnek a helyszínre mint a hatóságok. A HavariaPress jelen van az összes nagyobb buntény, tuz- vagy baleset helyszínén. Kínosan ügyelünk arra, hogy híreink gyorsan érjenek a felhasználókhoz, de talán még ennél is kínosabban a szakmai szempontokra. (...)
  • Galy
    #8
    Nekem ennyi elég....


  • Galy
    #7
    Kik ezek a Havaria Pressék???

    utanuk nézek :)
  • Laalee
    #6
    amugy ez nem index hir... reggel a radioban is pont ugyanezt mondtak, nemhinnem hogy nekik is az index szerkeszti :D

    HavariaPress öket szidd
  • RelakS
    #5
    :D
  • Galy
    #4
    eddig :))))))))
  • RelakS
    #3
    Eddig nincs benne pol, sztem :)
  • Galy
    #2
    mit gondoltál???

    minden hírt kicsavarnak, kifacsarnak...

    (szvsz ez a topik a Pol.-ba fog kerülni...)
  • RelakS
    #1
    A hír:
    "Egy életveszélyes sérültje is van annak a balesetnek, amelyben gyalogosokat gázolt, majd egy üzlet falának is nekirohant egy teherautó Aszód közelében - tudta meg a HavariaPress. A baleset hétfőn délután történt a 30-as főút egyik körforgalmában. A körforgalomba behajtó teherautó egyelőre ismeretlen okból kisodródott az útról, a gyalogosok közé rohant, végül egy papírbolt falának csapódva állt meg. Az elgázolt gyalogosok egyikét mentőhelikopter szállította Budapestre, életveszélyes állapotban. Három másik gyalogos könnyebben sérült meg. A helyszínelés és a műszaki mentés idején fennakadásokra kell számítani ezen a környéken. "

    Na jó, lehet, hogy HavariaPress, de a következők elgondolkodtatóak:

    1: Nem Aszód közelében, hanem Aszódon
    2: 30-as főút? Pár éve már 3-mas főút.
    3: Papírbolt?!? A Coop szerintem nem egészen papírbolt

    Mellesleg anyu ott dolgozik az üzlettől olyan 50m-re, és ő mondta, hogy a teherautó gyakorlatilag elveszett a boltban, és ott temetett egy kiscsajt maga alá.

    Érdekes, lehet, hogy a többi hír is ilyen?!?