145
Pure Pinball
  • WiZZaRD
    #145
    jujj te szegeny...
  • radical
    #144
    Megnéztem. 2ghz-en a procim 55-fokos tőle, 3ghz-en meg 64. Úgyhogy a proci szabályozza le magát, attól akadt. Kár hogy 2ghz-en meg nem megy rendesen 1600*1200-ban.
  • radical
    #143
    Lehet hogy a procim jobban melegszik ettől mint a többi játéktól, majd megnézem 2ghz-en.
  • M. Tibor
    #142
    Valami kozom van hozza de ugylatom men sok! ;)
  • zaki
    #141
    :DDDDDDDD
  • M. Tibor
    #140
    Erre nem is gondoltam!
  • Alexease
    #139
    Esetleg egy TILT! funkcio nincs benne a soklokdosodestol? ;)))))
  • M. Tibor
    #138
    Ilyen hibat meg a kiado teszteloi nem jeleztek de meg a sajat tesztelonk se talalkozot vele, pedig nyomta a tesztet legalabb 1000 oran keresztul. Valami driver problemad lehet?
  • radical
    #137
    P4 2ghz-3ghzen, 512ddr, ati radeon 9700pro.
  • M. Tibor
    #136
    Milyen geped Van?
  • radical
    #135
    Sziasztok, nagyon jó ez a game, csak egy hatalmas gondom van vele, simán tudok játszani akár 1600x1200-ban is, minden folyamatos, de egyszercsak beszaggat az egész szinte ledermed a játék, a golyó persze legurul, pár másodperc után pedig megint lehet rendesen nyomni. Egy idő múlva megint ezt csinálja. Videókártyámat már visszavettem alapfrekire, de ugyanez a helyzet. Másnak nem jött ez elő?
  • Shark 007
    #134
    Hamarosan irok. Nagyon jo az web oldalad
  • dikki*yysw
    #133
    Háj. Nem válaszoltál a levelemre :P
  • Shark 007
    #132
    Thx hogy megvasaroltad a programunkat es pozitiv hozaalasodat. Remeljuk sok sok orara oromet okozunk kis programunkal.
  • Árnyvadász
    #131
    96.000.000
    40.000.000

    egy kis elírás történt alább:)

  • Árnyvadász
    #130
    Nahh... Tegnap megvettem a játékot. Nem drága, mert 5000Ft-ért adják alapból, pedig most jött ki.

    Nagyon hagnulatos, szép környezetben játszódik és teljesen magyar. Csak a benyőgések nem azok, de azt meg úgyis mindenki érti.

    3 db flipperasztal van a játékban és mindegyik teljesen eltérő stílust igényel. A program egyetlen negatív tényezője, hogy 100.000.000 milliós ponthatár alatt nem jegyzi meg az eredményed, így jó sokat kell vele játszani, hogy egyáltalán fel lehessen kerülni a ranglistára.

    Max. 4 ember játszhat egymás ellen, a játékban mindenkinek 5 db golyó áll a rendelkezésére, viszont van Multiball lehetőség (ilyenkor a kamera fix pozícióban marad) és Ball Save is. A Multiball több golyó egyidejű flippelgetése, míg a Ball Save azt jelenti, hogy ha a golyó 30 másodpercnél kisebb idő alatt hagyja el a játékteret automatikusan kilövődik újra. Természetesen a Ball Save-t megkaphatjuk úgy is, ha teljesítünk a pályákon speciális feladatokat. Mondjuk háromszor egymásután ugyanarra a helyre lőjjük be a golyót. De ez minden pályán más és más.

    Hangok kellemesek, zene csak kiegészítő szerepet játszik, azonban a grafika teljesen fotórealisztikus. Ennél szebbet már nem igen lehet csinálni.

    Egyedüli zavaró tényező maximum az, hogy a golyó nagyon gyorsan mozog (a pályák eléggé gyors kialakításúak lettek) és így kevés idő marad felmérni, hogy éppen mi is a legjobb megoldás amivel mégtöbb pontot lehet szerezni. A speciális helyek (jóval magasabb pontszámot adó) pedig eldugott helyeken vannak, csak sok-sok játék alatt gyakorlódik be a kihasználásuk.

    Nekem bejött a program és tegnap bár nagyon fáradt voltam mégis haknali 2-ig próbáltam magam felírni a halhatatlanok minimumos 100.000.000 pontjához. Ám kiserleteim hiábavalónak bizonyultak, mivel "csak" 96.000.000.000 pontot sikerült abszolválnom. Mindezt 3 óra játékidő elteltével. Általában elmondható, hogy egy jobb meccs az körülbelül 40.000.000.000 pontnál kezdődik.

    Azonban aggodalomra semmi ok! Jöhetnek a haverok és 4-esben már oly mind1 ki az aki a ranglistára felkerül, inkább az a fontos ki nyeri a játszmát! És ez ezzel a programmal igazán hatásos és évezetes lehet.

    Aki nem tudná: A játékot egy magyar fejlesztőcsapat készítette, tehát hazai büszkeségünk a termék. Csak így tovább!
  • vivi66
    #124
    HAHAHAH!!!!!
  • vivi66
    #123
    szóval jobb ha bedugod a dugót!!!!!!!
  • vivi66
    #122
    Még te beszélsz na mond meg ti mi jóról beszéltek
    sok baromságról úgy hogy nektek kellene elhúzni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Little Shark
    #120
    teljes mertekben igaza van cleric nek szoval huzni el
  • Little Shark
    #119
    Begyulat a halacska
  • vivi66
    #117
    Hát jó nem kell kész!!!Na helló!!!!!!!
  • Little Shark
    #116
    vagd le a fejet ha megy
  • zippofcy
    #115
    Ugy hogyha nem kell jatek akkor en nem eroltetem.
  • vivi66
    #114
    Válaszolj!!!!!!!!!
  • Little Shark
    #113
    De a disznot le szoktak vagni.
  • vivi66
    #112
    íEzt hogy értsem????
  • vivi66
    #111
    hmm...................................................................................................................................................................................................................................................................................................
  • zippofcy
    #110
    Holgyem kivansaga parancs!
    (Nem eroszak a disznotor )
  • vivi66
    #109
    Na megyek én is lassan!!
  • zippofcy
    #108
    Hmm ezt most nem igazan ertem
  • vivi66
    #107
    Nem de hagyjuk az egészet!!
  • Little Shark
    #106
    hol a veccen!!!!
  • Little Shark
    #105
    Apa beszeszelni akar veled gyuto!!de relytes modon
    a regisztalasa csak 24o mulva él!!!
  • vivi66
    #104
    Szóval??Nem tudom%!
  • zippofcy
    #103
    Antinak uzenem hogy a Carmack akkor is jobb nala
  • zippofcy
    #102
    Csak nem kepzeled hogy beirom egy nyilvanos forumba?
    Miert, ilyen surgosen kellenek a jatekok?
  • vivi66
    #101
    Azt se tudom hol laksz ÚT SZÁM STB..........
  • zippofcy
    #100
    Kerdezd meg nyugodtan es en majd megmondom (felteve hogy tudom a valaszt )
  • vivi66
    #99
    Hát nem tudom!!